Обрязахте ли се вече?

Обрязахте ли се вече?

  • Да, много ми хареса

    Votes: 2 25.0%
  • Предстои ми

    Votes: 6 75.0%

  • Общо гласове
    8
Статус
Not open for further replies.
От: Обрязахте ли се вече?

Ами питайте ББ дали се е обрязал
щом посрещаше турския премиер с 'добре дошъл братко' на турски
Сергейчо и той може да е обрязан,
нали майка му е руска еврейка, а юдаизма се предава по майчина линия
Ама да пускате такава тема, само защото сте анти БСП, баси иронията и сарказма

Те верно политиците за никакъв чеп не стават и ни правят на идиоти,
ама защо и вий влизате в техния тон и пускате такива идиотски теми
 
От: Обрязахте ли се вече?

Защото едно е политическото лицемерие - да му се усмихва, съвсем друго е да реално да работи за турски интереси.

Борисов беше и си остава единствения политик, който публично заяви, че Възродителния процес е бил правилен. Вярно, че после им се извини (за да избегне дипломатически скандал), но това показва истинските му виждания. Другото са глупости на продажниците от ПП ЮРУШ.

И политиците не са виновни - виновни са избирателите. Ако нямаше дебили да пуснат БСП във властта, сега нямаше да има пушене на закрито, турски в училищата, Белене, турски министри.... и това само за няколко дена. Всичко това се знаеше прекрасно още преди изборите - и въпреки това пак ги избраха, та сега се правят на ощипани да пускат подписки и тн.

Не са политиците виновни - матряла определя какво ще става. Затова се пускат такива теми.
 
Намерил съм сюнетчия от Разград, ако се запишете повече от 10 човека, ще вземе само по 50 лева на калпак! Заявки на ЛС, записване до сряда, точи се ножа и да хвърчат "калпаците".
 
От: Re: Обрязахте ли се вече?

НЯМА да ви изтрия темата да не кажете че няма свобода на словото във форума или че съм комунист

[video=youtube;Gu7ftu__LZk]http://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk[/video]
 
От: Обрязахте ли се вече?

От гъза в устата ли да ти го мушна.. педалче.. или обратно да ти го туря... Рискувам да набера супер негативен вот, заради простите ти теми... Но научи се, когато пускаш теми и желаеш да не ти ги трият, да има избор, съобразен с всички...
 
От: Обрязахте ли се вече?

От гъза в устата ли да ти го мушна.. педалче.. или обратно да ти го туря... Рискувам да набера супер негативен вот, заради простите ти теми... Но научи се, когато пускаш теми и желаеш да не ти ги трият, да има избор, съобразен с всички...

Да разбирам, че и ти си от февруарските малоумници, на които дължим потурчването на България?
 
От: Обрязахте ли се вече?

Кажи бее, празноглавец, аргументи ли ти липсват нещо?
 
Re: От: Re: Обрязахте ли се вече?


да норти отнася се и за агаинст

въпрос за размисъл.... освен това почвате да прекалявате
мога още много да напиша от рода на покажете малко класа... покажете че сте по-добрия избор... покажете че за герб найстина са гласували най умните и интелигентните... Сега с такава тема показвате ли ги тези неща ?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе