Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

dertre

Well-Known Member
Община Пловдив е неразположена и забрави да си купи тампон да си запуши фонтана....
Не знам просто как им идват тия идеи на хората на власт..

kruv_plovdiv_2.jpg


kruv_plovdiv_1.jpg


Честите празник на доброволното кръводаряване... Толкова ли не можаха да измислят по добър начин да го почетат празника и кръводарителите безплатно...
 
Е*ти простотията. Това вярно ли е организирано от общината???
 
От: Re: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Е*ти простотията. Това вярно ли е организирано от общината???

МХМ. Това е БОЯ (да не вземе някой да помисли, че е кръв).
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Пфф ебати тъпото :?
 
да не ме лъже паметта ама там преди две години си избрахте кмет от герб :) който с много малко и някакви съмнения би предния кмет

кадровата политика да се бутат напред в партията най верните дава своя резултат като интелектуален капаците...

някой ще си каже що хейтвам така на кадрова политика герб ми щото има наблюдения от друго място на което са спечелили при една ротация в друга община на съветници вместо да изберат можещ човек над 50те ама със собствено мнение който им казвал на няколко пъти неприятни неща ( има и мислещи хора в тази партия ама въпроса е ще останат ли) сложиха някаква 25 - 27 годишна кукла ... важното е че е вярна на партията и прави каквото кажат без да мисли а не да казва и прави каквото мисли за правилно.... хаха
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Нестандартно решение, което определено влезе в медиите.
Простотия или не, в повечето медии се съобщава за фонтана!
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Не е нестандартно, а извратено. Имали са идея, но на практика не се е получило както са си мислили. Прилича на кланица и определено не е уместно за деня на кръводарителя фонтаните ти в центъра да плискат "кръв". Криейтивът е сведен до минимум тук. ;)

Тъкмо бях впечатлен от нощното им осветление на дърветата на малката главна и сега това. ;) Греда!!!

В медиите се съобщава за фонтана, защото другата тема беше за оня свинар. Нали. А ако трябва да бъда честен, знам че на събитието по награждаването на кръводарител на годината, нито една голяма медия не е присъствала, да не говоря телевизия. Бяха прекалено заети да отразяват резила на премиера. :)
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Аз имах подобна идея на дипломирането си - да пусна калиев перманганат във фонтаните на центъра на Монтана, но се отказах. Така че - разбирам общинарите от Пловдив :D
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Аз имах подобна идея на дипломирането си - да пусна калиев перманганат във фонтаните на центъра на Монтана, но се отказах. Така че - разбирам общинарите от Пловдив :D

Да, за деня на детето може да се пусне многоцветни бои, да имитират дъга, при изригване на водата. И пак е по-добра идея от тексаското клане в центъра на Пловдив. Добра им беше идеята, но на мен изпълнението нещо ми се вижда странно. :)
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Честно казано, и аз останах доста изненадана от тази идея... :mrgreen:
 
От: Общината в гр.Пловдив е неразположена .... Снимков материал 14+ :)

Остана и музикалния съпровод от фонтаните да е "Raining Blood" на Slayer и купона щеше да е голям.

БТВ - когато Металика 99 когато посетиха Пловдив тамошните медицински заведения се презапасиха с кръвни продукти все едно щеше да има террористичен акт. Резултата е че нито един не беше ранен. И до ден днешен ги майтапят за това.
 

Горе