Общински съветник играе глупави игри по време на работа

happyslacker

New Member
Ето уличаващата снимка:
photo_verybig_487800.jpg


Общинският съветник от Атака Димитър Керин обгрижваше фермата си в играта FarmVille във Facebook по време на днешните дебати за бюджета на Пловдив за 2010-та година.

Източник: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=487800
 
Последно редактирано:
От: Държавен служител играе глупави игри по време на работа

Общинските съветници не са държавни служители. Те са народни представители, тъй като се избират с гласуване от народа. Има разлика.
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Оправих заглавието.
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

ахахахахах мъника има ферма - ахахахаха :>
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Нека бе, да си чатка хайванчето! Така ще създаде контакти с тийнейджъри и може да намаже като колегата си Кузов!
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Това и аз го играя, но не съм общински съветник все пак.
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Вариант 1: Отворил е линк пратен му по средствата за комуникация ( електронна )
Вариант 2: Монтаж
Вариант 3: Човека комуникира с лица, имащи отношение към работата му чрез FV платформа

Вие за какво друго се сещате ? :)
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Ей нищо не разбирате де - човека разработва нов план за развитие на селското стопанство и усвояване на европейските фондове в Пловдивска област. Хабер си нямате от държавни и общински дела, `начи
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Прави сте. Как се нахвърлихме върху съвестно-работещия общински чиновник. Той просто си работи, какво толкова се случва....а това, че седи и си купува трактори и крави, говори добре за културата му в селското стопанство. Има известна ирония - електронно си развиват ферми, а на живо - снасямт . :)
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Така или иначе пак ще си намаже едни пари без значение да ли е свършил работа, така че за к'во да се трогва човека и да си затормозява акъла с глупост. :lol:

Пак добре, че не са се събрали там всичките един CS да направят. :lol:
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Човека просто тества някои селскостопански стратегии.
 
Последно редактирано:
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Лошо няма, въпроса е накрая какво ще излезе от цялата работа, като всяка година ще има оплюти за несвършена работа, като всеки мандат ще има критикувано правителство. След няколко години ще дойдат нови на власт които ще са пак същите, все тая мен ако питате, кръга се върти всяка година и напредък няма :)
 
Лошо няма, въпроса е накрая какво ще излезе от цялата работа, като всяка година ще има оплюти за несвършена работа, като всеки мандат ще има критикувано правителство. След няколко години ще дойдат нови на власт които ще са пак същите, все тая мен ако питате, кръга се върти всяка година и напредък няма :)
Да, колелото си върви. Проблема е, че не само не напрадваме, а си изопставаме и то яко. Една Румъния, която беше след нас по каквито показатели се сещате вече е по-добре. А как стана това? Отговора може да се види от горната снимка - много спящи красавици имаме. И това е голям минус. Еми има и по-лошо. Другите ще са същите. :clap:

Загубена кауза е всяко едно следващо и по-следващо правителство. Така, че няма проблем - всеки да си гледа него си и да е ОК, а дали е царя, ГЕРБ, БСП все тая е - не мърдаме грам. :) Поне сега си имат и повече опции за губене на времето си и отчитане на някаква дейност в парламента. :)
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Е е, няма нищо лошо, човекът си "няма" работа.. :)
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

В последната година Facebook направо заля българските интернет потребители и ги зарби с игри като mafia wars, farmville, farmtown и т.н.
 
В последната година Facebook направо заля българските интернет потребители и ги зарби с игри като mafia wars, farmville, farmtown и т.н.
Да, точно това и трябваше на нашата мързелива нация, нещо да им губи времето. И човечеца на сминката е пример за това.

Много ми е смешно като чуя хора на сериозна възраст да се прибират в точно определен час, за да си съберат зеленчуците от Фермата. Това граничи с олигофрения. Извинявам се ако някой се засегне, но не е нормално това за зрял човек. ;)
 
От: Общински съветник играе глупави игри по време на работа

Да, точно това и трябваше на нашата мързелива нация, нещо да им губи времето. И човечеца на сминката е пример за това.

Много ми е смешно като чуя хора на сериозна възраст да се прибират в точно определен час, за да си съберат зеленчуците от Фермата. Това граничи с олигофрения. Извинявам се ако някой се засегне, но не е нормално това за зрял човек. ;)

Базикаш се ти ама човечеца си прибира зеленчуците и ти му плащаш за това - нали си данъкоплатец. :wink:

Да взема и аз да стана един съветник то било яко, не съм и фен на тази игричка, но щом е за благото на държавата ще я играя, няма как. :mrgreen:
 

Горе