Предлагам: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникалност

Здравейте, имам интерес от офертата интересува ме цена за 6 - броя статии на седмица по 350 думи. Постоянна работа като ще ви дам достъп ако имате желание вие да ги добавяте в сайтовете.
 
Здравейте, изпратих Ви съобщение на лично.
 
На разположение съм за вашите поръчки и през този празничен месец. Очаквам ви!
 
Препоръчвам Катрин, ако ви трябва отговорен и изпълнителен копирайтер, доставящ отлични резултати.

Работя от няколко месеца с нея и ще продължавам да го правя.

Успех!
 
Здравейте, интересувам се от копирайтер имам няколко сайта на тематика пътна помощ, хамалски услуги и кърти чисти извозва за постоянни поръчки цена и какво включва услугата има ли опция вие да ги добавяте в сайтовете защото видях, че сте запозната със снимките алт текстовете в тях и т.н.
 
Имах нужда от помощ за една поръчка, за което се доверих на Катрин. Справи се много добре, коректно отношение и предадено в срок. Доволен съм и ще се възползвам от услугите й отново :). Личи си, когато човек има отношение към езика, а тук то определено присъства.
Препоръчвам!
 
Свободна съм за нови поръчки! Очаквам ви!
 
Свободна съм за нови проекти и поръчки! Можете да видите повече от вече изпълнените задачи на www.copwrite.com. Очаквам вашите предложения.
 
Отново съм на разположение! Свържете се с мен. Очаквам ви!
 
Търся копирайтер на автомобилна тематика за сайтове пътна помощ Big ще ми трябват статии както за публикации в моите сайтове така и с цел линкбилдинг в други сайтове. Ако може оферта.
 
Докато всички си почиват през лятото аз работя. Не се колебайте да се свържете с мен. Очаквам ви!
 
Здравейте колеги,

Казвам се Катрин - автор и копирайтър на свободна практика.

От 7 месеца активно следя форума. Настъпи времето да предложа своите услуги.

Към момента имам неизползвани статии, които ще ви представя тук. Вярвам, че ще провокират интерес и ще бъдат полезни.

Повечето статии са над 1000 думи и всички имат над 90% уникалност според Advego plagiatus.

Ето и списъка:

Продава се: 13 хитринки, с които да спечелим доверието на шефа - 1162 думи / 98% уникалност - 11лв - продадена

Продава се: 9 вечерни навика на високоефективните хора - 1001 думи / 92% уникалност - 10лв - продадена

Продава се: Как да останем мотивирани до края? - 1078 думи / 96% уникалност - 10лв

Продава се: 11 признака, че някой ни манипулира - 1011 думи / 94% уникалност - 10лв - продадена

Продава се: 9 начина да спечелим доверие като използваме езика на тялото - 811 думи / 99% уникалност - 8лв - продадена



Цената е по договаряне и спрямо изискванията за дадената статия.


Начини на плащане: Еконт (за предпочитане), EasyPay, PayPal (в краен случай)



Предлагам 2 безплатни ревюта със следните статии на първите двама писали ми тук или в Skype:

-> БЕЗПЛАТНО РЕВЮ 1: 584 думи / 97% уникалност - дадено на nikosa1986

-> БЕЗПЛАТНО РЕВЮ 2: 776 думи / 95% уникалност - дадено на monefff


Запозната съм с „on-page” критериите за оптимизация на статии:
  • H1, H2... тагове
  • alt тагове на придружаващите снимки
  • честота на ключовите думи (keyword density)
  • завършване на текста със силен call to action (CTA)
Може да разчитате на мен, ако търсите креативен, отговорен и сериозен копирайтър.

Проявявам интерес към краткосрочни и към дългосрочни проекти (ще договорим преференциални условия).

Работила съм по няколко проекта, предимно в сферите здравословен начин на живот и лайфстайл. Създавам и авторски текстове, които се надявам някой ден да издам в книга.


Ето примерна статия, която написах за потребител от форума:



Не се колебайте да използвате двете безплатни ревюта, посочени горе.

Добавете ме в Skype, ако проявявате интерес за съвместна работа – katrin.maystorska

Можем да бъдем взаимно полезни. ;)

Поздрави,
Катрин

0898451377 моля за обсъждане на оферта - Петър
 

Горе