Предлагам: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникалност

KatrinM

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,

Казвам се Катрин - автор и копирайтър на свободна практика.

От 7 месеца активно следя форума. Настъпи времето да предложа своите услуги.

Запозната съм с „on-page” критериите за оптимизация на статии:
  • H1, H2... тагове
  • alt тагове на придружаващите снимки
  • честота на ключовите думи (keyword density)
  • завършване на текста със силен call to action (CTA)
Може да разчитате на мен, ако търсите креативен, отговорен и сериозен копирайтър.

Проявявам интерес към краткосрочни и към дългосрочни проекти (ще договорим преференциални условия).

Работила съм по много и най-различни проекти, предимно в сферите здравословен начин на живот лайфстайл, мода, парфюми, описания на кредити, услуги, фирми, а така също и описания на продукти.

Създавам и авторски текстове, които се надявам някой ден да издам в книга.

За повече информация относно мен и моята работа - copwrite.com


Цената е по договаряне и спрямо изискванията за дадената статия.

Начини на плащане: Еконт (за предпочитане), Банков път, EasyPay, PayPal (в краен случай)

Ето примерна статия, която написах за потребител от форума:

Коремен дискомфорт при жените

Коремният дискомфорт е често срещан проблем при много жени. Той може да наруши ежедневието и да накара всяка жена да се чувства неудобно в различни ситуации. Въпреки сериозността на проблема, твърде малко се говори за него. С тази статия целим да ви запознаем с най-важната информация за коремния дискомфорт.

Кои са най-честите причини за дискомфорт при жените?

Всяка жена, поне веднъж през живота си, е изпитала неприятното усещане на спазъм, което представлява свиване на мускул в някой от вътрешните органи. Това рязко съкращение на вътрешните мускули е неволево и не може да се спре съзнателно. Причините за спазмите са много и различни. Нека разгледаме някои от тях.

Със сигурност, водеща причина за болка при дамите е менструалният цикъл. Някои жени се чувстват подути и усещат напрежение преди настъпване на менструацията. В такива моменти се препоръчва повишен прием на течности (главно вода) и избягване на тежките натоварвания и безразборното хранене.

Коремният дискомфорт настъпва и по време на самата менструация. В този случай единственото решение е противовъзпалително лекарство като например Ибупрофен. Ако имате приятелки, които нямат такива проблеми, то не се изненадвайте. Менструалният цикъл се отразява различно на всяка жена – при някои е напълно спокоен, а при други – мъчителен.

Други разпространени причини за коремни оплаквания при жените са непрестанните и неправилни диети. Често качвате няколко килограма по празниците и след това решавате, че трябва да започнете строга диета. Това е може би най-голямата грешка, която правите непрекъснато. Разберете, че огранизмът не работи така, както ние искаме. Ако изведнъж намалите калориите, които приемате, тялото ви може да се обърка.

Нека представя този пример по друг начин. Дълги години вземате една и съща заплата, но изведнъж започвате да получавате по-малко. Не знаете защо и това е силен стрес. Не сте сгрешили никъде, работили сте усърдно, както винаги, но независимо от това получавате по-малко. Ще бъдете объркани и шокирани. Ще се чудите защо се случва това. Ако намалите рязко количеството храна, вашето тяло ще се чувства по същия начин.

Ако искате да отслабнете, започне да трениране. Това, което можете да направите е да ограничите вредните храни, но в никакъв случай не гладувайте. С гладуване рискувате да си причините далеч по-сериозни проблеми от болките в стомаха.

Стресът, както при жените, така и при мъжете, може да доведе до неприятна коремна болка. Често тя е в рамките на т.нар. синдром на дразнимото черво, при което стресови ситуации водят до рязка стомашна болка, а понякога и нужда от „тичане към най-близката тоалетна“. Ако този сценарий ви е познат, то избягвайте стресови ситуации и се опитвайте да бъдете по-спокойни. Ако не успявате да се справяте сами с натоварените моменти, няма нищо срамно да се обърнете към психолог. За тези, които не желаят да посещават чужда помощ, има подходяща алтернатива. Спортът винаги е добър избор. Освен че ще разтоварите след дългия ден, ще поддържате тялото си във форма.

Коремните болки може да се дължат и на много по-тежки състояния като болестта на Крон, апендицит и дори рак на тънкото или дебелото черво. Тези заболявания са присъщи и за двата пола с еднаква честота. Всяка коремна болка налага посещение на лекар – първоначално при личния лекар, а след това при гастроентеролог или хирург.

Не забравяйте, че най-важният принцип за постигането на здравословен начин на живот е балансът, както в храненето, така и в ежедневието.

Не се колебайте да използвате двете безплатни ревюта, посочени горе.

Добавете ме в Skype, ако проявявате интерес за съвместна работа – katrin.maystorska

Можем да бъдем взаимно полезни. ;)

Поздрави,
Катрин
 
Последно редактирано:
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Записвам се за ревю :))
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Възползвах се от първата статия и съм изключително доволен и от нивото на писане, което е много високо, и от структурата на самата статия. Повечето копирайтъри нямат никакво понятие от SEO, за разлика от колежката Катрин и в тази връзка имам желание да работя с нея и по други направления.

Няма да съжалявате, ако изберете услугите й - аз вече го сторих и останах очарован от професионализма й.
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Получих много добра статия. Лесна за четене, подходяща и за органичен SEO трафик и за Facebook(click-bait) трафик.
Определено момичето има усет за писане на статии.

Ако имам нужда от допълнително статии бих се възползвал.
 
Последно редактирано:
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Много постни рвюта, за 400 думи текст или там колкото е само това ли измислихте?
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Много постни рвюта, за 400 думи текст или там колкото е само това ли измислихте?

Хейтърче, може да се "измисли" много, но не това е идеята на ревюто. Аз съм написал, че ще работя с момичето по други проекти, това е достатъчно, за да преценя колко е добра, след като аз самият съм копирайтър и търся най-доброто на пазара.

Като се напише ревю от 200 думи какво ще е значението? Който има мисъл в главата, сам може да прецени дали да ползва услугите й. Но няма да си ти, ако не постнеш дежурния си хейт...
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Хейтърче, може да се "измисли" много, но не това е идеята на ревюто. Аз съм написал, че ще работя с момичето по други проекти, това е достатъчно, за да преценя колко е добра, след като аз самият съм копирайтър и търся най-доброто на пазара.

Като се напише ревю от 200 думи какво ще е значението? Който има мисъл в главата, сам може да прецени дали да ползва услугите й. Но няма да си ти, ако не постнеш дежурния си хейт...

Много удобно завърташ към хейтърство мързела си и лакомията да вземеш статийка без пари за която те домързя и ревю като хората да напишеш.
Ама това не е ново пълно е с такива, чак списък имам и ще взема да го публикувам да се знаят.
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Много удобно завърташ към хейтърство мързела си и лакомията да вземеш статийка без пари за която те домързя и ревю като хората да напишеш.
Ама това не е ново пълно е с такива, чак списък имам и ще взема да го публикувам да се знаят.

Публикувай каквото искаш, все едно не мога да си я и платя тази статия и пак ще напиша това ревю, защото момичето работи страхотно, разбира от много неща и има желание да се учи все повече. Като си такъв писател, защо не се възползва ти и не написа ревю от 1000 думи, да ти видим копирайтърските умения?

Ама то е лесно само да седиш и да храчиш пред компютъра...Наводнихме хубавата тема с глупости само.
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Публикувай каквото искаш, все едно не мога да си я и платя тази статия и пак ще напиша това ревю, защото момичето работи страхотно, разбира от много неща и има желание да се учи все повече. Като си такъв писател, защо не се възползва ти и не написа ревю от 1000 думи, да ти видим копирайтърските умения?

Ама то е лесно само да седиш и да храчиш пред компютъра...Наводнихме хубавата тема с глупости само.

За разлика от вас мен ме хвана срам и вече не се редя ако няма да позлвам евентуално услугите на колегата/колежката. Давал съм и аз малоумни ревщюта но поне си го признавам.
Както и да е, нали взе статийка другото е бошлаф.
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Много постни рвюта, за 400 думи текст или там колкото е само това ли измислихте?
UpHero, батка почина ли това лято някъде? Ако не си иди малко човек, хубаво се отразява.
Даже не съм ползвал статията още, ако искаш да ти я подаря?

Какво трябва да се очаква от мен, да напише 10 страници ревю, колко добре и интелигенто и четливо е написана статията?
Едно време зубарите в училище пишеха по 3 страници, аз пишех по 3 изречения и имах по-хубави оценки. Въпроса не е в количеството написано, а в качеството.

Точни и ясни неща са написани, не знам какво друго да вмъкна? Да ти я дам статията и да я оцениш ти ?
 
От: [Обява] Копирайтинг услуги - вземете качествени статии - 1000+ думи / 90%+ уникал

Не знам, ама за мене примерно ревютата на горните 2 юзъра грам стойност нямат.

Единият е нов, тазгодишен.
За другия имам някакви смътни спомени отпреди години, че беше някакъв нубар.

От копирайтър искам да видя портфолио. Една статия не ми е достатъчна. Вариант е и да е активен във форума, та тъй да го оценя откъм писмени възможности.
 
Поръчах 2 статии, едната пристигна и съм изключително доволен!
След 2рата ще си едитна поста.
 
Три от готовите статии са продадени. Остават следните две:

Продава се: Как да останем мотивирани до края? - 1078 думи / 96% уникалност - 10лв

Продава се: 11 признака, че някой ни манипулира - 1011 думи / 94% уникалност - 10лв

Отворена съм за всякакви копирайтинг задачи - потърсете ме в Скайп - katrin.maystorska
 
Може ли да напишете статии на тематика: здраве, диети и красота?
И колко време ви отнема да напишете една статия?
 
Може ли да напишете статии на тематика: здраве, диети и красота?
И колко време ви отнема да напишете една статия?

Това са любимите ми теми, с които имам голям опит.

Мога да изпълня до 5 статии седмично. Без компромиси с качеството. Гарантирана уникалност 90%+ и оптимизация по ключови думи.

Моля добавете ме в Skype или пишете лично съобщение, за да се разберем за условията.

Катрин
 
Един сайт бях започнал преди 3 години, не го довърших но сега смятам вече да го пусна онлайн. Не мога да правя всичко сам, затова за повечето статии търся хора които могат да пишат. В момента почти е довършена заглавната страница, сайта е с sql i php, така че след като довърша шаблоните вече ще е почти привършено всичко. Засега го тествам с платен евтин домейн и фрий хост.
линка е lightex.top
категориите са само няколко но ще са с широка тематика.
И другите които ми писаха, моля предварително за половин статия, за да преценя дали можем да работим заедно. Ако си съгласна, ще ти пиша тема на статията и основни точки които трябва да се развият.
 
Пишете ми на лично съобщение. Свободна съм за поръчки и проекти.
 

Горе