Търся: Обяви - Който търси служители / работна ръка нека види темата

СЕО БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Не знам как да го формулирам, сефте ще се захващам да оптимизирам сайт за обяви за работа.... Но не ми е проблема там.
Сайта е чисто нов, все още има малко ''ремонтни дейности по него'', но всеки който притежава бизнес и се нуждае от работна ръка, нека заповява и да пусне обява там. Пиша темата защото ужким се слави че във форума повечето са предприемачи, следователно имащи бизнес. Ще се постарая собственика да предостави безплатно поне някои от платените опции. Не искам обяви да бъдат копирани и пейстнати от jobs.bg, а да има дори за старт истински реални обяви. За това пускам и тема, аз имам вече събрани и ще бъдат формулирани от мен, редактирани и ще се занимая с правенето на профили за съответните фирми, от които имам разрешение да им пусна обявите в сайта. Ако някой притежава фирма или има контакти с фирма за подбор на персонал е добре дошъл да драсне едно ЛС :)


Ако сами искате да пуснете обява, моля да е актуална, ако наистина търсите служители, регистрирайте се от тук jobshelp-bg.com
Регистрациите и пускането на обяви са много лесни и стават бързо. Ако съм сбъркал раздела се извинявам :)

Благодаря на всички,
Поздрави!

П.П. Моля без поучения и излишни драсканици, само по темата.
 
А ще има ли API интеграция?
Търся си сайт за обяви, който при получен кандидат от сайта, да ми изпраща телефонния му номер. При което аз да мога да го потърся и да проверя дали вече разполагаме с този кандидат.
 
А ще има ли API интеграция?
Търся си сайт за обяви, който при получен кандидат от сайта, да ми изпраща телефонния му номер. При което аз да мога да го потърся и да проверя дали вече разполагаме с този кандидат.
Вероятно ще има на по-късен етап. В момента има само известие за получена кандидатура, би следвало всеки кандидат който си е попълнил адекватно CV-то да има въведен телефонен номер, за да си правите сверка.
 

Горе