Обяви

lavanis

New Member
Здравейте,
искам да попитам запознатите в кои сайтове за безплатни обяви е най-удачно да се пускат обяви на продукти от някой онлайн магазин например? Т.е. сайтове за обяви, които имат доста посещения и следователно да имам и аз посещения и евентуално продажби? :) Благодаря предварително.
 
От: Обяви

Пуска се наред :) и в маленки и в големки!
Като почнеш от най-големите към по-малките и така докато ти писне :)
 
От: Обяви

мда аз пиша в гуглито "обяви"
и подкарвам първите 3 -5 страници...
докато ме хване съклета!

МЕЖДУ ДРУГОТО ДА ПОЛЗВАМ ТЕМАТА!
търся някои да ми пуска ЕЖЕседмично по 100 обяви.
плащам по 10 стотинки на публикувана обява
4 различни обяви в 25 сайта = 100 обяви по 10 ст = 10 лева всяка седмица.
всяка обява е с 4 снимки.
 
От: Обяви

мда аз пиша в гуглито "обяви"
и подкарвам първите 3 -5 страници...
докато ме хване съклета!


.

Има ли някакъв ефект след 1-ва страница в гоогле да се пускат обяви?Понеже и аз през някои периоди от годината масирвам обяви,но само на първа страница.Та ми е интересно дали има смисъл след 1-ва:)
 
От: Обяви

Има ли някакъв ефект след 1-ва страница в гоогле да се пускат обяви?Понеже и аз през някои периоди от годината масирвам обяви,но само на първа страница.Та ми е интересно дали има смисъл след 1-ва:)

Сайт, който е на 4-та по 'обяви' може да ти извади обявата в топ 10 по съответната ти дълга фраза. Така, че трябва да има смисъл.
 
От: Обяви

Ето ти и един друг сайт за обяви - http://369.bg . В момента не прави много, но до месец ще има бум :)

Брей, откъде знаеш, да не си нещо вътрешен. :) Или собственика. ;) Иначе мерси за линка, може да го понапълня и него, така и така съм почнала. :)
 
От: Обяви

Брей, откъде знаеш, да не си нещо вътрешен. :) Или собственика. ;) Иначе мерси за линка, може да го понапълня и него, така и така съм почнала. :)

не виждаш ли че това е:
- най-големият сайт за безплатни малки обяви

:lol:
 

Горе