Конкурс за: Обявявам конкурс за дизайн

hking

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Търся дизайнер, който да изработи (по мои критерии) циферблат за часовник. Занимавам се с проект по създаването на собствен бранд, като остава дизайна на самия циферблат.
Кандидатите, ще трябва да представят своята идея, като предварително ще ви бъдат дадени няколко примера, по чиято идея да се водите. Говорим за самия циферблат (кръглата ламаринка) в часовника, без рамка, каишка и т.н. Т.к в момента се оправят документално търговски марки и прочие, кандидатите нямат право да представят идеите публично, а само при комуникация с мен. Спечелилият кандидат ще бъде обявен, тук във форума и готовия проект, ще бъде публикуван.

Награда : 100лв
Срокът не е спешен, т.к имам да уреждам доста други въпроси, но да кажем до 18.01.2019, ако е необходимо ще го удължим.
Моля кандидатите да се свързват с мен посредством мейла: [email protected] Там ще ви изпратя примерните циферблати по които да се ориентирате и работите.
Поздрави и успешна година!
 

Прикачени файлове

  • depositphotos_204066908-stock-illustration-clock-face-design-men-blank.jpg
    depositphotos_204066908-stock-illustration-clock-face-design-men-blank.jpg
    155.5 KB · Преглеждания: 75
Последно редактирано:
Добре, тогава искам да изтегля предложението си, да не видя само моята идея след време на някой от часовниците Ви? Малко несериозно звучи, но така де и аз, и хората които са участвали сме си виновни, че се връзваме и си губим времето..
Без лоши чувства, успех!
 
Добре, тогава искам да изтегля предложението си, да не видя само моята идея след време на някой от часовниците Ви? Малко несериозно звучи, но така де и аз, и хората които са участвали сме си виновни, че се връзваме и си губим времето..
Без лоши чувства, успех!
Да, звучи несериозно, а още по-несериозно е да смятате, че бих взел ваше предложение без договорка...
 
Да, звучи несериозно, а още по-несериозно е да смятате, че бих взел ваше предложение без договорка...
Все пак сме в България, не е като да не ми се е случвало, а предполагам и на доста от колегите.. Успех
 
Аз като видя, че конкурса не е по-правилата, не участвам.
Въпреки, че се поинтересувах от заданието, реших да не си губя времето все пак.
Така, че крайно време е да се научат, че като не спазват правилата, не получават нищо, времето е пари все пак, конкурсите са хубаво нещо и те не са безплатен обяд;).
 
От днес 6 Април 2015, Конкурсите във Форума да само само с гарантирано избиране на победител.

Ако някой не го устройва това правило да си направи сайт за конкурси с не гарантирани награди ...
@Blinky @coolice
 
Еми слагате си по едно за ум за потребителя и така. Какво да кажа, за 100 лева кви неща гледаме да се разиграват. :)
Добре де, не се ли предприемат мерки някакви? БАН, забрана за постване в пазара, нещо...:)
 
Бате, банна не е опция, защото после пак се регистрира и почва на ново без никаква репутация, никакъв итрейд. Но трейда е за това.
Съгласен съм с теб, но няма да е зле да има някаква мярка срещу такива хора. Това имах предвид
 
Аз мисля, че той просто не знае правилата, на мен ми омръзна да подсещам всеки конкурс.
Мисля, че конкурсите без гарантирана награда са отживелица и нямат смисъл понеже не се постигат желаните резултати поради малък интерес да кажем и участие на хора с недостатъчно опит в повечето случай.
Просто всеки който реши да участва в даден конкурс и види, че няма текста "Запознат съм с правилата" да подсеща автора и ако автора не е съгласен просто да не участва.
Не може ти да ангажираш 10 човека и накрая нищо, абе коментирали сме милион пъти това.

В частност @esvelkov е с достатъчно опит, но се е подвел по инерция може би понеже напоследък се организираха тук ужасно много конкурси...което е супер, но...
 
Аз мисля, че той просто не знае правилата, на мен ми омръзна да подсещам всеки конкурс.
Мисля, че конкурсите без гарантирана награда са отживелица и нямат смисъл понеже не се постигат желаните резултати поради малък интерес да кажем и участие на хора с недостатъчно опит в повечето случай.
Просто всеки който реши да участва в даден конкурс и види, че няма текста "Запознат съм с правилата" да подсеща автора и ако автора не е съгласен просто да не участва.
Не може ти да ангажираш 10 човека и накрая нищо, абе коментирали сме милион пъти това.

В частност @esvelkov е с достатъчно опит, но се е подвел по инерция може би понеже напоследък се организираха тук ужасно много конкурси...което е супер, но...

Прав си, подведох се по интересната тема, малко са ми слабост часовниците :D , но разбира се за това съм си виновен единствено аз!
 
Прав си, подведох се по интересната тема, малко са ми слабост часовниците :D , но разбира се за това съм си виновен единствено аз!
Тук малко положението е "Всеки да се спасява". Не може да няма елементарни защити и механизми за противодействие - специално за конкурсите това сигурно е третия конкурс само за няколко месеца, който остава без победител и награда. И то с изключително нагло държание от страна на този, който е пуснал конкурса.
.....
а най-лошото е, че форумът в последно време е пълен с такива, които не си плащат услугите
 
Не разбрах само, кое наричате нагло държание? В този форум има хора, с които сме работили и няма човек, който да е останал излъган от мен. С websolut сме работили 2 пъти мисля и мога да пусна направените от него неща, плащано му е предварително!
Хора, никой не ви кара да правите, каквото и да било, щом оценявате труда си по-високо- не участвайте! Но не ми поставяйте квалификации и не говорете тъпотии и не ме карайте да се чувствам длъжен на някой, за нещо което не е изпълнено така, че да задоволи търсеното от мен качество!
Господин cross, не ме познавате, не си позволявайте да ме на наричате нагъл, защото с вас не е имало никаква комуникации и не петнете името ми! Който не му харесва и не иска, нека не е на всяко гърне мерудия...
От друга страна ако има човек, който е свършил работа за мен и не му платено, нека каже!
 
Господин cross, не ме познавате, не си позволявайте да ме на наричате нагъл, защото с вас не е имало никаква комуникации и не петнете името ми! Който не му харесва и не иска, нека не е на всяко гърне мерудия...
В този форум има ясно разписани правила, а именно - всички конкурси са с гарантирани награди. Вие просто се опитвате да се измъкнете от това с невалиден аргумент. Нагло е също така да си мислите, че за да се застъпя за измамените задължително трябва да съм опарен - идеята на форумите не е такава. Самите администратори са го написали - "Който иска да прави конкурси без гарантирани награди, е свободен да го прави на друго място". Тогава какво още правите тук?
 
Господин hking,
Също не сме провели никаква комуникация, но за мен от прочетеното по-горе освен, че сте нагъл сте и скъперник.
Естествено не се чувствайте длъжен да се съобразявате с мнението ми - то е лично и не бих искал да ангажирам никой с него.
Това: "За съжаление няма победител" е меко казано несериозно!
Ясно написани правила - конкурсите са със гарантирани награди.
Участвалите са оценили труда си на 100 лева - обявете кой е победителя от участвалите, заплатете му труда и приключвате темата.
А дизайна - направете дарение/продайте го/изтрийте го и т.н. той е ваш (след направено заплащане) ...

П.С. А можеше да платите на @Websolut предварително.
 

Горе