Ограниченията на форума

Здравейте,

задари ограниченията на форума не мога да чета някой теми. Предполагам не съм едниствен. Лоша ли ви се струва идеята да има една тема със спам, в която човек да може да си пише каквото иска и да трупа постове?
 
От: Ограниченията на форума

Така биха се обезсмислили ограниченията. Важно е не само бройката, но и качеството на постовете. Когато няма с какво да допринесеш , по добре не пиши нищо. Разбира се има така наречените теми-сеири , дето се карат разни потребители и лесно може да се натрупат мнения .
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Ограниченията на форума

Пич полека с спама, че трябва да си и с положителна репутация :p
 
От: Ограниченията на форума

Е точно затова ми е идеята за такава тема вместо да се чудим къде какво да напишем
 
От: Ограниченията на форума

Е точно затова ми е идеята за такава тема вместо да се чудим къде какво да напишем

Ами не можеш ли да пишеш нещо смислено? Съвети, препоръки, критики? Много хора отварят теми, когато търсят помощ, спокойно можеш да пише в тях ако си компетентен. То и в другите теми можеш да пишеш, но пък може и бързо да станеш червеникав :)
 
От: Re: Ограниченията на форума

Нямаме скрити теми за хора с малко постове, особено с твоя брой. По-скоро от към постване в пазара за социални мрежи. Кое точно не виждаш?

Сигурно гони пазара за фейсбук страници/лайкове.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Ограниченията на форума

Аз лично не виждам смисъла от подобни теми. Никой потребител не се е появил във форума с 1 000 мнения, положителен реп и iTrader, така че като искаш да постигнеш нещо, трябва да си го заслужиш!
 
От: Ограниченията на форума

Здравейте,

задари ограниченията на форума не мога да чета някой теми. Предполагам не съм едниствен. Лоша ли ви се струва идеята да има една тема със спам, в която човек да може да си пише каквото иска и да трупа постове?

Иди в тема политика и кажи, че си заклет почитател на определен политик (по твой избор) и ще стане лаф. Там няма и опасност да станеш червен, дори да си тъмно син и на практика ще се опазиш зелен. :D :lol:
 
Re: От: Ограниченията на форума

Иди в тема политика и кажи, че си заклет почитател на определен политик (по твой избор) и ще стане лаф. Там няма и опасност да станеш червен, дори да си тъмно син и на практика ще се опазиш зелен. :D :lol:

Да, страшен съвет. :) Не може да напише някоя интересна тема за онлайн бизнес. За такива не ограничения, а вечни забрани. Щем не можеш да направиш / създадеш / помогнеш на една общност нека сам да си отговори на въпроса Заслужавам ли? Само да кажа, че въпроса ми е символичен. ;)

Научете се да давате преди да вземете, мамка му. Що за предприемачески дух е обратното. Заслужаваж червено за рова. Говоря за автора на темата. ;)
 
От: Ограниченията на форума

Блинки като гледам май ще трябва освен 100 поста да искате и минимум 3 месеца та да им се охлади малко ентусиазма на фейсаджиите

В крайна сметка вие полза от пазара нямате а главоболията с измамите накрая на вас ви идват до главата и рушат имиджа на форума
 
От: От: Ограниченията на форума

Оти махнаха репутацията в секцията, иначе щеше да има денс в ранкинга на юзърите, а стоеше ли си по-добре да не се изцепва там, че може да почервенее за секунди :lol:
Иди в тема политика и кажи, че си заклет почитател на определен политик (по твой избор) и ще стане лаф. Там няма и опасност да станеш червен, дори да си тъмно син и на практика ще се опазиш зелен. :D :lol:
 
Re: От: Ограниченията на форума

Блинки като гледам май ще трябва освен 100 поста да искате и минимум 3 месеца та да им се охлади малко ентусиазма на фейсаджиите

В крайна сметка вие полза от пазара нямате а главоболията с измамите накрая на вас ви идват до главата и рушат имиджа на форума
Да, прав си. Форулът търпи (най-много последно време) само негативите от некоректните търговци. Бил съм и арбитър на няколко. Но като цяло да, малко товари системата. За това ще мислил и други рестрикции.

Рокстарът ми подметна за $10 на мембършип за месец - да имаш освен достъп по всяка част в пазара, така и 1-2 фичър обяви. Нещо като в WF. За съжаление сме друг пазар и не толкова големи като споменатия форум. Също така това не би спряло някои мошеници.
 
От: Re: От: Ограниченията на форума

Рокстарът ми подметна за $10 на мембършип за месец - да имаш освен достъп по всяка част в пазара, така и 1-2 фичър обяви. Нещо като в WF. За съжаление сме друг пазар и не толкова големи като споменатия форум. Също така това не би спряло някои мошеници.

Според мен, въвеждането на платен достъп до пазара няма да доведе до спиране на измамниците, те спокойно ще си платят 10$ за да спечелят с измами повече :)
 
Re: От: Re: От: Ограниченията на форума

Според мен, въвеждането на платен достъп до пазара няма да доведе до спиране на измамниците, те спокойно ще си платят 10$ за да спечелят с измами повече :)

Да, за това ще мислим в този посока. Платената част по-скоро ще ни "плати" нервите и занимавките с това да бистрим кой прав, кой крив, и какво точно да предприемем, за да е справедливо и правилно. Това е предложението на тези $10, но пък биха били и пречка за развитието на пазара. За последното не съм сигурен де. :)
 
От: Ограниченията на форума

правилата и ограниченията са добри в този случай - аз почти бях спрял да влизам в секцията Пазар на форума - само ФБ страници се предлагат, като другите оферти буквално се губят и не се могат да се видят. Ето един "хубавец", който се е опитал да заобиколи новите правила: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48875
 
От: Ограниченията на форума

Каквото и да се прави винаги ще има шмекери. Аз съм работил с хора по 2-3 мнения във форума, които се оказаха много точни. Не мисля, че репутацията и коментарите са голям критерии в случая, но все пак си оказват влияние :)
 
От: Re: Ограниченията на форума

Нямаме скрити теми за хора с малко постове, особено с твоя брой. По-скоро от към постване в пазара за социални мрежи. Кое точно не виждаш?

Е точно тях не виждам
 

Горе