Одобрение в AdSense

От: Одобрение в AdSense

Пиши в скайп да ти дам сайт да кандидатстваш
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
-
Недостатъчно съдържание



С 15 авторски дълги статии ...... какъв е проблема ...
 
От: Одобрение в AdSense

Пиши в скайп да ти дам сайт да кандидатстваш

Това е погрешно, не му давай сайт, нека се научи сам да се справя със ситуациите, няма винаги някой да върви след него да решава неговите проблеми.

А и също така не смятам за добра практика да си давате сайтовете за одобрение на чужд адсенс.
 
От: Одобрение в AdSense

Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
-
Недостатъчно съдържание



С 15 авторски дълги статии ...... какъв е проблема ...
Много бързаш и това ти е проблема. Пускай 15 статии през 2-3 дена по статия. След това като мине 1 месец кандидатствай.
 
От: Одобрение в AdSense

Водещите статии да са на тема G+, youtube и други такива неща, нали ме разбра...:wink:
Направи си специален такъв раздел, а другите статии в друг.
 
От: Одобрение в AdSense

IT-новини май имаш предвид, но кандидатствам от blogspot и май там няма такива опции, все още го разучавам.

Утре ще пренапиша още 15 статии и ще пробвам отново ..
 
Последно редактирано:
От: Одобрение в AdSense

IT-новини май имаш предвид, но кандидатствам от blogspot и май там няма такива опции, все още го разучавам.

Утре ще пренапиша още 15 статии и ще пробвам отново ..
Няма значение откъде кандидатстваш, а на каква тема са ти статиите.
И нямам предвид само IT новини, а напиши няколко статии точно за това, за което ти казах:wink:
 
От: Одобрение в AdSense

Е може ли най-много на това се дразня 1000% копирани статии и накрая стават одобрени, а някои пишат си авторски смислени и накрая едно нищо неодобрен как става тоя номер незнам.Защо гошо си затваря очите за тези, които копират правят шмикерии и печелят това е нечестна работа както казват хората лошите печелят винаги.

И аз бях не одобрен преди 1месец. но причините не ми ги съобщиха следното съобщение:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. След като прегледаха молбата Ви, нашите специалисти установиха, че тя не отговаря на изискванията на програмата. Вследствие на това, не сме в състояние да Ви приемем за участие в AdSense.

Google прилага определени изисквания с убеждението, че те гарантират ефективността на рекламите от Google както за нашите издатели, така и за нашите рекламодатели. Ние преглеждаме всички молби и си запазваме правото да не приемем която и да е от тях. С развитието на програмата може би ще я направим достъпна за по-широк кръг издатели, предлагащи по-разнообразно уеб съдържание.

Моля да имате предвид, че е възможно да не бъдем в състояние да отговорим на допълнителни въпроси относно конкретните причини за нашето решение. Благодарим Ви за разбирането.

С уважение,

Екипът на Google AdSense
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

незнам защо та сега искам пак да кандидатсвам но пише, че профила е неактивен как да кандидатсвам отново ?
 
От: Одобрение в AdSense

Както споменах - има разлика от копирано до копирано съдържание.
Така също проблема може да не е само в съдържанието, а да е в тематиката на блога и други неща.
А може би и някой от служителите в Гугъл Адсенс да е имал повечко свободно време и да се е поразровил в блога ти и да е видял, че го правиш само за да кандидатстваш в програмата и да те одобрят. Вече те посъветваха - направи нещо полезно и ще успееш.
 
От: Одобрение в AdSense

Да не би да са те блокирали след определен брои отхвърлени кандидатури? Колко пъти си кандидатствал?
 
От: Одобрение в AdSense

Както споменах - има разлика от копирано до копирано съдържание.
Така също проблема може да не е само в съдържанието, а да е в тематиката на блога и други неща.
А може би и някой от служителите в Гугъл Адсенс да е имал повечко свободно време и да се е поразровил в блога ти и да е видял, че го правиш само за да кандидатстваш в програмата и да те одобрят. Вече те посъветваха - направи нещо полезно и ще успееш.

Полезно полезно, но какво полезно ли е ревюта на телефони ?
Писах в форума на адсенс и ми казаха, че блога ми е неполезен за интернет обществото xaxaxa

Да не би да са те блокирали след определен брои отхвърлени кандидатури? Колко пъти си кандидатствал?

само веднъж преди 1 месец и реших да поизчакам малко бях видял някъде да се кандидатсва отново но немога да го намеря ?
 
От: Одобрение в AdSense

Ден 5-ти. 31 статии (преразказани) Сериозно започвам да се дразня, какъв може да е проблема? Казвате, че не са ми нужни повече от 5 статии авторски, какъв може да е проблема тогава?

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
-
Недостатъчно съдържание
 
От: Одобрение в AdSense

Ден 5-ти. 31 статии (преразказани) Сериозно започвам да се дразня, какъв може да е проблема? Казвате, че не са ми нужни повече от 5 статии авторски, какъв може да е проблема тогава?

Ще ми споделиш ли като няколко пъти не си бил одобрен как кандидатсваш отново и отново при мене изписва, че Профила ми е неактивен с друг емайл ли трябва да се кандидатсва ?
 
От: Одобрение в AdSense

В писмото с което ти казват, че не си приет има линк - от там. Провери го и прочети, ще го намериш.
 
От: Одобрение в AdSense

Ден 6-ти - отхвърлен, отново.
 
Последно редактирано:
От: Одобрение в AdSense

Аз имах един сайт, в който си тествах уменията , дори беше изграден на Opencart, като го преправих на каталог и ме приеха. Сега сайта е одавна заминал, но явно за завишили критерийте, това беше преди година.
 
От: Одобрение в AdSense

Няма никакъв смисъл да се кандидаства с нов сайт, който и без това няма никакви посещения. Лично аз не слагам адсенс на сайт който е на по-малко от 3 месеца и не прави поне 50 уникални на ден. С бързане в този бизнес нищо не се постига - времето работи за вас :)
 
От: Одобрение в AdSense

В писмото с което ти казват, че не си приет има линк - от там. Провери го и прочети, ще го намериш.

нямам никакъв линк може ли да са ме баннали въобще за първи път кандидатсвам?
като вляза в google.com/adsense ми изписва това :
=========================================================================
Профила не е активен
AdSense профил с тези данни за вход не съществува, тъй като е асоцииран с неодобрена молба. За повече информация относно молбата Ви, моля прегледайте съобщението, което Ви изпратихме на адреса, който ни предоставихте.
=========================================================================
 
От: Одобрение в AdSense

Аз съветвам, според мен поне е най-лесно, да се вземе домейн ( по 3$ са за година,нищо не е ), да се напишат 2 статии по 500 думи ама уникални на 100% да излязат (може и превод), слага се Privacy Policy страница, About Us страница и Contact Us страница, прави се някво базово он пейдж СЕО (ключови думи няколко, заглавие, описание) и това е, досега не съм имал случай някой да не го приемат за адсенс акаунт с тези неща, които посочих.
 
От: Одобрение в AdSense

Имам саит за новини, добавих точно 6 страници, 100% копирани от интернет и ме одобриха, според мен причината е друга
 

Горе