Озъртам се за Facebook Баш Девялопър ;)

theroot

New Member
Тръся Баш девялопър у Faйсbuk , за праене на Апликации ( куизове, тестуве касметчета и други своего рода простотии). От мен пруектъ, кънтентъ и хунураръ от дивялопара са ще саму пруграмиране пу зададеноту критерий.
--------
Въпреки правописните грешки обявата е сериозна и за дългосрочно сътрудничесто.

P.S. Ако имате интерес пишете на ЛС
Тенкс :)
 
От: Озъртам се за Facebook Баш Девялопър ;)

Представи си отиваш на интервю на работа за графичен дизайнер и миришеш на циганин, рошав си и обувките ти остават следи от тор.
И казваш "Вижте сега батета, не ме гледайте че такоа... аз съм най-добрия и съм сериозен!"...
 
Re: От: Озъртам се за Facebook Баш Девялопър ;)

Представи си отиваш на интервю на работа за графичен дизайнер и миришеш на циганин, рошав си и обувките ти остават следи от тор.
И казваш "Вижте сега батета, не ме гледайте че такоа... аз съм най-добрия и съм сериозен!"...
Евала, много точно казано! :)

theroot, има достатъчно кадърни хора тук, които могат да ти свършат работа, но са малко тези, които ще обърнат внимание на такава обява.
 
От: Озъртам се за Facebook Баш Девялопър ;)

Представи си отиваш на интервю на работа за графичен дизайнер и миришеш на циганин, рошав си и обувките ти остават следи от тор.
И казваш "Вижте сега батета, не ме гледайте че такоа... аз съм най-добрия и съм сериозен!"...

Е тук ма разби ;) попиках се от смях
 
От: Озъртам се за Facebook Баш Девялопър ;)

Къде улетя темата дето Моше си предлагаше тутурутката за 5 рубли ?
 
От: Озъртам се за Facebook Баш Девялопър ;)

Издирихте ли го девелопера, че на мен ми трябва нещо подобно...
 

Горе