Окупация 2 - Голем Смех 2

mantaman

Well-Known Member
Историята често се повтаря ама повечето пъти като Фарс беше казал някой умен човек

Нормално събуждащите се студенти като се наспали решили и те да окупират Университета - До тук добре до сега са спали и не са успели да се включат в първата окупация на ранобудните им колеги

Интересното обаче в случая е реакцията на хората които подкрепяха първият протест официално или не официално - В по голямата си част те сега се обявяват против този протест и призовават полицията да влезе и въдвори ред защото пречели на учебната дейност.

Смех - Същите тези хора дето ни убеждаваха как студентите имали право да окупират Университета сега са се загрижили за учебната дейност почват да обясняват как от 30 души окупатори само половината били студенти, а преди два месеца това не им правеше впечатление.

Каква всъщност е разликата между двете окупации ????? - В нюансите

Новите заявяват че напълно подкрепят всички искания на ранобудните (оставка на правителството и тн) но добавят един малък щрих освен тези искания те искат и оставката на Ректора Илчев

И изведнъж този ректор се сеща че са нарушени правата на останалите студенти и че част от окупаторите не били "НАШИ СТУДЕНТИ"

Явно окупацията е правилна само когато е извършена от Наши Студенти

Щеше да е смешно ако не беше жалка цялата история и с двете окупации
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

1601530_10202478792786893_1308813278_n.jpg


Това е говорителят, който може да видите на тоя клип:

[video=youtube;nc_ZNfGbTno]http://www.youtube.com/watch?v=nc_ZNfGbTno&feature=youtu.be[/video]

Повече инфо за тоя индивид:

Стефан Николаев
Ето кой измести Ранобудните студенти. Профилът му е http://www.gepime.com/boy_4_boy/
Търси: Мъж
; Разни принцеси и тям подобни да не ме занимават... skype:dioneo_d4 st. grad

1016399_10201059809289449_799749088_n.jpg


1604901_10201059821569756_1936006857_n.jpg
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Ред то и предните не бяха по големи красавци и с по правилна резба - Мисълта ми е за двойният аршин с който се мери.
Как всички дето се радваха на младите и красивите протестиращи сега изведнъж ги определиха тези като нарушители на общественият ред и почнаха да искат полицията да се намесела
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Абе, такива отявлени нямаше. Тия сигурно са от младежката на гробарите :lol: Евробойци от секъде!
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Много е готин пича, ако обърна резбата може и да го уважа!!!!!! :clap:

Иначе сутринта им дадоха пак огромната трибуна на "гоуемите медии в България"................
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

На млади години:

[video=youtube;JuToJ0LypHw]https://www.youtube.com/watch?v=JuToJ0LypHw[/video]
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Стига бе това верно ли е същият убавец - Ами как няма да се възмущава от курвите като са му конкуренция - Ебахти и пародията ебати и чудото
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Това, са реаниматорите, надали са гроб, ама те са си ръка за ръка :)

Стига бе това верно ли е същият убавец - Ами как няма да се възмущава от курвите като са му конкуренция - Ебахти и пародията ебати и чудото
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Днес сутринта показаха 1 студент от участващите, който недоумяваше как така полицията ще дойде и ще ги изхвърли от територията на университета в идните дни. :D
 
Последно редактирано:
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Не народ , а мърша ! Стойте на топло вкъщи в тоя сняг. После ще си мрънкаме по форумите за ниските доходи и че сме последни в Европа.
И който надигне глава - веднага снимки , клипове , бълвоч .... посочете го с пръст и му се смейте. Приказката с казана си е вярна.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Ти си мърша. Ходи при тия педали герберо-болшевики и се заключвайте с вериги. Гледай как Манол Глишев говори от оградата и си пипай патката през скъсания джеб на гащите. Човек като прави нещо трябва и да мисли, а не просто да го прави ей така. А истеричните окупатори показват, че снимките са верни - така могат да се държат само хора с разширени ректуми и хормонални проблеми.

Според един от неформалните им лидери, Манол Глишев, единствената свободна територия в момента са именно коридорите на Алма матер. Скоро обаче „свободата" ще обхване всичките 111 000 кв. километра в България, закани се той. Глишев обяви, че не признава държавата в този и вид, че не признава Конституцията и че единствените хора в страната, които на практика се намират в Европейския съюз, са окупаторите, а отвъд бариерите на СУ няма Европа и държава.

1505520_646358298759576_697799983_n.jpg
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Мен не ме мисли , не съм в България. А мърша може да кажеш на човек примирил се с ниските доходи, високите сметки, олигарсите , циганите и всички останали извращения в това подобие на държава и народ. Позна ли го ? Погледни хубаво в огледалото.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

От страхливи емигранти акъл не искам. Като имаш куража да дойдеш да живееш в България, тогава се прави на загрижен.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

http://vchas.net/двама-цигани-изнасилиха-16-год-момче-в/20820/

Свиквай смели робе, това те чака. Акъл и не ти давам , магарето и да го буташ накъде да върви то се инати. Гласувай за БСП и се радвай на живота. Дано поне имаш някаква изгода ако си циганин да вдигнат помощите...
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Трябва да си слабоумен, за да мислиш, че гласувам за БСП. На такива като теб трябва да им бъдат отнети избирателните права.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

За кого гласуваш ? Въобще имаш ли годините да гласуваш ? Начина ти на водене на дискусия е като на максимум 10 годишен . По света като има стачки и хората са толерантни. Пример стачкуват пожарникарите ... искат по големи заплати .. и хора даже дето не са пожарникари и не им дреме се включват и протестират. Тук при същия пример - се почва оплюване , за какво стачкуват тия , само задръствания правят. Просто животът в БГ е такъв - вълк единак , всеки сам се управя както може. Това разделение е в основата на проблемите ни , както и безразличието - няма за кого да гласувам , всички са крадливи. Та питам аз защо си против исканията на студентите? - студентите искат оставка , искат да дойде някой различен от Пеевски , от Бай Сали , от Бисеров ... протестират за шанс да останат и работят в БГ , а не да ходят в чужбина, където за същата работа ще взимат по 3 заплата. Видя се че мирно няма да стане , след Пеевски се вдигна София , деца , майки всички , но правителството не чува. Значи трябва по друг начин да се накара да чуят . Оставка !
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

БърнХ - Я коментирай защо е този двоен аршин в твойте приятелчета относно протеста

Днес Ректора на университета е внесъл искане до прокоратурата да бъде прекратена окупацията - Същият този ректор който преди 2 месеца обясняваше как подкрепя младите и будни студенти ?!?!?!?!?!

Същият катарзис са преживели и всички преподаватели които подкрепяха окупацията миналата година - Днес всичките са се изупанили в открито писмо как осъждат тази работа и приканват полиция прокуратура и тн. да разкара стачкуващите.

Не ти ли намирисва тука на платена история когато ТЕХНИТЕ ПРАВИЛНИ студенти окупираха всичко беше ОК - Сега когато се появиха такива които са извън техният контрол и изведнъж се сетиха за автономията на университетите и се загрижиха за това че хиляди студенти не могат да учат нормално

Мене ако ме питаш тази учебна година трябва да бъде обявена за нулева и всичката тая сган начело с Ректума да седят до септември месец без заплати та да разберат че ние не ядеме доматите с колците
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Според твоята логика , сега преподавателите ли са купени или 2рите окупатори ? И ако да от кого ? Ясно е че има игри , и едните и другите въртят разни театри, но чрез такива наказателни акции трябва да се наложи мнението по важните въпроси. Сега 1ва точка е оставка , но след това трябва да се промени изборните правила (задължително не от Мая Манолова...., ) - мажоритарен вот , да се гласува само ако имаш минимум средно образование (което стеснява братята цигани) и други подобни. Само така стъпка по стъпка има надежда да се излезе от калта... не със теглене на заеми , които мистериозно изчезват и пенсионерите се радват на 4 и 50 . А кой ще плаща лихвата от заемите ? Няма да е Орешарски , той си има 170 хиляди евро на влог , до като е на власт може и 270 да стане.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Баце, не знам на колко години съм, ама правописа, граматиката, пунктуацията и размишленията ти са на ниво петокластник със специални потребности. Сигурно и за това защитаваш герберите де. Но кой съм аз да те съдя. Бъде жив, здрав и щастлив. Успех.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Само с "баце" и " не знам на колко години съм" ме изгуби като читател :) Интересното е че не отговори на нито един от въпросите , а се извъртя на 180 градуса и започна да обсъждаш правописа ми.... този подход другаря Станишев също го използва - питат го - Г-н Станишев , какво положително направи новото правителство за България ? Отговора е - Ама Бойко и Цветанов .....
Мерси за добрите пожелания в края , същото пожелавам и на теб!
 

Горе