Окупация 2 - Голем Смех 2

От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Реминд ти не ги разбираш тези работи

Тройната коалиция така яко краднеше че Фискалният Резерв от 5 милиарда стана 8 милиарда - А безработицата падаше яко от 12% на 5%

добре че дойде Буда да ни спаси от тези крадци и да оправи безработицата

Фискалният резерв от 8 милиарда стана 4 милиарда, а безработицата от 5% стана 12%


Но за да ги прозреш тези неща трябва да си промит герберастки мозък - За нормалните хора някак си е нелогично що при добрият Боко - Парите изчезнаха и безработицата се утрои
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

И да не забравяме , че беше по време на криза. В момента се тегли заем след заем , вдигат се пенсиите с 4,5 лева и парите ги няма. Безработицата пак расте (къде са 250 000 работни места дето обеща Съсела) застрояват се малкото райони които са останали недокоснати от човешка ръка , болници се закриват. Смеехте се че Бойко реже лентички , какво се открива сега ? Какво се строи сега ? Промити са вашите мозъци , платени червени твари... както винаги ще си тръгнете и ще оставите само злини след вас....
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Бърн - беше по време на криза и в момента в който Боко се махна - кризата изчезна тя кризата е като всичко останало с което трябва да се оправдавате

Теглели се заеми - Странно защо след като теглим заеми дългът е намалял ?????????

След 4 години целенасочено убиване на бизнеса за 2 месеца ли очакваш да се вдигне икономиката ???????


Но това са неща които ти не можеш да проумееш - Аз те питам покаяхте ли се за грешките си вие пак търсите виновници дето са ви срали в гащите

Такъв беше проблема и на СДС 2001 - Държаха се като ощипани госпожици - Царя им беше виновен оня и беше виновен така и не направиха сериозен анализ защо бяха изхвърлени от управлението на страната - Така и не си признаха грешките така и не се извиниха на народа за алчността и лакомията си - ГРОБ върви по тези стъпки с висока скорост
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Всъщност пак се "откриват и строят обекти", но просто не ходят да се правят на интересни да режат лентичките и да викат всички камери да снимат.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Не бе неможе да е верно - Щом не дават Боко да реже ленти значи нищо не се строи в тая държава -

Толкова са им промили мозъците че ако Утре ако се появи Боко по телевизията и им заповяда да не дишат половин милион ще умрат от задушаване
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Промитите сте вие червенушки, омразата по Боко ви е заслепила толкова , че дори Сергея да дойде да ви се изпикае пред вратата , пак ще рицитирате...Боко Боко....
Не е че не се ходи да се режат ленти , просто нищо не се строи. Пари се крадат , колкото може и като за последно.Паразити като вас , които подкрепят Съсел , Местан турчина и Волен Паша и си мислят , че тази коалиция ще доведе България до нещо добро биха били смешни , но по скоро ми е жал за вас. Представете си че Бойко го няма , Герб изчезне ... кого ще обвинявате за всички лоши неща? Темите на политическа основа са много , по много страници - няма , повтарям няма , от вас ревностните АнтиБойковци , една дума за това какво добро са направили БСП,ДПС и Атака. Това е красноречив факт, колко объркан е мирогледът ви.
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Не е нужно да си го представям че Боко го няма - Той сам повлича партията към пропастта - За половин година в опозиция от първа политическа сила стана втора - Това е прецедент в историята - До сега няма такъв случай
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Къде стана 2ра ? Пак ще бие Съсела :) А бсп-то се цепи, Първанката опъва мишока. А ти се удави от злоба :)
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Изборите не са далече дори и АБВ на първанката не може да ви отърве кожата
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Бърн ако няма какво да кажеш по темата да я приключваме - подобни детски закачки съм ги минал много отдавна - След изборите ми се обади да видиме кой е бил крив кой прав
 
От: Окупация 2 - Голем Смех 2

Имам много какво да кажа ама ти не слушаш , пък и не съм ти майка да ти наливам мозък. Голям си вече , стягай се и мисли с тоя мозък.
 

Горе