Олд скула да помага

varnaboy

New Member
Имам едно афф блогче за легални наркотици.Преди се ранкваше доста добре за някой добри думи в Г,но направих малък упдейт в заглавието и смених тамплейта и се забуги тоя блог от Г. В яхо ранквам добре 3-то място за основна дума,но гугъл никав го няма.
Всички статий са написани от мен(уникални проверени с копискейп),старая се и с линковете(социални мрежи директории,подписи и тн.) но няма ефект.ОТ близо 2 седмици е батак а всички страници са индексирани след като проверя в Г с site:mydomain.com

Това е блога

Някаква идея ?
 
гуъл денс или изгбил си линк парньори, на мен един от сайтовете ми се губи така от известно време засега пробвам да му оправя някои бакии и продължавам с линкбилдинга му (може да върнеш старият дизаин)

Това е абсолютно нормален бизнес процес сео трафика е неустоичив стараеш се да си максимално ин компилансе за да си останеш там за дълго
 
Притеснявам се за това,че бях излязъл за доста думи а сега дори немога да открия сайта по основна дума в топ 1000.
Една размяна на линкове с други сайтове би трябвало да се отрази добре ?(аз съм го налинкнал от други мои проекти-дали може това да го е съборило ?)

Мерси за отговора.
 
И аз бих дал съветчета:

Продължавай с линк билдинга, както и честото пълнене с фреш контент няма да е зле да бъде правено. Пробвай и размяна на линкове с рилейтед блогове / сайтове, виж тук: arsenal
Немога да се сетя за някой друг в момента, макар че има. Още нещо - бих ти препоръчал да напишеш и един артикъл и да го събмитнеш по артикъл директорийте - това е много голям + от две гледни точки: идва трафик и дават 2 до 3 линка в него. Успехи и късмет.
 

Горе