Омраза

Криво ми е, че не разбрах тая тема и на онзи другият откъде се появиха, и в коя тема са се карали, да ме няма няколко дни и да изпусна сеира. Щом чак Банко е предупреждавал, значи е имало сеир за четене.
Може ли да се наспи човек, ако сънува биткоини и се гмурка в тях както Чичо Скрудж в трезора си със жълтици, но на сутринта под вълшебната възглавница няма нищо?
 
Криво ми е, че не разбрах тая тема и на онзи другият откъде се появиха, и в коя тема са се карали, да ме няма няколко дни и да изпусна сеира. Щом чак Банко е предупреждавал, значи е имало сеир за четене.
Да, смятай щом аз съм се принудил да предупреждавам. :) За какво си говорим значи. ;)
 
@hristonev + @nandibandi = ВНЛ в новата хижа.
Тц-тц-тц, момчето строи палат за другарката си, а ти плетеш интриги. Това в нарушение на кой закон беше?
Адмирирам такива жестове. Повечето мъже с едно водене на ресторант за 8-ми март или св, Валентин се отчитат.

Сега сериозно: двама потребители на форума ме впечатлиха приятно още с появата си - hristonev и AseasRoa. За мен е чест да си комуникирам с тия прекрасни момчета на равна нога. :)
 
От новите попълнения с най-добри впечатления съм останал от @DataAddicted.

Форумния трол е застрашен вид в днешно време и трябва да се кътат.
 
Тц-тц-тц, момчето строи палат за другарката си, а ти плетеш интриги. Това в нарушение на кой закон беше?
Адмирирам такива жестове. Повечето мъже с едно водене на ресторант за 8-ми март или св, Валентин се отчитат.
Хаха не е точно така. Просто имаме различни интереси, които се решават с къща. Доста време не влизах във форума, не помня защо .
Има някакви промени. Определено @ремайнд здраво ми падна в очите. Преди няколко години не знаеше какво е програмиране. Сега вече обиждаш език за програмиране...
@дата доста хора ти казаха, че копи/пейст не им се чете. В крайна сметка това ще е интересно ден, два и после?
 
Е да те похваля ли, като си издращил променливи с един символ. r t, s, даже php документацията с foo /bar изглежда нормална на фона на това. Пък програмиране съм си знаел какво е, 5 години стигат. PHP то е лесен, виж node-a и ES6 неща и особености, така и не го заобичах с closurе-ите и промисите.
 
Е да те похваля ли, като си издращил променливи с един символ. r t, s, даже php документацията с foo /bar изглежда нормална на фона на това. Пък програмиране съм си знаел какво е, 5 години стигат. PHP то е лесен, виж node-a и ES6 неща и особености, така и не го заобичах с closurе-ите и промисите.
Престани да се излагаш :). Само предположи дали на широкия бял свят има и други хора пишещи на повече от един език. А сега се замисли, дали и аз пиша на няколко. И в крайна сметка се замисли, колко нужно ти беше това упражнени за подхранване на его. Айде успех в начинанията от мен.
 
Я се подсърди и пусни една друга тема. Като госпожица се обиждаш май, само задето съм ти обсъдил подписа. Ми това е форум, ако ти е плитко обиждалото, или намали четенето, или не се подсърдвай като госпожица.
 
Доста време не влизах във форума, не помня защо .
Радвам се, че се върна. Форумът има нужда от интелигентни момчета, които могат да водят спор така, че да превъзхождат в пъти опонента си, но без да изпростяват.
Тук има 5 типа предприемачи:
1) комплексари;
2)полезни стари пушки;
3)безлични;
4)енигматични/забавни (Noke)
5)готини (ти и "Асенчо")
Може да има и други, но в момента тези ми изплуват... :)
 

Горе