Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

а?
насоченост?
за какво е, за фафли, за коли, за жени?

насоченост?
за какво е, за фафли, за коли, за жени?
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

На мен само цена.Благодаря
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Май няма смисъл да питаме, така и не отговаря и не дава инфо....
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Май няма смисъл да питаме, така и не отговаря и не дава инфо....

май май ;)
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

То май от самото начало като се видят причините -"липса на време за развитие", както и като се направи една проста калкулация, направо офертата си е :shock:
Всички питаме от чисто любопитство май само..

24 домейна по средно 15 лв на година = 360 лв.
12-15 лв. хостинг на месец = 13,5 лв./месец = 162 лв./година
Общ разход на година = 522 лв.
Среден приход на месец = 531 лв.

Да кажем, че е офертата така структурирана е месец - година храни (с клатене на краката).
Това означава, че нейната цена, ако въобще е реална, е минимум 6 000 лв за цялата схема, но подобно нещо без мърдане на пръста би струва даже минимум 2 до 3 пъти повече с тенденция, че се е запазила през последните 3 години, както се уверява.

Подобно нещо или не бива да се продава, или се продава поради изключителна възможност на бизнес риск, тъй като е извън рамките на закона, или е нереалистично - пълна измишльотина и манипулация.
Лично мнение, естествено. Не бих желал това да навреди на евентуалните бъдещи клиенти. Извинявам се на автора на темата, предварително.
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Даа и мени ми е интиресно ама ного на опашката, ако стигне до мени искам подробна информация
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Бихте ли пратили инфо и на мен. Благодаря
 
Онлайн Бизнес с Над 500 лв Месечни Приходи На Автопилот

Продавам цялостен реализиран и успешен бизнес, функциониращ изцяло на автопилот, състоящ се от около 36 български сайта и блога със средни месечни приходи от около 531 лв/ 368 $ на месец, абсолютно всеки месец с потенциал за още! Единствените разходи са хостинг акаунта (12-15 лв на месец) и 24 домейна, от които идват приходите. Другите 12 домейна не са монетизирани. Сайтовете разчитат изцяло на Органичен трафик и не се ползва реклама.
Към цялостния бизнес приспадат и:

1. Dynadot акаунт с домейните: https://www.dynadot.com/
2. Суперхостинг акаунт, на който са всички сайтове: http://www.superhosting.bg/
3. Цялостна информация за управление на процеса
4. Know How-Точната система за доразвиване и разрастване на бизнеса



Допълнителната информация за URL на всичките сайтове, доказателства за месечните приходите през последната година, както и продажната цена на целия бизнес (която е доста разумна) ще бъде изпратена само при сериозен интерес и запитване от ваша страна на Лично съобщение.

Основното за този бизнес бизнес модел:

1. Изцяло на автопилот (не е нужно да вършите каквато и да е работа)
2. Реализира Постоянен и стабилен месечен приход за последите 3 години
3. Бизнесът имам потенциал и може да бъде разрастван и доразвиван, при желание и време (мога да осигуря и цялостна информация как това е ставало успешно досега)
4. Могат да се монетизират и с Google Addsence (досега не са инсталирани реклами в сайтовете, монетизирани са по друг начин)

Причина за продажба е липсата от моя страна на време за развиване, както и желанието ми да инвестирам в нов онлайн проект извън БГ пазара.

Моля ако проявявате интерес за цената и подробна информация ми пишете на Лично съобщение!
 
От: Онлайн Бизнес с Над 500 лв Месечни Приходи На Автопилот

Имам интерес, може ли повече подробности на ЛС.
 
От: Онлайн Бизнес с Над 500 лв Месечни Приходи На Автопилот

Дублирана тема. Докладвана за съединяване.

Авторът (OP) не се съобразява нито с българската граматика (в изречение, нито заглавие, не може всяка следваща дума да е с главна буква, само началната или всичките, всичките обикновено у вестниците), нито с това, че вече е имал отговори и разсъждения в първата си тема. Идея си нямам поради каква причина е създадена 2-ра еднаква.

Евентуалните купувачи да се замислят защо при 3 страници с отговори и запитвания за тази на пръв поглед „гореща“ оферта, никой от тях все така не е осъществил покупката си.

Trade with caution.
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

В крайна сметка някой получили информация относно проекта, цена, домейни нещо ?
 
Продавам цялостен реализиран и успешен бизнес, функциониращ изцяло на автопилот, състоящ се от около 36 български сайта и блога със средни месечни приходи от около 531 лв/ 368 $ на месец, абсолютно всеки месец с потенциал за още! Единствените разходи са хостинг акаунта (12-15 лв на месец) и 24 домейна, от които идват приходите. Другите 12 домейна не са монетизирани. Сайтовете разчитат изцяло на Органичен трафик и не се ползва реклама.
Към цялостния бизнес приспадат и:


1. Dynadot акаунт с домейните: https://www.dynadot.com/
2. Суперхостинг акаунт, на който са всички сайтове: http://www.superhosting.bg/
3. Цялостна информация за управление на процеса
4. Know How-Точната система за доразвиване и разрастване на бизнеса



Допълнителната информация за URL на всичките сайтове, доказателства за месечните приходите през последната година, както и продажната цена на целия бизнес (която е доста разумна) ще бъде изпратена само при сериозен интерес и запитване от ваша страна на Лично съобщение.


Основното за този бизнес бизнес модел:

1. Изцяло на автопилот (не е нужно да вършите каквато и да е работа)
2. Реализира Постоянен и стабилен месечен приход за последите 3 години
3. Бизнесът имам потенциал и може да бъде разрастван и доразвиван, при желание и време (мога да осигуря и цялостна информация как това е ставало успешно досега)
4. Могат да се монетизират и с Google Addsence (досега не са инсталирани реклами в сайтовете, монетизирани са по друг начин)


Причина за продажба е липсата от моя страна на време за развиване, както и желанието ми да инвестирам в нов онлайн проект извън БГ пазара.

Моля ако проявявате интерес за цената и подробна информация ми пишете на Лично съобщение!
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Каква ти е идеята, че правиш еднакви теми?

Имаше една, после като отвори нова идентична, ги съединиха (или изтриха старата)...сега пак отваряш същата тема.

Защо не си пишеш по старата тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53659
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Писал съм ти ЛС, надявам се ще отговориш
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

Да не говорим че изобщо не отговаряше в старата тема!!
 
От: Онлайн Бизнес Изцяло на Автопилот с приходи от средно 530 лв месечно

ХОРАА ВИЕ МАЛОУМНИ ЛИ СТЕ ? ВИЖТЕ ВРЪТКАТА - ПРОДАВАМ БИЗНЕС , КОЙТО Е ТАКА ОТ САМО СЕБЕ СИ СИ ВАДИ ПО 531 лв . , ама нямам време да се занимавам с него . Иначе разходите ми са под 150 лв. на година айде да кажем 200 .... !? Това не е сериозно.
Заключението е ,че човека няма време да си събира парите е така без нищо да прави . Ето заради такива теми съм си сложил подписа .


Поздрави на всички !

Ахахахахх И най-якото нямащия време ви е написал подробен план за развитие на сайтовете как да правите още повече от 530. :D :D
 

Горе