Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

От: От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

Е видях го, има нещо подобно, но Инстаграм е нещо огромно. Аз наблягам на темата - деца, докато те все още не могат да се снимат сами :D
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

За всички е :) снимаш с телефона и директно ти качва снимката там, ама за мен това е пълна тъпотия :)

Особено някоя вечер, където не трябва да се снима може да сгафиш яко :D
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

ще си имаш проблеми и с авторството, все някой ще изпищи че си пуснал снимки на децата му взети от страницата му във фейсбук
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

Няма да има такова нещо просто :)
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

Няма да има такова нещо просто :)

какво няма че не разбрах, няма да има идиоти дето да се регистрират и да качат на комшията снимките, този филм в България го няма
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

Просто прекрасно, за това не се бях сещал и за нелоялната конкуренция също. Нямам думи за манталитета ни..
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

за черното сео тука има много какво да ти се каже, почти всеки се е сблъсквал с това
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

Прочетох доста статии напоследък, от както съм се регистрирал. Само едно не мога да разбера, защо такава голяма част от народа е с такъв нрав, да гледа в паницата на другия, вместо да се опитва да надгражда и развива себе си.. Стига, че много офф ще изсипем :)
 
От: Онлайн албум за проследяване живота на едно дете

Прочетох доста статии напоследък, от както съм се регистрирал. Само едно не мога да разбера, защо такава голяма част от народа е с такъв нрав, да гледа в паницата на другия, вместо да се опитва да надгражда и развива себе си.. Стига, че много офф ще изсипем :)

Най-вече защото сме малък народ и "се познаваме". Освен това сме бедни (няма да разискваме причините). Нормално е да се породи завист (при някой повече, при други по-малко) когато види, че друг е успял.
Заучени фрази като "вместо да се опитва да надгражда и развива себе си", не вървят защото не е толкова лесно. За да успееш трябва да се случат поредица от събития. Да не говорим, че под "успял" всеки разбира различно :)
 

Горе