Онлайн магазин до ключ

CTAH

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Онлайн магазин на Opencart "до ключ"

Онлайн магазин до ключ на Opencart

Здравейте !

Занимавам се повече от 10 години с изработването на онлайн магазини. Цената на изработването им варира от 350 лв. до 800 лв. , в зависимост от изискванията за функционалностите и броя на допълнителни функции за посетителя (различните видове търсене, коментират, отстъпки, бърза поръчка, блог, и т.н.) и редица други, които улесняват живота на администратора.

Тези критерии определят сроковете за изработването на онлайн магазина, те могат да варират от три дни до три седмици.

Мога също така да направя онлайн магазин до ключ, което включва напълването със съдържание, обработка на снимките и популяризиране в търсачките.

Голям плюс е и схемата за плащане на извършената работа. Изчисленията се правят на база свършена работа и удовлетворение на всички желания на клиента.

През последните години съм направил онлайн магазини:

- Козметика и бижута
- Резервни части
- Дрехи
- Мобилни телефони
- Компютри
- Таблети и аксесоари
- За производството на сапун и свещи ръчна изработка
- Ключарски
- Обувки
- Домакински уреди
- Книги
- Хранителни добавки и лекарства
- Климатици
- Сокоизтисквачки
- Цветарски
- Икони
- Строителни машини
- Торове и семена
- Спално бельо
- Играчки
- Риболовни и Водолазни
- Ролери

Ако проявявате интерес към моето предложение, ще се радвам да изпълня поръчката Ви, или да отговоря на вашите въпроси на телефон:0988718391
Skype: stiv.raider
email: stanislaf#gbg.bg
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин до ключ

sertifikat.jpg

sertifikat2.jpg
 

Прикачени файлове

  • sertifikat.jpg
    sertifikat.jpg
    28.4 KB · Преглеждания: 145
  • sertifikat2.jpg
    sertifikat2.jpg
    44 KB · Преглеждания: 140
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин до ключ

Много точен. За пореден път ми помогна много с кофти казус. Винаги се възползвам от неговите професионални услуги. +++
 
От: Онлайн магазин до ключ

Имаш ли портфолио със завършени онлайн магазини или готови за продаване
 
От: Онлайн магазин до ключ

Здрасти
Пусни един емайл на лично ще ти изпратя

Имаш ли портфолио със завършени онлайн магазини или готови за продаване
 
От: Онлайн магазин до ключ

Здрасти
Пусни един емайл на лично ще ти изпратя

Защо ми искаш имейла, прати ми го линка на ЛС
Ама нали си търсиш клиенти, пускай го тука за глобалния пазар
 
От: Онлайн магазин до ключ

И аз искам да видя порфолио, но нямам право на лични съобщения все още.
 
От: Онлайн магазин до ключ

Ако не е проблем прати и на мен списък с линкве към на магазини които си правил.
Търся да видя нещо, което се доближава до това което ми трябва за да поръчам, така че колкото повече линкове, толкова по-добре
 
От: Онлайн магазин до ключ

По-добре кажи какво ти трябва. Хората правят такива сайтове каквито са им поръчали клиентите, а не такива каквито ти искаш да видиш.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Онлайн магазин до ключ

Здравей
Драсни на лично няколко реда за идеята ти , напиши какво ще продаваш и например няколко магазина които ти харесват. За да разбера как мислиш. Може д ами покажеш и магазини които не харесваш, също е насока.
Иначе пусни и емайл на лс да ти пратя списък с някой от магазините които съм правил. Иначе мога да ти създам бизнес план и изградя оптималния магазин за твоите продукти и клиенти. Тъка че магазина да е продаващ и печеливш. Също тъка мога да ти разпиша и план как да го популяризираш, рекламираш и развиваш за напред.


Ако не е проблем прати и на мен списък с линкве към на магазини които си правил.
Търся да видя нещо, което се доближава до това което ми трябва за да поръчам, така че колкото повече линкове, толкова по-добре
 
От: Онлайн магазин на Opencart "до ключ"

Честито, СТАН! Искренно се радвам за теб и професионалното ти израстване :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Онлайн магазин на Opencart "до ключ"

Истински професионалист на опенкарта, за пореден път се убеждавам, че той е човека.
Направи ми магазина бързо и качествено, дори и повече от уговореното свърши.
Препоръчвам го на всеки които има нужда от качествено направен онлайн магазин.

Онлайн магазин до ключ на Opencart

Здравейте !

Занимавам се повече от 10 години с изработването на онлайн магазини. Цената на изработването им варира от 350 лв. до 800 лв. , в зависимост от изискванията за функционалностите и броя на допълнителни функции за посетителя (различните видове търсене, коментират, отстъпки, бърза поръчка, блог, и т.н.) и редица други, които улесняват живота на администратора.

Тези критерии определят сроковете за изработването на онлайн магазина, те могат да варират от три дни до три седмици.

Мога също така да направя онлайн магазин до ключ, което включва напълването със съдържание, обработка на снимките и популяризиране в търсачките.

Голям плюс е и схемата за плащане на извършената работа. Изчисленията се правят на база свършена работа и удовлетворение на всички желания на клиента.

През последните години съм направил онлайн магазини:

- Козметика и бижута
- Резервни части
- Дрехи
- Мобилни телефони
- Компютри
- Таблети и аксесоари
- За производството на сапун и свещи ръчна изработка
- Ключарски
- Обувки
- Домакински уреди
- Книги
- Хранителни добавки и лекарства
- Климатици
- Сокоизтисквачки
- Цветарски
- Икони
- Строителни машини
- Торове и семена
- Спално бельо
- Играчки
- Риболовни и Водолазни
- Ролери

Ако проявявате интерес към моето предложение, ще се радвам да изпълня поръчката Ви, или да отговоря на вашите въпроси на телефон:0988718391
Skype: stiv.raider
email: stanislaf#gbg.bg
 
  • Like
Реакции: CTAH
Писах Ви и-мейл, проявявам сериозен интерес, с оглед отзивите на колегите вярвам, че вие сте точния човек!
 
От: Онлайн магазин до ключ

Следя темата... :| Честито за сертификата! И все така да продължаваш с успешните проекти!
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин до ключ

Горещо препоръчвам СТАН!
Не мога да изброя всички случаи, когато съм получавал ценна помощ и/или модул от него, да не говорим че, отношението му винаги е било добронамерено, коректно и приятелско.

И да, честито за сертификата, човек! :)
 

Горе