Онлайн магазин за дрехи

Pebuls93

New Member
Здравейте , мисля от дълго време за онлайн магазин и най - накрая се реших в тези трудни времена .. Ще се радвам , ако ми съдействате с малко повече информация от тези които са запознати с целия филм така да го наречем . Интересува ме от къде мога да пазарувам на едро , кординати на доставчици . може и на такива от Турция .Ще се радвам на всякакъв вид информация ! Благодаря предварително ! Имейл адрес : [email protected]
 
Здравей. Дано има хора в бранша да пишат. Иначе за тук ли ще е магазина? Имам предвид за БГ. Също така помисли какви бюджети са нужни за изграждането на магазина, както и за неговата реклама. Колкото до доставчиците на стоката ти - ще е нужда да дадеш и информация какви точно дрехи ще искаш да продаваш. Успехи.
 
Здравейте!✋ Изкупувате ли дрехи? Ако да, предлагам дамскиoutlet маркови дрехи на: ZARA, VERO MODA, ONLY, VILA, Stradivarius, Bershka,SELECTED, JACQUELINE de YONG, PIECES и OBJECT. Стоката е от затворен магазин и е около 250 единични бройки, като много малко се повтарят с размери. Всичко е чисто ново с оригинални етикети на много достъпни цени‼️✅ Може да купите на бройка, може и цялата стока на още по-изгодна цена‼️ При интерес се обадете 0896258474 Стефка Желязкова
 

Горе