Онлайн магазин за играчки плащам за дизайн!

samilive

New Member
Здравейте, нов съм в сферата на Онлайн магазините и много ми е интересно за такъв магазин коя система да избера rexcart или opencart, rexcart ми предложиха дизайн за 80 лева който после всеки 2-ри може да го купи от тях а при opencart съм предвидил че ще трябва да купя и езика от някъде отделно и дизайна, какво предлагате да правя ако някой може да ми направи дизайн за rexcart на по добра цена и да ми обясни някои неща ще съм доста доволен който се интересува да ме потърси на този
skype: stoplebg
 
От: Онлайн магазин за играчки плащам за дизайн!

Здравейте, нов съм в сферата на Онлайн магазините и много ми е интересно за такъв магазин коя система да избера rexcart или opencart, rexcart ми предложиха дизайн за 80 лева който после всеки 2-ри може да го купи от тях а при opencart съм предвидил че ще трябва да купя и езика от някъде отделно и дизайна, какво предлагате да правя ако някой може да ми направи дизайн за rexcart на по добра цена и да ми обясни някои неща ще съм доста доволен който се интересува да ме потърси на този
skype: stoplebg

Аз лично бих използвал от платените им теми, за opencart има доста добри за по 20-30-40 долара. А тази система rexcart не съм я чувал, но ако има готови платени теми отново бих се възползвал от такава, отколкото да плащам за къстъм - имай в предвид, че една качествено изработена тема съобразена с твоите желания, би трябвало да струва много повече от 80 лв.
 
От: Онлайн магазин за играчки плащам за дизайн!

Купувате скъпи теми , а после ?
нали трябва да сложите интересни банери , качесвени и уникални снимки - те правят визията , не дизайна .

Много онлайн търговци това им обяснявам , те не могат да ме разберат
 
От: Онлайн магазин за играчки плащам за дизайн!

Трябва ми някой да ми направи подобен дизайн като на igrachki.bg (не е реклама)
предполагам това е системата на rexcart
 

Горе