Онлайн магазин на Prestashop

От: Онлайн магазин на Prestashop

Вдигам темата!
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравей, имам магазини на Presta 1.4.9.0, искам корекции в количката за пазаруване /да се намалят полетата и като цяло да се улесни/. Може ли да се направи нещо по темата.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Трябва да видя магазина, ще ти пиша на ЛС - да ми го пратиш и ще ти отговоря!

Здравей, имам магазини на Presta 1.4.9.0, искам корекции в количката за пазаруване /да се намалят полетата и като цяло да се улесни/. Може ли да се направи нещо по темата.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Можеш ли да виждаш поне това което съм написал в личното съобщение?

Изпратих ти го на сайта за опаковките,че тука нямам достатъчно съобщения
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Вдигам темата!
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте,
дали може да ми дадете имейл да Ви пиша , защото тук не ми позволява да пращам ЛС?
Благодаря!
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте,

На лично съобщение Ви го пратих

:)

Здравейте,
дали може да ми дадете имейл да Ви пиша , защото тук не ми позволява да пращам ЛС?
Благодаря!
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте имам въпрос.Имам стара версия на престашоп 1.2.4.0 .Искам да инсталирам нова като прехвърля снимковият материал и клиентите в новата версия въпросът ми е възможно ли е това,защото специалистът ,който ми прави магазина казва,че не става а имам много продукти и не ми се вкарва всичко на новo. Благодаря предварително.
 
От: От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте,

Разликата между Вашата версия и най - новата е огромна ( от 1.4 до 1.5 създава понякога проблеми а просто от 1.2 до 1.5.. ще е незнам )
Лично аз няма да мога да се справя с тази затача, но не ти казвам, че е невъзможно!

Принципно друго което мога да ти споделя от личния си опит със системата, че няма голяма нужда да слагаш 1.5 ( като цяло си е доста бъгава и само ядове.. )
На моят главен сайт на тази система, който може да видиш: тук съм го оставил на 1.4.0.17 което е 2 години и половина разлика от новата.

Но реално не отстъпва много от последната версия, тайкато съм пипал кода и съм добавял някой работи.
Може и ти да направиш така, да подобриш неща/код в магазина си ( ще изглежда по - нов )

Друго - колкото и много артикули да имаш 1000-5000.. не е зле едно ново начало с новите дентенции и вече с опит кое как да стане по - правилния начин.
Така може да ти отнеме време, но ефекта после ще е доста по - добър.

Но това са само идей.. ти знаеш много добре какъв ти е сайта, какво искаш, какво не искаш и т.н


Здравейте имам въпрос.Имам стара версия на престашоп 1.2.4.0 .Искам да инсталирам нова като прехвърля снимковият материал и клиентите в новата версия въпросът ми е възможно ли е това,защото специалистът ,който ми прави магазина казва,че не става а имам много продукти и не ми се вкарва всичко на новo. Благодаря предварително.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Благодаря за бързия отговор.Сайта ми е един от първите онлайн магазини с престашоп и като бройки продукти са над 15000.Та мисълта ми е не да се прави ъпдейт а съвсем нов магазин,но само продуктите и снимките да се качат дали е възможно?
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Разбирам, като цяло е напълно възможно - лично аз не бих се наел, но има колеги които ще ти помогнат.
Съветвам те да ти препоръчат версия която е стабилна, да няма сериозни бъгове - нещо което са тествали и са сигурни, както и като я инсталират да проверят да ли всичко работи нормално.

Иначе от към финансовата част, не би трябвало да е много пари ( не повече от 200лв )

Благодаря за бързия отговор.Сайта ми е един от първите онлайн магазини с престашоп и като бройки продукти са над 15000.Та мисълта ми е не да се прави ъпдейт а съвсем нов магазин,но само продуктите и снимките да се качат дали е възможно?
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Вдигам темата ( скоро ще излезе 1.6 - вече има БЕТА )
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Отново искам да вдигна темата и да подчерта колко е хубаво да имате онлайн магазин!
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Търсите лесен и много функционален магазин?

Защо не го направите на Prestashop - вижте повече за системата : тук
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте, интересувам се от превода на Prestashop ,който сте направили .Как мога да си го "купя" ?:)
 
От: От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте, интересувам се от превода на Prestashop ,който сте направили .Как мога да си го "купя" ?:)

Здравейте,

Пишете ми на скайп за да се разберем, поради това, че сте нов потребител и няма как да изпращате лично съобщение.

Скайпа ми е : mevere
Nick : V.Andeev

Онлайн съм през деня/понякога и късно вечер :)
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравей колегa.Как може да премахнем в многоезичен сайт да не се показва след основния език префикса.Примерно сега сайита ми е шшш,еееееее.еу./бг как може да махнем бг. В момента съм изкл. другите езици и го няма този проблем,но по този начин ми пада рейтинга и не може да се пазарува от чужбина .С версия 1.5.6.1 на старата версия с която бях го нямаше този проблем.Благодаря предварително.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравей колегa.Как може да премахнем в многоезичен сайт да не се показва след основния език префикса.Примерно сега сайита ми е шшш,еееееее.еу./бг как може да махнем бг. В момента съм изкл. другите езици и го няма този проблем,но по този начин ми пада рейтинга и не може да се пазарува от чужбина .С версия 1.5.6.1 на старата версия с която бях го нямаше този
проблем.Благодаря предварително.


Здравейте,

Разбирам много добре проблема Ви но нямам информация как да бъде оправен на Вашата версия, все още е нова и уж е стабилна ама... последните версии винаги имат бъгчета.
Незнам защо така се получава.. аз лично никога не препоръчвам на своите клиенти, да теглят последните версии на Prestashop
 

Горе