Онлайн магазин на Prestashop

От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравейте,

Интересувам се имате ли опит с вграждане на модули за платежните системи в БГ и модули за куриерски услуги.?
Моля, за контакти на ЛС.

Поздрави
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Телефона ми е обявен : тук

Имам опит с вграждането на куриерски услуги и до колкото си спомням имам информация, че има и epay.bg модул
Трябва ми информация точно какво Ви трябва.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Трябва ми електронен магазин за дроп шипинг.
Възможност за заявка към доставчик, а след потвърждение и към куриер за взимане на стоката.
Методи на плащане ипей, изипей или с пощенски запис чрез куриера.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Магазина мога да го направя но опцията заявка към доставчик, трябва сам да я правиш.
Под методите на плащане за момента само изипей ми се вижда като проблемен, защото няма такъв модул за система ( може и да има вече, но не съм търсил )

Добре прецени точно какъв магазин искаш, какво точно ще продаваш в него и коя система ще е най добра за теб и твойте клиенти.
Много важно решение, може моят вариант да не е най добрия в случея, но се надявам да е.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Поради запитвания да ли тази обява е актуална я дигам отново и казвам : Да, все още обявата е актуална и офертата е същата!
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Дигам отново темата !
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

не е лоша идеята ти . дай ми цена за мега шоп мапагазин ..
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Темата е актуална и отново вдигната и измита от морските вълни :)
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Аз също ползвам Престата, има много плюсове. Аз бих искала да получа оферта за вдигане на скоростта на моя сайт. Някои страници зареждат бавничко.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Може проблема с зареждането на дадени страници да е от включването на дадени модули, които най - вероятно забавят самото зареждане.

Също така от множество картинки, видео клипове и т.н :)
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

UP - на темата :)

Много е добра системата, има множество награди, като магазин за 2011 и т.н
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

UP - на темата :)

Много е добра системата, има множество награди, като магазин за 2011 и т.н
Кутиите ли са ти на prestashop?
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Кутиите ли са ти на prestashop?


Да, този магазин главно е изграден на тази системата : натиснете тук за да отворите магазина

Искам да обърните внимание на количката ( на слагането на артикули в нея ).
Как са изложени артикулите, как можете да разгледате тяхни снимки без да кликате и много други опции.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Ъпдейт на темата.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Още един Ъпдейт на темата.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравей.Имам голям онлайн магазин с много продукти в него.С престашоп 1.2.4.0 съм .Въпросът ми е може ли да се надгради директно до 4.9 без да се получи някакъв срив?
Благодаря предварително.
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Здравей.Имам голям онлайн магазин с много продукти в него.С престашоп 1.2.4.0 съм .Въпросът ми е може ли да се надгради директно до 4.9 без да се получи някакъв срив?
Благодаря предварително.

Ще има срив, дори по - голям от колкото може би си мислиш :)
На скоро правих тест от 1.4.0.17 до 1.4.9 - в чудо се видях - дори накрая отново се върнах на старата. Причината е вече в разработените и пригодени модули за конкретната версия.

В твоя случей много от нещата няма да работят ако има допълнително адвани.

Ако имаш просто базисната система + артикули, няма да имаш проблем ( поне така мисля, с 1.2 не съм се занимавал ).
 
От: Онлайн магазин на Prestashop

Искам да изкажа похвалите си от колегата @V.Andreev :beer: Направи доста готин магазин на мой познат-като се съобрази с всичките ни капризи. Направи повече от колкото платихме. Страхотна комуникация,изключително бързи реакции за всяко наше искане. Препоръчвам с 2 ръце :|
 

Горе