Онлайн магазин-посещения

От: Онлайн магазин-посещения

Бих те посъветвал да си провериш всички връзки в сайта защото кликнах на един продукт и ме заведе до никъде.
http://online-drehi.com/тениска


Освен това прочети кои елементи в ел.магазина градят доверие и ги добави ( ще намериш такива статии главно на английски ). Относно посещенията единствения ти изход е или да си направиш блог - медия или да предложиш партньорска ( аффилиейт ) програма. Може ли да споделиш на 100 посещения колко продажби правиш?
 
От: Онлайн магазин-посещения

На 200 посещения ми се пада по една продажба, което не е никак добре.
 
От: Онлайн магазин-посещения

На 200 посещения ми се пада по една продажба, което не е никак добре.

Не искам да ти развалям деня, но това е повече от СУПЕР :)
 
От: Онлайн магазин-посещения

Да и аз затова те питах , супер е :). Сега ако ми последваш съвета за блог , примерно след 500лв и 100 статии по късно ще можеш да се наслаждаваш на 2.5-3 продажби само от трафика от блога на ден. Но ти преценяваш дали си струва. Може и да платиш на някой от нас дето в по в час да ти направи всички реквизити за които говоря, или да почетеш повечко и да действаш сам. Хубаво е поне статиите да ги поръчаш на някой и да не се скръндзиш, почнеш ли сам бързо ще ти омръзне и ще се откажеш.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Благодаря за съвета, ще помисля и може би ще направя блог.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Благодаря за съвета, ще помисля и може би ще направя блог.

С мислене няма да стане, сядаш 1 ден и го изяждаш, при мен посещенията от блога са слаби но определено са един плюс. Правиш го примерно " blog.saita.com " слагаш едно wordpress- че, уникални статии и си ти.
Както каза колегата има още много други варианти за трафик.
 
От: Онлайн магазин-посещения

О, колега ще мислиш и може би ще го направиш :)....не казвай, че сме се хабили на празно със съветите. Това с блога е проверена работа, давай смело.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Някак си освен това е безличен сайта. Няма си име няма си лого това може би отказва някои от посетителите. Поне на мен така ми въздейства някак по-несигурно изглежда. Нека ме поправят по-опитните колеги ако греша.
Иначе аз с тези посещения правя по 500-600 лв. на месец.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Е аз съм го казал, че липсват елементи градящи доверие, ся не ми се търси точно статията.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Аз като гледам моят онлайн магазин, верно от 1 година го имам и не мога да очаквам супер резултати, но според мен ВИНАГИ има какво да се желае.
Относно доверието към даден сайт, според мен ето тези неща са от голямо значение : Името , окончанието на домейна ( com,bg...eu, info ) , телефони обявени явно, контакти, Феновете на ФБ страницата на сайта ( ако има такава ) , артикулите как са представени, тяхни или крадени снимки, имат ли официален магазин : като цяло това е само основата за да видиш един сайт да ли е стабилен.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Благодаря Ви за съветите, ще се пробвам да направя блог сам, ако не ми се получат нещата ще се възползвам от услугите Ви.

Поздрави.
 
От: Онлайн магазин-посещения

Е, не от нашите конкретно, ние не предлагаме такива услуги, само споделяме пътя по който сме минали :)
 
От: Онлайн магазин-посещения

на мен конверсията ми е добра, сега като пресметнах горе-долу на 50-60 посещения ми се пада 1 продажба , което звучи супер, но имам проблем с посещенията :D Трябва да се увеличат, защото на ден достигат макс 50 :D
 

Горе