Онлайн регистрация на фирма

Аз използвах advokatami.bg за регистрация на фирма и регистрация в комисията за защита на личните данни. Стана бързо и лесно. Вярно, можеш и сам да си минеш цялата процедура с много по-малко разходи, но аз предпочетох да не рискувам и да си спестя време и нерви.
 
Аз използвах advokatami.bg за регистрация на фирма и регистрация в комисията за защита на личните данни. Стана бързо и лесно. Вярно, можеш и сам да си минеш цялата процедура с много по-малко разходи, но аз предпочетох да не рискувам и да си спестя време и нерви.
По-добре някой да го направи. Просто изхабените нерви и време не си струват. Но ако решиш, че много искаш да знаеш как става и да минеш по всичките стъпки, което не е малко опит и е полезен, то в търговския регистър ще ти се обясни всичко, дори и онлайн може да прочетеш. ;) Онлайн - мисля,че има много услуги вече. Вече си избираш критерии - име, цена, локация, бонуси и т.н.
 
Точно така, от Търговския регистър дават указания. За да направят директно отказ, следва грешката да е в самото заявление, а не в приложената документация.
 

Горе