Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

Blinky

Owner
8683239D.jpg


Мисля, че няма нужда от коментар. Но може да се позабавляваме, защото определено е силно. А е и петъчно вече настроението. :)

Ако искате да проверите, нека ви улесня: https://www.google.bg/search?q=novatv+online (само не знам до кога ще е така...все пак ще го сменят....надявам се).
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

Хахах, как го е направил това?
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

При мен е
ДНес отсъства само Росенчо Плевнелиев по семейни причини - Майка му затваря буркани, а той помага. Пингвина. Добър ден другарко Цачева ...
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

При nova tv е: Нова телевизия - с тъпата си телевизия, и още по тъпите си админи където не могат да ми пляснат един читав бан баш как си треа, ти пляснем един ...
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

Хахах, как го е направил това?

и аз това се чудя ....
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

Първото нещо, което индексира Google са коментарите на потребителите. Всеки път като мине има нещо различно и понякога се случват такива неща, като в скрийншота на Blinky.
 
Re: От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

Първото нещо, което индексира Google са коментарите на потребителите. Всеки път като мине има нещо различно и понякога се случват такива неща, като в скрийншота на Blinky.
Да, не е заложено с описанието на страницата или някъде в статичен контент. Просто се е извъртяло от някои от коментарите, ама си е харесал G. :)

Иначе, @Test, това се врътка из Facebook, явно е станало вайръл, та реших да се позабавляваме и ние. :)
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

Ха ха, това сигурно е коментар под някоя статия, а тъпия гошо незнайно защо го е ръгнал за description :)
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

След малко скролиране намерих въпросния коментар. Пуснат е преди 20 часа.


Гошо не е тъп, а който е правил сайта на Нова.
 
От: Описанието на NovaTV в SEPR-а на Google :) Петъчно, някак е...

:lol: :lol: :lol:
Е тая снимка не очаквах да я видя чак тука...
Снимката из Фейсбук е четвъртъчна по принцип. ;)
6 часа след публикуването й единият колега сподели, че е оправена метата. Сега пак гледам, че излизат някакви рандъм неща. Очаква се следващ фал. :)
 

Горе