Опитаха да убият Доган

От: Опитаха да убият Доган

Хахахахахахахахаха, ще ме скъсате от смях!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Значи вместо да се кара на стегнат бюджет, трябваше да се пръскат пари и да се взимат заеми, за да може всичко да се поддържа изкуствено, така ли??
Вижте процъфтяващите икономики на Европа - вижте Испания, вижте Португалия, вижте Ирландия!
"НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! НАС КАКВО НИ ИНТЕРЕСУВА ЗА ИСПАНИЯ И ПОРТУГАЛИЯ?!!?" - интересува ни, даже пряко ни касае, тъй като те са част от европейската икономика. И щем, нещем, това са отразява и на нашата икономика. Освен това, по време на криза, няма как да станем по-добре! Можеше и в България безработицата да е 25%-та. Но не е, нали? Двойно по-малко е! Освен това - всички плюят Дянков. Знаете ли какъв е главният закон на икономиката?? Нека ви го кажа :
- Ако една дейност е НЕЕФЕКТИВНА, то тя се ликвидира! (или не се започва)
Всичко, което е неефективно се премахва! Всяко едно пилеене на пари изчезва! Това е работата на икономистите - да кътат, а не да пръскат пари! Който е учил икономика, да си припомни. Който не е учил икономика... Много добре е направил, но като е некомпетентен, да не скача два боя! Сигурно щеше да е много по-добре, ако другаря Станишев управляваше! Щяхме да строим Белене (голям кеф!) и безработицата щеше да е 5%-та , с измислени позиции за по 200 лева "социални" пари. А в същото време трупай, българино дълг!! Трупай ,те децата ти ще бачкат за без пари!! Форт, искаш да ми кажеш, че при БСП хората не се оплакваха ли? Искаш да ми кажеш, че при положение, че целият свят процъфтяваше именно в оня период, България можеше да върти в кръг ли?? А сега, при положение, че целия свят се чудеше как да свърже двата края и едни от най-големите европейски икономики се сринаха, ти искаш да ми кажеш, че България може да направи изключение ли?
Стига живяхте в някаква измислица! Има неща, които са неизбежни! Т'ва е!
И между другото, напоследък доста неща ми попадат за Костов... И то прекалено позитивни... Чак ми събужда любопитството за един рисърч...
 
От: Опитаха да убият Доган

Значи вместо да се кара на стегнат бюджет, трябваше да се пръскат пари и да се взимат заеми, за да може всичко да се поддържа изкуствено, така ли??
Че това ГЕРБ го правят, или май нещо не си наясно с какъв дълг ни натупаха? Ей ти например 700 милиона за самолети изтребители 3та ръка - за чуф кур са ти тея самолети бе гербер прост?
 
От: Опитаха да убият Доган

Аре стига с тези политически теми... Яко се разводни форума и общо взето, последно време само се обсъждат теми, НЕРЕЛЕВАНТНИ на форума. Гледай майтап, как трафика пак ще отиде към към http://searchengines.bg/, а тук ще останат квичещите тип бг мама политбюро разбирачи :)
 
От: Опитаха да убият Доган

Знаете ли какъв е главният закон на икономиката?? Нека ви го кажа :
- Ако една дейност е НЕЕФЕКТИВНА, то тя се ликвидира! (или не се започва)
Всичко, което е неефективно се премахва! Всяко едно пилеене на пари изчезва! Това е работата на икономистите - да кътат, а не да пръскат пари!

Плащането на данъци в България е неефективно - да се ликвидира! Само че после икономистите ни от къде ще кътат пари? Май законът им се пропуква?
 
От: Опитаха да убият Доган

О, за самолетите си прав на 100%!! Много глупав ход, именно ние да подпомагаме португалците. Абсолютна малоумщина е това!!! И между другото много бъркаш - не съм гербер. Просто БСП ми миришат отвсякъде и ще ги наливам докато съм жив. Знаеш ли кога ми паднаха в очите? Когато направиха кабинет с ДПС. От тогава насам БСП за мен са не повече от клуб на педерастите, а техният очилат лидер е най-големия гей в целия свят. Съжалявам, но една партия, която иска да работи за България, в никакъв случай не може, не трябва, не бива да се коалира с ДПС. По никакъв начин. Четох оня ден, че само при Костов , ДПС са били леееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееко извън властта. Това ми хареса много. С нетърпение очаквам следващите избори, когато според мен вотът ще е по-малък от предишния (противно на всякаква логика), тъй като много хора, гласували за ГЕРБ просто ще си псуват вкъщи и няма да гласуват за никого. А друга част пък, според мен, ще се влее в КунИва и Сидеров.
Да се върна 3 реда по-нагоре - не може някой, който твърди, че е социалист да се коалира с ЕТНИЧЕСКА партия. В това няма нищо социално. Напротив! Има нещо ДИСКРИМИНАТИВНО. Разочарован съм от младите БСП-ари. Дъртите ги остави - повечето са свикнали да гласуват за каквото им се каже. Някои хора няма да прежалят Тошо и неговото управление. Младите как може да гласуват за БСП и да гледат с надежда в очите, след като БСП играха заедно с ДПС и винаги играят заедно с ДПС.
Аз не съм расист. Нямам нищо против хората. Имам против една определена част от хората, които се занимават с черна и сива икономика, хора, които не си плащат данъците, тока и водата, хора, които, понеже са достатъчни кухи и няма как да блеснат пред обществото, се снимат, гаврейки се с национални символи и гробове на обикновени хора.
Ей такива ме дразнят. Защото мразя несправедливостта. Аз съм за републиката на Левски - нека всички бъдем равни!
Но как да стане, след като се оставяме на някакви глупаци да ни манипулират с разни обещания. Обещанията трябва да се изпълняват, в противен случай - бойкот. Но нали сме си овце... Наскоро четох за конспирацията с флуоридите. Спомняте ли си флуорираните млека, които ги даваха в детските градини и училищните столове, защото са полезни за зъбите? Е, четох статия от един доктор, че допреди години, в САЩ, флуоридите са били обявени за канцерогенни. Един от ефектите на тая помия върху хората е,че ги води до оглупяване и... невъзможност за съпротива! Чешмяната вода е флуорирана :)

Форт, съгласен съм, че ГЕРБ не са това, което всички очакваха. Но и ти се съгласи, че БСП-ДПС си е народно предателство от висша класа.
btw Валдес, тоя форум за пръв го виждам, но ми седи грозен, а и си обичам предприемача и всичките идиоти тука ;) :D

@Bodyrock89 - ти сериозно ли...?
 
От: Опитаха да убият Доган

Че те ДПС и с ГЕРБ са в коалиция, но не явна, да не би нещо да са направили против ДПС? Против турцизацията? Че те ГЕРБ сега се избиха да строят джамии и да дават на турски фирми строителството на редица държавни / общински обекти. Не ми говори глупости, че Станишев бил виновен - Станишев нямаше как да направи кабинета, затуй направиха коалиция, тоя път не се знае нищо, знам че Станишев като дойде на власт масово ще коли и беси гербери.
.


Ей такива ме дразнят. Защото мразя несправедливостта. Аз съм за републиката на Левски - нека всички бъдем равни!

Ти ще излезеш по-голям комунист и от мене.
 
От: Опитаха да убият Доган

Че те ДПС и с ГЕРБ са в коалиция, но не явна, да не би нещо да са направили против ДПС? Против турцизацията? Че те ГЕРБ сега се избиха да строят джамии и да дават на турски фирми строителството на редица държавни / общински обекти. Не ми говори глупости, че Станишев бил виновен - Станишев нямаше как да направи кабинета, затуй направиха коалиция, тоя път не се знае нищо, знам че Станишев като дойде на власт масово ще коли и беси гербери.
.




Ти ще излезеш по-голям комунист и от мене.

Комунизмът е утопия. Винаги ще има някой отгоре. Под всички, имах предвид хората от народа. А не циганина, щото е циганин, да взима пари от държавата, т.е от народа, т.е от теб и мен. ИМЕННО защото Сергей направи правителство с ДПС, точно затова е глупав. За съжаление, огромна част от избирателите му също са глупави. Можеше да се остави всичко в ръцете на Гоце, да направи едно временно правителство (то пак щеше да е предимно от БСП-ари, поради ясни нам причини), пък после хората пак да избират. Герб няма да влязат в коалиция с ДПС. Няма да посмеят. Народът ще се откаже от тях.
ГЕРБ нищо не правят против турцизацията. БСП също бяха пряк участник в процеса. Масово ще коли и беси гербери - да, разбира се. Докато беше премиер, имаше подигравки "Здравейте, циркаджии!" , а сега? Сега опашката му е между краката. Въпросът не е някой просто да "коли и беси". Въпросът е някой да направи нещо за държавата. Да се извият ръцете на енерго мафиотите; да се спре златодобива; да се направи някаква държавна дейност, различна от архивиране на документи по азбучен ред. Мафията е силна? WTF? Всички мафиоти имат досие, което се ъпдейтва всекидневно, сигурно имат и чъп в гъзовете имплантиран, но трябва да се сплашват обикновените хора, че мафиотите са страшни и недосегаеми. Така ли е? Ако е така, защо те се трепят един-друг? Защо Баретата е с 4 куршума в болница? Защото се създават едни илюзии и фантазии за недосегаемите хора, за да може никой да не прави нищо. Видяхме колко е трудно да стигнеш до един "недосегаем", само дето пищова нещо не беше зареден... Всичко е в нас. 1000 човека не са по-силни от целия народ. Няма логика.
В твоите очи може да съм комунист. Аз се виждам просто справедлив. Искам хората да имат равен старт и държавата да им осигурява еднакви привилегии.
 
От: От: Опитаха да убият Доган

Мафията е силна? WTF? Всички мафиоти имат досие, което се ъпдейтва всекидневно, сигурно имат и чъп в гъзовете имплантиран, но трябва да се сплашват обикновените хора, че мафиотите са страшни и недосегаеми. Така ли е? Ако е така, защо те се трепят един-друг? Защо Баретата е с 4 куршума в болница? Защото се създават едни илюзии и фантазии за недосегаемите хора, за да може никой да не прави нищо. Видяхме колко е трудно да стигнеш до един "недосегаем", само дето пищова нещо не беше зареден... Всичко е в нас. 1000 човека не са по-силни от целия народ. Няма логика.
В твоите очи може да съм комунист. Аз се виждам просто справедлив. Искам хората да имат равен старт и държавата да им осигурява еднакви привилегии.

Държавата не само че ги знае, ами тя ги е създала. Баретата какъв е? Бивш спец полицай. Братя Галеви също. Кой знае още колко знайни и незнайни рекетъори и килъри са излезнали от българските "сили на реда".
 
От: Опитаха да убият Доган

bodyrock89 - ти виж сам кой ти е премиер и след като си отговориш на въпроса, знам че ще си отговориш - си задай следващия въпрос - откъде идва?? ФИРМА ИПОН И СИК , и след това си задай другия важен въпрос - когато му купиха място в полицията по времето на царя - колко неразкрити убийства имаше като беше секретар на МВР :) - И ще ти станат още по ясни нещата. +120 , ще ти подскажа - в днешно време СИК е на ВЛАСТ :) :) :)
 
От: Опитаха да убият Доган

Явния пример - пътуваме с приятелката във влака и изведнъж се изсипват една тумба мангали - към 10, като само 3-ма бяха "възрастни" . Наглост до безкрай - без билети. Не стига, че мръсни и смърдят, ами и говорят на цигански на висок глас. По едно време едното цигане взе да пее некви чалги и да кърши "глас" - знаете как вият мангалите... Кондукторът "им тегли майните" и им каза на следващата гара да слизат. Слязоха всички без един. Наглост, ама наглост ви казвам!!! В тоя момент се сетих за приказките на един приятел, че циганинът не е човек. Цялата им сган умря сто пъти в съзнанието ми... Расистите ли са прави, другите ли се прави... В такъв момент трудно се решава :)
Който озапти мангасаряните, той ще спечели България и българите. Т'ва е! За пореден път го казвам...
 
От: Опитаха да убият Доган

Това си беше пълна измишльотина на ДПС
Според мен те си го измислиха или поне някой дето си е мислил че ще стане нещо добро за тях
 
От: Опитаха да убият Доган

Aха, този го осъдиха 3 години, като 2 лежа в затвора преди присъдата, хич няма двоен стандарт, при това без дори да го удари и с газов пистолет.
 

Горе