Оптимизация на нов сайт

traiki

Well-Known Member
Здравейте, тъй като съм все още ЗЕЛЕН спрямо СЕО-то и всички техники и т.н. искам да попитам за съвети. Имам един сайт, сравнително нов, на който искам да му подобря класирането в серпа. Общо взето ми е ясно - трябват хубави линкове, но така, че да изглеждат натурално. И сега идва въпроса - откъде да си набавя тези линкове безплатно - директории, соц.мрежи, но само за тях се срещам. Дайте някакви съвети и идеи за това как да процедирам.
 
От: Оптимизация на нов сайт

Guest Blog-ване, платени връзки, спосорство и т.н. Номера е именно в това да откриеш от къде да вземеш връзки :)
 
От: Оптимизация на нов сайт

Преди да започнеш с каквито и да било връзки, първо си провери и разгледай много внимателно on page-а, за пропуски.
 
От: Оптимизация на нов сайт

И един съвет при оптимизация на нов сайт - освен всичко по-горе, отначало НЕ го показвай тук! :)

* Парен каша духа!
 
От: Оптимизация на нов сайт

Здравейте, тъй като съм все още ЗЕЛЕН спрямо СЕО-то и всички техники и т.н. искам да попитам за съвети. Имам един сайт, сравнително нов, на който искам да му подобря класирането в серпа. Общо взето ми е ясно - трябват хубави линкове, но така, че да изглеждат натурално. И сега идва въпроса - откъде да си набавя тези линкове безплатно - директории, соц.мрежи, но само за тях се срещам. Дайте някакви съвети и идеи за това как да процедирам.

На грешен път си. И ти като почти всички тук във форума гледаш да докопаш "на хляба мекото". Запомни - няма хубаво и безплатно, всичко си има цена!
 
От: Оптимизация на нов сайт

Направи сайта интересен за ХОРАТА и те сами ще те линкват НАТУРАЛНО.


Другото е shit.
 
От: Оптимизация на нов сайт

Голямо количество снимки с описания, и основно направи така, че потребителите да могат да оставят мнения и препоръки. Пример: книга за мнения и ЧЗВ :) Това работи за мен
 

Горе