Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

redrum

Well-Known Member
Ей не се спряха тия анадолци. Поредният български сайт на патриотична/националистическа тематика с дефейс. Ъпдейтвайте си CMS-ите и използвайте стабилни версии, за които няма експлойти бре!!! Голям резил и подигравка. Анадънму?

Лек скрийншот:

PLA7.png
 
От: Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

От боклуци никога няма да има отърване. Нито пък ще свършат някога.
 
От: Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

Каквито са ни националистите такива са им и сайтовете - Ментета

Потрошиха сумати пари държавни субсидии по един свестен сайт не си направиха даже се чудя дали сами не си ги хакват та да ги пишат някъде по новините да им се чуе името.

Ако има някой дето поне малко да е истински националист в тази държава това е Расате и момчетата покрай него.
 
От: Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

Ей тия резаци не спряха мамицата им мръсна турска, фесове гадни. Да пази Господ да не влизат в Евросъюза, че тогава жална ни майка.

Анадънму?

Анъдък :)
 
От: Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

Ей не се спряха тия анадолци. Поредният български сайт на патриотична/националистическа тематика с дефейс. Ъпдейтвайте си CMS-ите и използвайте стабилни версии, за които няма експлойти бре!!! Голям резил и подигравка. Анадънму?

Каракачанов им прости :mrgreen:

Днес интернет страницата на ВМРО беше ударена от турски хакери.
Но тъй като сме християни, наближава един от най-светлите ни празници – Рождество Христово, прощаваме им.
И го поздравяваме с традиционното за българската трапеза на Коледа!

и след това една снимка на печено прасенце :D


Ако има някой дето поне малко да е истински националист в тази държава това е Расате и момчетата покрай него.

като стана дума за Расате, ето нещо от него
във ФБ страница

Здравейте приятели, неприятели, нацисти, комунисти, провокатори, интриганти, ченгета, съмишленици, патриоти и всички други, които съм пропуснал.
От доста време не съм влизал тук, но виждам, че докато се срещам с нови хора и обикалям скапаната държава, вие не скучаете...
Смаян съм, че не можете да схванете смисъла на тази група???
Явно сте толкова увлечени от дребните си интереси и желание да се конфронтирате един с друг, че не виждате лайната, в които сме затънали!!!
Как не разбрахте, че за мангала с брадвата няма значение дали сте националисти или комунисти...
Как не разбрахте, че за политическите боклуци ВСИЧКИ сте само стока, от която се интересуват единствено преди поредните избори...
Как не разбрахте, че изхода от говната, в които се давим е ЕДИНЕНИЕТО срещу ОБЩИТЕ ни врагове???
Как не разбрахте, че ген. Христо Луков е герой за едни, а за други не е, но всъщност това е без значение, защото той отдавна не е жив...
И как не разбрахте, че да обсъждате това е толкова безсполезно, че няма накъде...
И накрая, как не разбрахте, че ако не се променим и обединим, СКОРО ВСИЧКИ ЗАЕДНО ЩЕ ДУХАМЕ СУПАТА!!!
ТОВА КОЕТО ПРАВИМ ДА НЕ Е НЯКАКЪВ ИСТОРИЧЕСКИ КРЪЖОК???
Опитваме се да съберем грамотни Българи, а не нацисти или комунисти!!! Дръжте си идеологическите пристрастия за себе си, така както го правя аз и не се правете на по-велики националисти от Левски, и по-големи комунисти от Ленин!!!
Тук сме се събрали, за да обсъждаме и решаваме актуалните проблеми на България, а не да си пишем за Хитлер, Луков, Ленин или Сталин!!!
И понеже явно не искате да разберете това (а някой може би провокират и с умисъл), ще се наложи администраторите да бъдат по-бескомпромисни...
Глупавите ви спорове са вредни и опасни за инициативата, която сме подели, а това ме дразни и обезсмисля усилията ми!!! С риск да се скарам с някой от вас, няма да позволя да провалите делото ни още преди да е започнало истински!!!
Затова, ВСЕКИ КОЙТО ПУБЛИКУВА МАТЕРИАЛ, КОЙТО Е ПРОТИВ ПРАВИЛАТА НА ГРУПАТА, А ИМЕННО ДА НЕ ПРАВИ РЕКЛАМА НА ПОЛИТИЧЕСКИ ПАРТИИ ИЛИ ОРГАНИЗАЦИИ СВЪРЗАНИ С ТАКИВА, ИЛИ РЕКЛАМИРА НЕЩО РАЗЛИЧНО ОТ БЪЛГАРСКИ ПАТРИОТИЗЪМ, ЩЕ БЪДЕ ИЗКЛЮЧЕН ОТ ГРУПАТА БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!
Спорове на религиозна тематика също няма да се толерират!
Благодаря за търпението да прочетете цялото ми мнение.
 
От: Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

Те хакват икономиката на целия ЕС...произвеждат Мрецедес, Рено, почти целия пазар на зеленчуци идва от там.
 
От: Османлии обезобразиха сайта на ВМРО - БНД

Не ми се мисли какво секюрити е имал тоя сайт щом турчин го е успял да го хакне.
 

Горе