Разменям: Остави отзив и вземи професионална статия по избрана тема

@Кире, хайде давай "компромата", че на колегите им свърщи чакалото... Толкова не съм се смял в последно време, след твоето ЛС. Всички знаят, че направих форум за домейни и тъй като исках да го развия по-бързо, пуснах тема че давам безплатна статия срещу 5 или 6 мнения от съответния потребител. Е, вярно доста хора се възползваха, за което им благодаря! (това е компромата) Скучно наистина...

После, пуснах тема за платени мнения, от която се възползваха още повече хора... за което отново им благодаря! И това ли е компромат? :)

Разбери, че аз давам "хляб" на хората срещу труд, а не срещу положителни ОТЗИВИ! Айде, със здраве на всички!
 
Разбери, че аз давам "хляб" на хората срещу труд, а не срещу положителни ОТЗИВИ! Айде, със здраве на всички!
Продължавам да не разбирам кое е лошото на положителните отзиви? Само срещу пари може, срещу ''доволен съм'' - не, категорично! Добре ли съм те разбрала?

Както каза FOZZY, болшинството си праскат сами фейк ревюта, а Кирчо иска да получи реални, предоставяйки мостра, която хората да оценят. В тоя форум е имало всевъзможни теми от типа: ''моля да лайкнете снимката на гаджето/детето/кучето/ стринка ми, понеже искам да спечели конкурс във фейса'' - лайквали сме, без да сме били обективни (понеже не сме видели конкуренцията) и никой не е ревал тогава.
Няма нищо неморално и низко в това да си поискаш отзив. Това е бизнес прийом, който се ползва откакто има бизнес. Айде малко по-сериозно...

п.с. Валка, позицията ми не е срещу теб, а срещу мнението ти. Смятам го за напълно погрешно и продиктувано от лично отношение.
 
Последно редактирано:
@JohnieBGN - хаха :)))
@magnit - да, така е. Благодаря ти, че те има. Обичам те! :)
@cross - не е точно така. Аз съм... въплъщение на самия Антихрист :D
@nandibandi - ами... не съм съгласен. Защото аз насилих психологически тези хора. Тормозих ги и ги заплашвах, докато те се съгласиха да оставят мнение :D
 
Новата система на Predpriemach-а продължава да не ми харесва. :)

Според мен трябваше да има референдум за смяната :D
 
@Poltargaista - ще ни трябва известно време да разберем как работи итрейдъра :D
Впрочем и на мен не ми харесва.

@slavchev - хаха, колко оригинално :D :)
 

Горе