Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

MihailMihov

Well-Known Member
Аз лично не съм ходил до сега и в неделя също няма да отида. Не съм против протеста, а против протестиращите. 90% от хората дето са там, няма какво да правят утях и са решили да видят какво става. Нямат си никаква идея какво представлява протест, срещу кого е, защо и какво биха постигнали. Също така много правилно се беше изразил някакъв човек във фейсбук, който мярнах - не е висок токът, а са ниски заплатите. Същото беше и с горивата, дето пак бяха големите протести. Токът ли е най-големият проблем в България ???
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Аз лично не съм ходил до сега и в неделя също няма да отида. Не съм против протеста, а против протестиращите. 90% от хората дето са там, няма какво да правят утях и са решили да видят какво става. Нямат си никаква идея какво представлява протест, срещу кого е, защо и какво биха постигнали. Също така много правилно се беше изразил някакъв човек във фейсбук, който мярнах - не е висок токът, а са ниски заплатите. Същото беше и с горивата, дето пак бяха големите протести. Токът ли е най-големият проблем в България ???

Проблем е естествено, как да не е. Ако си траем за всичко, ще ни правят на маймуни завинаги. Проблемът не е толкова в цената, а в това че лъжат. Не е само тока, много неща са, но просто сега чашата преля. Аз повече бих протестирал за парното, защото това е най-ненормалното нещо - да те принуждават да плащаш за нещо, което не искаш да използваш. Не можеш да се откажеш, длъжен си да го имаш и да го плащаш. Махнали сме радиаторите и даваме по 100 лева месечно за тръбите, които не искаме, но сме длъжни да търпим и да си плащаме за тях - това е по-ненормално и от тока, защото него ако решиш, можеш да го спреш.
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Проблем е естествено, как да не е. Ако си траем за всичко, ще ни правят на маймуни завинаги. Проблемът не е толкова в цената, а в това че лъжат. Не е само тока, много неща са, но просто сега чашата преля. Аз повече бих протестирал за парното, защото това е най-ненормалното нещо - да те принуждават да плащаш за нещо, което не искаш да използваш. Не можеш да се откажеш, длъжен си да го имаш и да го плащаш. Махнали сме радиаторите и даваме по 100 лева месечно за тръбите, които не искаме, но сме длъжни да търпим и да си плащаме за тях - това е по-ненормално и от тока, защото него ако решиш, можеш да го спреш.
Не знам как е с парното - не съм столичанин. Не става въпрос да си траем за всичко и не съм казал такова нещо.
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Как няма какво да правят бе, да не са цъфнали и вързали, че няма да протестират? Аман от популистки глупости, ти кога порасна, кога започна да мислиш? Мислил, смятал, пресмятал - пълни глупости ми говориш, те всички са цъфнали и вързали, че нямало да протестират, има за толкова много неща да се излиза на улицата, че просто ВСЕКИ ДЕН ЩЕ Е ТАКА, ДО ПОБЕДАТА!
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Как няма какво да правят бе, да не са цъфнали и вързали, че няма да протестират? Аман от популистки глупости, ти кога порасна, кога започна да мислиш? Мислил, смятал, пресмятал - пълни глупости ми говориш, те всички са цъфнали и вързали, че нямало да протестират, има за толкова много неща да се излиза на улицата, че просто ВСЕКИ ДЕН ЩЕ Е ТАКА, ДО ПОБЕДАТА!
Нямам право на мнение ли ? По-добре да ходя да ми начупят и на мен главата, а ?
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Нямат си никаква идея какво представлява протест, срещу кого е, защо и какво биха постигнали.

Ок, да те информирам:

Организаторите на протеста използваха високите сметки за ток за да поведат хората - след това промениха темата на - "сваляне на правителството"/още повече намаляване на доверието към Герб.

64756_10151346066337772_731688857_n.jpg


aз заради мацката... :D

нещо друго неясно?

Всичко е организирано - няма случайни неща :wink:
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Боже господи!!!
Това е НОРМАЛНОТО СЛЕДСТВИЕ НА ТАКЪВ ПРОТЕСТ с такъв мащаб. Ти какво очакваш? Да дойде БУДА и да реши проблема? Е писна им на хората.
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Нормалното следствие е това, което се случва - отнемане на лицензи, оставки, съд, актове и стегане на държавата и чиновниците. А не да се докара твоя украинец на власт заедно с турците и оная мисис Yes.
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

чудя се на глупаците които искат да национализират ерп-тата.грешките при тях почти не влияят на сметките.д.добрев пък проверява електромери.защо доган и овчаров не са в затвора.според мен грешката е в нек ,декевър и ерп-тата солидарно
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

E умниците като теб разпродадоха стратегическите артерии на една държава на чужденци - резултатът е видим.
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Боже господи!!!
Това е НОРМАЛНОТО СЛЕДСТВИЕ НА ТАКЪВ ПРОТЕСТ с такъв мащаб. Ти какво очакваш? Да дойде БУДА и да реши проблема? Е писна им на хората.

ако беше организиран протест - "да свалим правителството" - абсурд да се съберат толкова хора :wink:
затова казах, че се използва тока за мотив - и някой промени темата му
което за мен е жалък ход на хора които по друг начин не могат
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

ако беше организиран протест - "да свалим правителството" - абсурд да се съберат толкова хора :wink:
затова казах, че с еизползва тока за мотив - а кой промени темата на протеста - сам може да се досетиш

Народа промени темата, ей това е цялата работа, и всеки ден става все по-лошо. Всяко тяхно действие е в тяхна вреда, както с тая агентката от протеста на ГЕРБ, дето уж представлявала народа, ай ще и и** майк**та проста, ще ни правят на маймуни, на прости, няма нужда, е точно такива простаци никога не сме имали, да ни правят на маймуни, че не знаем за какво се протестира вече.

Всички викат : ДОЛУ БОЙКО, БОЙКО -МУТРА, БОЙКО- МАФИА, БОЙКО ДА СИ ХОДИ и ВСЕКИ ДЕН ЩЕ Е ТАКА - ДО ПОБЕДАТА - пък ти ми говори, че хората са прости. Те хората са толкова озлобени против тоя, че няма нужда някой да ги яхва, нещата стават от само себе си.

Евала на мацката, не харесва правителството - КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА???? Да не би да е с плакат на БСП или на Кунева!?!??!?!?!!??!?!? Да идват избори НАРОДА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ ИЗБЕРЕ!!!
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Кой го вика това бе? Младежите на БСП и тия от Атака - айде не ни прави толкова прости. Яхвате протеста както винаги. Мръсни комунисти. Този протест е и срещу вас !
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Народа промени темата, ей това е цялата работа, и всеки ден става все по-лошо. Всяко тяхно действие е в тяхна вреда, както с тая агентката от протеста на ГЕРБ, дето уж представлявала народа, ай ще и и** майк**та проста, ще ни правят на маймуни, на прости, няма нужда, е точно такива простаци никога не сме имали, да ни правят на маймуни, че не знаем за какво се протестира вече.

Всички викат : ДОЛУ БОЙКО, БОЙКО -МУТРА, БОЙКО- МАФИА, БОЙКО ДА СИ ХОДИ и ВСЕКИ ДЕН ЩЕ Е ТАКА - ДО ПОБЕДАТА - пък ти ми говори, че хората са прости. Те хората са толкова озлобени против тоя, че няма нужда някой да ги яхва, нещата стават от само себе си.

Не го е променил народа - стига глупости
както няколко човека определят кога и накъде да се тругва - така и темата се променя
един почва да вика - долу герб и всички е нормално да го последват защото герб са виновни за виоските сметки..и ето темата е сменена...

протеста беше за ерп-тата - има резултати - на чез май ще им отнемат лиценза
щ свалят малко цената на тока

видя се че когато се оказва натиск - може да работят - следователно ако се оказва постоянен натиск - ще работят
сега може да се направи протест за златото, утре за друго, другата седмица за трето и така да се оправи всички бъркотии създадени през последните години и непоправени през управлението на серГей

но не - така и така сме събрали много хора - ще го използваме да гътнем правителството
абсолютно сиг съм, че и организаторите не са очаквали толкова много хора да се надигнат :lol:


защо герб спечели без проблем през 2009-та?
получи повече от два пъти гласовете на коалицията - толкова ли много хората са били НЕДОВОЛНИ?


Граждани за европейско развитие на България 1 678 583 (почти милион повече от тези на второ място)
Коалиция за България 748 114

ако местата бяха обърнати - по-бих се съгласил с теб каквото и да отговориш


точно това става което казвам - бсп печелят заради разочарованието от герб
а не заради добри спомени

Евала на мацката, не харесва правителството - КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА???? Да не би да е с плакат на БСП или на Кунева!?!??!?!?!!??!?!? Да идват избори НАРОДА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ ИЗБЕРЕ!!!

никакъв проблем нямам :D
исках да онагледя за автора на темата моите думи - че протеста е вече с друга цел
и видях таззи мацка - викам си - точно ти ми трябваше :D
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Абе ремайнде, ти немаш ли си пари за изкарване, та се занимаваш с глупости? За кво точно лалаш- да направят на майка ти пенсията 400 лв ли?
Нали ти ще я платиш бре мамин.
Наистина повечето хора, които протестират са прости. Това е факт. Ако не бяха прости, щеха да имат добре платена работа, и да нямат време за глупости, щото требва да се бачка
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

видя се че когато се оказва натиск - може да работят - следователно ако се оказва постоянен натиск - ще работят
Това се видя още през първите месеци от управлението на ГЕРБ и всички експерти го определиха като основната им слабост. Даже по-лошо - четири години работиха на парче, а малко по малко на общата картина се такова мамата и сега в държавата има по-голяма дупка от тази, която е потопила Титаник. Има две неща, които са добре и други 20, които са катастрофални.

Обаче съм на мнение, че сега е грешка да се иска оставка на правителството. Това ще доведе до вредни за всички нас последици и директно ще ни бръкне в джоба още по-дълбоко. Да кажем, че утре поде оставка Бойко и я гласува парламентът, избори може да има най-рано след два месеца и нещо. Първо ще има консултации за съставяне на ново правителство, които са задължителни по закон. В най-бързия възможен случай парламентът може да бъде разпуснат след поне една седмица. После президентът ще се тутка още известно време да състави служебно правителство, защото трудно ще намери хора. Накрая правителството или президентът, не съм сигурен кой точно го прави, ще определи дата за избори. Да, ама по закон е нужен най-малко един месец за предизборна кампания. Трябва и още един месец преди това за подготовка. Накрая изборите пак ще са лятото. Обаче какво правим с европейските пари? Чакаме стотици милиони март месец. Стане ли нещо непредвидено веднага ще ни ги спрат. Те само това чакат. Тези пари са жизненоважни в момента, особено след простотията с дълбокото бъркане в неприкосновения резерв на държавата. Такава каша е, че само Бойко може сам да си я оправи до изборите. Махне ли се по-рано може да се доближим даже до жанвиденовата криза, а на мен не ми се иска такова нещо.
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Това се видя още през първите месеци от управлението на ГЕРБ и всички експерти го определиха като основната им слабост.

нормално е това което се случва - голямата власт е във герб - не се оказва натиск и те правят каквото си искат...
намери ли се начин чрез който да ги накараме да работят?
- да!
- защо не използваме този начин за целта за която сме го (начина) намерили? - а именно да работят
- намерхме начина но в момента се използва за съвсем друго
според мен това е режисирана работа - но в началото не се е знаело, че ще е толкова успешно

дано на ReminD да му плащат - а не да си губи времето така

същото е било и по сергейското време

ако тогава е било ок - защо го сменихме
ако не - имаше ли такъв голям протест - ако не защо?

мисля, че е заради времето - времената се менят - начините за комуникация се променят

А НЕ Защото бойко е на власт
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

Протеста не е организиран, просто хората не издържаха. Питам аз докога все някой друг ще е виновен за 4 години са достатъчно време за реформи. Може ли някой да посочи освен 2 магистрали какво друго направи Герб?
 
От: Отидохте ли / ще ходите ли на протеста ?

4 години ли.......май са 24.

Герб управляват 4, за това време нито един осъден политик, тока беше евтин, бензина също, да не говоря за храните. Равно сметката от това управление 4 години хаос, днес икономистите казват, че оставката на Дянков не влияе на инвестициите значи не е толкова велик колкото го изкарват.
 

Горе