Открадната дебитна карта от роднина?

Fani901

New Member
Здр.миналата седмица ми откраднаха картат и излезе че е точно този човек в който се усъмних изкарах си извлечение и направо парите са били Заредени на глобулски номер а преди това тази крадла ми беше обяснявала как испраща ваучери с свойта дебитна карта и сега отрича че ми крадяла картата подадох жалба в полицията днес по точно я написах днес утре ще я подам та въпроса ми е отракнатите пари са26лв като погледнеш не са кой знае какво но все пак това не е ли кражба все пак и дали ще се занимават за едни 26лв
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Да се изясня искам да кажа че с номерата изписани върху деб.карта е заредена б конект карта
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Освен ако въпроса не е принципен, няма смисъл да се занимаваш много много. Прекратявай си отношенията с нея и това е.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Тегли и един бой или накарай някой друг да го направи и после и направи 1000 злини - спукай им гумите на колата, чупи им прозорците, ще измислиш нещо, да ги накараш да ги е яд, че са крали картата. Егати наглите хора, на мен ако някой и то роднина ми открадне картата и изтегли и 1 лев даже, не го мусля просто какво ще му се случва и колко пари ще го накарам да плаща за неща.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Пускай жалба в полицията. Днес са 26лв, утре с няколко нули отзад. Нека е регистрирана веднъж в полицията за кражба, пък после нека цял живот да е "под прицел".
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Пускай жалба в полицията. Днес са 26лв, утре с няколко нули отзад. Нека е регистрирана веднъж в полицията за кражба, пък после нека цял живот да е "под прицел".
Да, това за 26 лева ще е голяма греда за нея. Само не знам защо темата в в оптимизация? Да не би да е нещо свързано с оптимизирането на живота й с тази жалба. :) Защото наистина ще и го "оптимизираш". :)
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Как можело да се пише с едно изречение, без никакви знаци :)
 
От: От: Открадната дебитна карта от роднина?

Как можело да се пише с едно изречение, без никакви знаци :)

Аз се чудя защо някак си го чета на един дъх.
Иначе в полицията, задължително. Както казват, за да йизвадят досие.
Иначе тез 26 лв не ги търси, там са дела, много разправии. Да я викнат там за обяснение е достатъчно :)
Иначе ако ще да са 5 лв подадеш ли жалба пак ще се занимават поне да я привикат. Нали знаеш, че за 1 гр. трева дърпат в ареста, но за килограми кокаин те държат делече от там :)
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Не искам да те обезкуражавам, но когато отидеш в полицията, дознателя ще те пита следния въпрос "А пин кода на картата, как го е разбрала?" и там разговора, и жалбата ще приключат :)
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Не искам да те обезкуражавам, но когато отидеш в полицията, дознателя ще те пита следния въпрос "А пин кода на картата, как го е разбрала?" и там разговора, и жалбата ще приключат :)
Определено е така. Ако си предоставила данните и се вземе в предвид и сумата, разговора ти с полицията ще премине в друга насока, от която няма да си много доволна. :)
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Хм, че то аз мога да ти поръчам от картата и без пин кода - s1yf0x - фашист, дай ми твоята картата и не ми казвай пина, пък после и ти ще пускаш тема като тази.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Heil Hitler :)

6705 9080 4340 7757 - Fibank
6769 5252 006873 000 - UBB

И двете карти са Maestro с изписани на тях имена: PETAR I MARINOV

Успех :clap:
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Heil Hitler :)

6705 9080 4340 7757 - Fibank
6769 5252 006873 000 - UBB

И двете карти са Maestro с изписани на тях имена: PETAR I MARINOV

Успех :clap:

Абе ти ми дай картата да мога да видя отзад номерчето.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Картата на UBB няма CCV код (за информация притичай до близкия им офис и питай за Maestro). Картата на Fibank е с 3D автентикация и дори да ти публикувам тук сакралните 3 цифри, пак не можеш да платиш (за повече информация: http://blog.fibank.bg/?tag=3-d-secure ) . Пак ти пожелавам "Успех" :clap:
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Те такива като като тебе хитлер, са малко. Та ей го как е напазарила с картата за 26 лева.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Брей покрай тебе човек можело да научи и нещо полезно (да не повярваш). Оказва се, че допълнителния слой на сигурност на 3-D протокола не работи при всички трансакции. Borisov печели каса бира заради проведения тест :D
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Брей покрай тебе човек можело да научи и нещо полезно (да не повярваш). Оказва се, че допълнителния слой на сигурност на 3-D протокола не работи при всички трансакции. Borisov печели каса бира заради проведения тест :D

Знам, че не работи например в namecheap не работи, нека си напазаря аз 50-100 домейна с картата ти, пък после ми говори за 3Д глупости.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Ей затова ще си пазарувам домейните само от ENOM :)
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

Ако си прежалила тези 26 лева, по-добре сменяй ПИН-а и не се занимавай /според мен/.
А за полицията, ако подадеш жалбата все пак, ще ми е интересно да споделиш резултата после.
 
От: Открадната дебитна карта от роднина?

1вия пост на шизофреника...
 

Горе