Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Dean

New Member
Откраднаха ми страница с 41 000 харесвания, моля докладвайте я поне да се изтрие...

Бях ИЗМАМЕН от този потребител http://www.predpriemach.com/member.php?u=15924 Прати ми лично, дадох му скайп, чатих ме доста докато се съглася първо да му прехвърля страницата. По писането ми изглеждаше свестен, но не е било така. Договорихме всякакви условия, даде ми фейсбук профил, там си писахме после, се оказа, че онзи профил не бил негов, а някой друг който впоследствие и той разбра какво става и се шашна. Скайпа на измамника е facebook:zdravko.ivanov.5817 ако не е и той фалшив
Записал съм целия чат на видео, имам хронология какво сме си писали.
Това е имейла на който го направих мениджър на страницата: [email protected]
Та искам да ви питам какво мога да направя по въпроса, то няма как май да си върна страницата, но поне този нещастник да си получи заслуженото.

И аз съм си виновен, че се доверявам толкова лесно...

Това е въпросната страница https://www.facebook.com/beautiful.bulgarian.girls Админите, моля, не трийте линка. Май това е единственото, което мога да направя, да я докладвам всеки ден. Дано я свалят, че май няма начин да си я върна....
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Мисля, че няма връщане, освен ако не го загложди съвестта.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Връщане май няма да има, но поне да му изтрият страницата. Моля всеки да я докладва всеки ден.
Имам хронологията заснета на клипче, ако някой не вярва... не съм вярвал, че има толкова добри лъжци...нямам думи...
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Докато има будали, ще има и кой да им го слага
Честито на новия собственик :beer:
В форума има една камара изписано точно за такива измами....
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Администрацията на форума беше посъветвана още май 2013 да въведат опциите за MiddleManning (MMing) и OMMing, както и Dropshipping/Suppliers, но нейсе.

Измамите ще продължават, лошо няма. Така или иначе Escrow (доверителна услуга или сметка) също е съществувала като опция.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Връщане май няма да има, но поне да му изтрият страницата. Моля всеки да я докладва всеки ден.
Имам хронологията заснета на клипче, ако някой не вярва... не съм вярвал, че има толкова добри лъжци...нямам думи...

Връщане може да има. Но трябва да си го намериш лично. Което не е толкова трудно въпреки "анонимността" в интернет :wink:
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Аз му имам имейла, някакъв фейсбук и скайп, но те май са фейк.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Прочети тази тема, (след средата някъде) и се свържи с автора, питай го какво е станало. Може той да е намерил решение.

Виж и този сайт. Ако смяташ, че може да ти е полезен с нещо.

Успех.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

мерси, а как да се свържа с админите на този сайт, може да му имат ip-то или нещо де да знам и аз вече
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Защо се доверяваш, на човек регистриран скоро с 6 мнения 5 от които са в раздел Политика? Сам си си виновен, въпреки това дано успееш да направиш нещо.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Blinky и coolice.

Най-вероятно ще се включат по-късно.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Ако, не са препили снощи :lol:

Blinky и coolice.

Най-вероятно ще се включат по-късно.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Дайте да измислим една титла за тея дето са прекарани по този начин.
Нещо от сорта на:
Чок ахмак
Мързела (да беше прочел 2-3 теми в форума нямаше да се прекара, ама кой да чете)
Коскоджамти будала
Като титлите ще се определят от броя фенове.
Може и да ви се види малко грубо, но аз някак си не мога да остана безпристрастен при такава глупост, сторил му се пич в скайпа
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

И блинки и кула трябва да правят златен скункс за всяка награда, ама ще им трябват по-крупни рекламодатели. :p
Дайте да измислим една титла за тея дето са прекарани по този начин.
Нещо от сорта на:
Чок ахмак
Мързела (да беше прочел 2-3 теми в форума нямаше да се прекара, ама кой да чете)
Коскоджамти будала
Като титлите ще се определят от броя фенове.
Може и да ви се види малко грубо, но аз някак си не мога да остана безпристрастен при такава глупост, сторил му се пич в скайпа
 
Re: От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Blinky и coolice.

Най-вероятно ще се включат по-късно.
Много сори, че така се е получило. За това имаме и теми в пазара, за това с коит да търгувате и с кои не. И никога не съм отказал на мнение на някой за човека, с който се готви да търгува. ;)

Ето, даже и за Ен пазара съм направил, защото знам, че където има търговци има и боклуци и шарлатани:

Buyer Basics - How To Invest My Money Properly

Seller Basics - How To Do It Properly

Много внимавайте с кого търгувате. Има доста недоброжелатели. Използвайте посредник, ако е нужно. Този специално има 6 не много читави поста, никаква репутация и кой знае каква история под други никове.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Та искам да ви питам какво мога да направя по въпроса, то няма как май да си върна страницата, но поне този нещастник да си получи заслуженото.

И аз съм си виновен, че се доверявам толкова лесно...

Много странно е, а и жалко, защо толкова ентусиазирано хокате момчето колко е тъп и сам си е виновен, след като сам казва, че му е ясно, че сам си е виновен и му е ясно, че не може да си върне страницата, а ви пита съвсем друго, по-скоро ни помоли да репортваме открадната страница, та поне тоя боклук и той да остане с пръст в уста!? Как пък един поне не откликна на призива?? Или всички тук се хранят (в преносен, а май много хора и в буквален смисъл) от такива измами?? НО крадеца въобще не си губи времето и вече си ползва откраднатата страница съвсем "по предназначение"! Ето какво публикува одеве и след 2-тина минути го изтри (или скри) от страницата:
na-seksi i ... bylgarki 2.jpg
Като цъкнете на линка, ви отвежда ето къде:
na-seksi i ... bylgarki 3.jpg
Разбира се , това е фейк на ФБ ;) И за тази измама ли е виновен измамения Dean?? МОже би нито един човек от писалите до тук няма да се абонира за страницата и като види пак такава измамна публикация, да я репортва... ама дано пък налапа някой въдицата ...
 
@Dean значи човек защо си си публикувал темата извън фейсбук секцията (тази за социалните страници която е дъщерна на продава се) в пазара ? Идеята да не се вижда секцията от хора с под 50 поста а смятам да ги направя 100 е ако някой ви измами ще изгори с акаунт в предприемач с много постове а не с акатунт със 6 поста и ипадрес от безплатния нет в мола... а голям акаунт трудно се прави трудно особено като трябва и да си зелен като репутация...

и после ми се сърдя защо не им се отключват секциите... ама а не за да ви е трудно и да се правите на хитри да публикувате в главана секция а за ваша защита го правя

защитата с постове е доказана че работи


ей че се ядосах аз залудо съм писал ако го бяха нероптвали че е в грешна секция и му бяхме премахнали темите щеше да ни есърдит че го трием ама нямаше да му ги откраднат...
Социални Страници, Профили, Групи

50 поста за да се види съдържанието. Всички теми за продажби в други секции ще бъдат премахвани!
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Администрацията на форума беше посъветвана още май 2013 да въведат опциите за MiddleManning (MMing) и OMMing, както и Dropshipping/Suppliers, но нейсе.

Измамите ще продължават, лошо няма. Така или иначе Escrow (доверителна услуга или сметка) също е съществувала като опция.

човек просто не мога да верифицирам Миддълменс и не искам да се нагърбваме (ако те мидълменс ни предоставят лични данни ние трябва за да сме законни да сме регистрирани като оператор на такива да подържаме съответната документация и да подлежим на проверки от комисията и на глоби ако нещо не го изпипаме (а те не са малки глобите)...) и ако кажа че някой смего обявили за тръстед и той скамне (първо че ние сме на дръвника понеже сме го верифициеали... второ и пак има една камара процедури на който трябва да отговорим по закона за личните данни преди да можем да се предприеме нещо ... (представям си как ходим на дела понеже ще се водим свидетели - по две години за някоя глупост ) всичко това ще има административни разходи дори и платено да го направим ще са в наша загуба ако имаме такси като на ескроу...

както и да го гледаш не е ли по лесно и за форума и за търгуващите да ползват професионален ескроу от escrow.com за 25 долара до около 350 такива и евро ескроу за суми до 1000 евро е 35 евро...

ако една от двете страни не иска да ползва ескроу... ком който не иска хваща автобусчето и идва при другия да търгува лице в лице... за 30 лева атобус /100 лева газ може навсякъде в БГ да се стигне
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Да, знам, че аз съм си виновен. Подведох се под това, че ми прати снимка на баланса си в пейпал и ми обясняваше, че никога не би направил такова нещо, че не е такъв човек, държи всичко да е точно, беше наясно с доста неща и пишеше доста грамотно и за това си помислих, че не е някой пубер, а сериозен човек, но уви, така стана и това е. Аз съм си доверчив човек и си патя, макар да съм наясно с рисковете. За напред ще знам.

Та, отново ви моля, докладвайте страницата колкото можете, поне да я изтрият, така ще ми олекне. :D

А относно тези постове, които прави с цел хората да се логнат и да им вземе акаунта, стоят само няколко минути и ги трие.

Моля, някой ако знае да ми каже как може да се свържа със съпорта на фейсбук, за да им изпратя тези 2 снимки, които колегата горе е снимал и ако мога да им кажа как стоят нещата. Аз намерих някаква връзка в помощния център, но там ми връщат автоматично.
Аз преди време се бях свързал, когато ми бяха хакнали акаунта и им снимах копие на шофьорската книжка и им я изпратих и веднага си върнах профила.

Та отново ви моля докладвайте страницата всеки ден, ще съм ви благодарен.:) :beer:
 

Горе