Откраднаха ми домейна- какво да направя?

leonssss

Well-Known Member
Далечната 2000 година регнахме с мой приятел един 4рибуквен домейн.Щяхме да правиме бизнес ,но така си и остана с идеята.После го поднових за 10 години напред и изобщо бях забравил за него.Какво ми бе учудването ,когато разбрах, че е продаден на друг и то на търг.Взели са доста кинти, но те са си наши.Сега на кой да се оплачем FBR CAI MUSAT ATAKA no без арменския поп де.?
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Далечната 2000 година регнахме с мой приятел един 4рибуквен домейн.Щяхме да правиме бизнес ,но така си и остана с идеята.После го поднових за 10 години напред и изобщо бях забравил за него.Какво ми бе учудването ,когато разбрах, че е продаден на друг и то на търг.Взели са доста кинти, но те са си наши.Сега на кой да се оплачем FBR CAI MUSAT ATAKA no без арменския поп де.?

:lol: не не не, не мой си толкоз тъп :cry:

начи 2000 купуваш домейн за 10 години
2010 си го забрайл да го подновиш
2013 ти идва на акъла да се чудиш

тва кърти :lol:
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Ахаха Леонсио, това е като оная тема дето те чарджнаха с "евтиния" хостинг....

Не знам верно ли си толкова залухав, или се чудиш каква простотия да напишеш... или и двете.

Арменския поп е единствения ти вариант :)
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Даласа пак е останал на сухо...
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

начи льохмандер в далечната 199Х година ядох мнооо череши

ма мнооо ти казвам. Отидох за риба и ма фана бясна диария. Начи кат картечница ти казвам - фърчат костилки на метри наоколо. и така цял ден - а мина пет метра и па ма свива едва се добрах до колата

Миналия месец отивам пак на същия язовир и гледам черешова градина :shock: Начи аз съм намерил благоприятна среда с естествено напояване, засял съм, торил съм и кво? Някъв зел че ми откраднал градината? Кажи ся кого да съдя и как да си зема парите?
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

начи льохмандер в далечната 199Х година ядох мнооо череши

ма мнооо ти казвам. Отидох за риба и ма фана бясна диария. Начи кат картечница ти казвам - фърчат костилки на метри наоколо. и така цял ден - а мина пет метра и па ма свива едва се добрах до колата

Миналия месец отивам пак на същия язовир и гледам черешова градина :shock: Начи аз съм намерил благоприятна среда с естествено напояване, засял съм, торил съм и кво? Някъв зел че ми откраднал градината? Кажи ся кого да съдя и как да си зема парите?

ахахахаххахахаха, извинявам се за Оффтопика, ама Кретене, ти си като единия Конфуций, брат. :D :D Поучителен до мозъка на костите! Денят ми започна с усмивка, мерси :D
 
От: От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

:lol: не не не, не мой си толкоз тъп :cry:

начи 2000 купуваш домейн за 10 години
2010 си го забрайл да го подновиш
2013 ти идва на акъла да се чудиш

тва кърти :lol:


ех КРЕТЕНеско: хич не ме четеш
писал съм че сме го купили 2000 година за 3 години и след това сме го подоновили
подновяването беше 2003 година и после му сложихме 10 години отгоре
ама кой да чете между редовете
та мисълта ми е как да ги съдя
защото са го продали за 78 070 долара имало е търг.Попитах саобсвениците на новия домейн
към кого да се обърна кажете де БАТ БОЙКО чеке не е на власт другите сакат рушвети
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Ахаха Леонсио, това е като оная тема дето те чарджнаха с "евтиния" хостинг....

Не знам верно ли си толкова залухав, или се чудиш каква простотия да напишеш... или и двете.

Арменския поп е единствения ти вариант :)

за твое сведение ПАРИТЕ ГИ върнаха
дори ми се извиниха
а най интересното беше
дръпнали парите а хоста не беше пуснат!
така че wardspaceto няма да го критикувам но и похвали нема да има
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

:clap:

[video=youtube;yPuC4Cy2ZuI]https://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI[/video]
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

е няма ли някой с подобен КАЗУС де:)
ил сте мноо читави
дори един секс само мазо сайт ли немате
 
От: От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Първото ти мнение:

Далечната 2000 година регнахме с мой приятел един 4рибуквен домейн.Щяхме да правиме бизнес ,но така си и остана с идеята.После го поднових за 10 години напред и изобщо бях забравил за него.Какво ми бе учудването ,когато разбрах, че е продаден на друг и то на търг.Взели са доста кинти, но те са си наши.Сега на кой да се оплачем FBR CAI MUSAT ATAKA no без арменския поп де.?


Второто мнение:
ех КРЕТЕНеско: хич не ме четеш
писал съм че сме го купили 2000 година за 3 години и след това сме го подоновили
подновяването беше 2003 година и после му сложихме 10 години отгоре
ама кой да чете между редовете
та мисълта ми е как да ги съдя
защото са го продали за 78 070 долара имало е търг.Попитах саобсвениците на новия домейн
към кого да се обърна кажете де БАТ БОЙКО чеке не е на власт другите сакат рушвети


И в двете ти мнения посочваш различни дати. Май доста яко послъгваш и хората ти се връзват. Когато измисляш поредната простотия която да пишеш, поне си пиши на едно листче данните, да не бъркаш, че явно не ги помниш и после другите ти са виновни, че не са прочели това, което не си написал.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Не мога да разбера какво му се впрягате толкова, камо ли с това подценяване. Много добър генератор на ширпотреб за 15-25, който е ценен с бъзиците си чрез всичките си ипостаси. Ако имах сайтове на български, в които да ме интересува вдигане на посещаемост от коментари, то бих го назначил на стартова заплата от 1000 лева още сега. С провокативните си теми привлича всичко, де лети, като мед.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Не мога да разбера какво му се впрягате толкова, камо ли с това подценяване. Много добър генератор на ширпотреб за 15-25, който е ценен с бъзиците си чрез всичките си ипостаси. Ако имах сайтове на български, в които да ме интересува вдигане на посещаемост от коментари, то бих го назначил на стартова заплата от 1000 лева още сега. С провокативните си теми привлича всичко, де лети, като мед.

прав си, наистина не се бях замислял колко полезен може да е льохмандер за създаване на съдържание и привличане на коментатори. Жалко че нямам сайтове на български иначе бих го назначил на стартова заплата 2500 лева даже десет минути преди сега.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Явно друг стандарт :) Аз 2500 не мога да му платя дори, ако владееше руски така, както българския. Има си определени тарифи на този пазар (генератор на поп-теми) и не трябва да се надхвърлят толкова.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Явно друг стандарт :) Аз 2500 не мога да му платя дори, ако владееше руски така, както българския. Има си определени тарифи на този пазар (генератор на поп-теми) и не трябва да се надхвърлят толкова.

нмойш ама искаш, начи мое да ми го откраднеш! тогава аз няма 2500, направо 5000 бих му дал и бих го назначил даже 5 часа преди сега за да та изпреваря

мхм, сал дет нямам проекти на български
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

При нас няма как да се вдигнат толкова цените, тъй като има услуги за пълнене на форуми на автомат, при това с абсолютно автентично съдържание (не генерирано). Парсва се социална група ВКонтакте, примерно, и се бута у вбюлетина или пхпбб.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Абе кво му се смейте той прави обществена полезна дейност - в нашият случай ни развеселява с откровено проницателната тема :D
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Според мен вие го развеселявате с откровено проницателните си коментари, ама както и да е, point of view.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

ама вие май изобще не ме четете
написах
"Далечната 2000 година регнахме с мой приятел един 4рибуквен домейн.Щяхме да правиме бизнес ,но така си и остана с идеята.После го поднових за 10 години напред и изобщо бях забравил за него."

Значи никой не прави бизнес за година - и не купува бизневс сайт за година - купихме го за три години, но не съм го писал!
Но нали вие сте скръндзи и си ги купувате за по година.Другото е допълнил съм го после го подновихме за 10 години!
А сега да ви е ясна картинката, като ви казах забравил съм за него.А как се сетих ли - ами на чашка ракия с мезе като си говорехме за бизнес делата оновреме.
ТА МИСЪЛТА МИ Е как да ги съдя тези
датата още не е изтекла имам го в емайла си за за 10 години купен?

пс. А как мислиш дал не знам руский товарищ:)

пс Ебаси гошото веднага го е захапал

откраднат домейн
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Значи никой не прави бизнес за година - и не купува бизневс сайт за година - купихме го за три години, но не съм го писал!

пееее льохмандер чкойдазнай че трявало да извадя боба?

а хипотетично ако приемем че в плещенията ти има няква истина (ти? си дал 100 долара наведнъж за домейн? :lol: ) сигурно си чувал че тез десет години се броят от дата до дата а не от гат ти кефне до 31 декември на последната година

щи го обясня кат за тебе

ако сте зели домейна януари сигурно ... той... е изтекъл ... януари? БАСАЛИМАААМУ? ми ся сме август ве?

ЯЯЯЯ ДОСЪЧИНИ ТАМ И СА ВЪРНИ ПАК
 

Горе