Откраднаха ми домейна- какво да направя?

От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

пс. А как мислиш дал не знам руский товарищ:)

Не се и съмнявам, че знаеш. Но няма как да е на необходимото ниво.

Не става въпрос за това, да е граматически правилен и т.н., все пак говорим за форумни коментари. Но за да генерираш трафик в различни теми, трябва да имаш в арсенала си разнообразни различни стилове и похвати спрямо съответна възрастова или социална група, за които си трябва native-владеене на езика.
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

ама вие май изобще не ме четете
написах
"Далечната 2000 година регнахме с мой приятел един 4рибуквен домейн.Щяхме да правиме бизнес ,но така си и остана с идеята.После го поднових за 10 години напред и изобщо бях забравил за него."

Значи никой не прави бизнес за година - и не купува бизневс сайт за година - купихме го за три години, но не съм го писал!
Но нали вие сте скръндзи и си ги купувате за по година.Другото е допълнил съм го после го подновихме за 10 години!
А сега да ви е ясна картинката, като ви казах забравил съм за него.А как се сетих ли - ами на чашка ракия с мезе като си говорехме за бизнес делата оновреме.
ТА МИСЪЛТА МИ Е как да ги съдя тези
датата още не е изтекла имам го в емайла си за за 10 години купен?

пс. А как мислиш дал не знам руский товарищ:)

пс Ебаси гошото веднага го е захапал

откраднат домейн


кххх льохмандер туй с датата дет ся го добави

ми кат имаш доказателство пиши им на съпорта, питай ажеба що са те плющяли кат пияна гърла на ергенски купон и тогаз ни занимавай с глупостите си
 
От: От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Не се и съмнявам, че знаеш. Но няма как да е на необходимото ниво.

Не става въпрос за това, да е граматически правилен и т.н., все пак говорим за форумни коментари. Но за да генерираш трафик в различни теми, трябва да имаш в арсенала си разнообразни различни стилове и похвати спрямо съответна възрастова или социална група, за които си трябва native-владеене на езика.


[video=youtube_share;tQaxLGRCaRE]http://youtu.be/tQaxLGRCaRE[/video]

кххх льохмандер туй с датата дет ся го добави

ми кат имаш доказателство пиши им на съпорта, питай ажеба що са те плющяли кат пияна гърла на ергенски купон и тогаз ни занимавай с глупостите си

ти ся ко завиждаш за откраднатия ми домейн
или се кефиш че не са ми снесли 78к долара
а?

чудим се дали сме у ЕУРОПАТА
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

Блинки, признай си, че си наел пича да генерира трафик към форума! ;)

От отдавна имам такава теория за такива теми :D, че блинки или куул са в играта за трафик :D
 
От: Откраднаха ми домейна- какво да направя?

начи льохмандер в далечната 199Х година ядох мнооо череши

ма мнооо ти казвам. Отидох за риба и ма фана бясна диария. Начи кат картечница ти казвам - фърчат костилки на метри наоколо. и така цял ден - а мина пет метра и па ма свива едва се добрах до колата

Миналия месец отивам пак на същия язовир и гледам черешова градина :shock: Начи аз съм намерил благоприятна среда с естествено напояване, засял съм, торил съм и кво? Някъв зел че ми откраднал градината? Кажи ся кого да съдя и как да си зема парите?

Поучителна история .. :D
 

Горе