Открих една обява ...

От: Открих една обява ...

Ххахаха, не ми е ясно само при условие, че на човека изискванията не са високи, как може все още да не си му отговорил?
 
От: Открих една обява ...

Дал съм обявата за тези, които искат да му бъдат съквартиранти. Аз квартира не търся :D
 
От: Открих една обява ...

И аз не търся, но на този обявата е толкова привлекателна, че съм на път заради него да се изнеса от нас .. само не знам мъжът ми как ще го приеме :D
 
От: Открих една обява ...

На мен ми пък ми звучи егоистично и притенциозно
 
Последно редактирано:
От: Открих една обява ...

Ще му е най-добре, ако живее сам :)
 
Мен ме кефи пича :). Само това с ранното ставане и ел.китарата ми звучи зле. Обичам да спя до късно и мразя шума :). Но първите изисквания са яки и човека ми изглежда да се е срещал със селянийката и да иска да избяга от нея.
 
От: Открих една обява ...

Това е бъдещия но все още неосъзнат напълно Евгени Минчев, ако му станете съкуртирант може да ударите джакпота като Юксела от Бунак ТВ
 
От: Re: Открих една обява ...

Аааааа, такава обява виждам за първи път, няма такъв шемет :D Пълен егоист, снобар и нервак. Значи той ще си свири на китарата, а ония не трябва даже телевизора да включва. Най ми хареса обаче репликата: " Да не е мързелив, за да не ми влияе зле" и тази: "И съм стряскащо раздразнителен".
dekemvri, благодаря за темата, посмях се от сърце:D
 
От: Открих една обява ...

хахаха, "Linux човека" направо убива... Би ми било интересно да поживея ден - два с такъв тип, ще взема да му се обадя :D
 
От: Открих една обява ...

Този е някакъв катил май:).Не би ми минало през акъла да драсна подобна обява:)
 
Re: От: Открих една обява ...

Хубаво би било: "Да не е Linux човек"... :D

това се сещам за какво е :) на някои с уиндоуски лаптоп може да му пили колкото си иска колко по велик е Мака... пред "Линукс Човеците" това не върви... даже ще гу разубеждават в това му твърдение... на линуксджия като му подарят макбук еър (ако не е дизайнер или редактор да ползва специализиран софт за макос) първото нещо което прави е да му хвърли един линкус и да си цъка през него :) и следащия път в който от Apple му кажат 99 долара за ъпдейт например има среден пръст :)
 
От: Открих една обява ...

Гаранция че е пропуснал да напише че е минал на другият бряг и че ако намери човек да отговаря на критериите може и да се земат :)
 
От: Открих една обява ...

Уникална обява, доста се поспях - благодаря за споделянето ! :)
 
От: Открих една обява ...

Тази обява от Деян Неделчев ли е?
 
От: Открих една обява ...

Този определено си търси "жена". :D Представете си каква му е заявката в сайт за запознанства, ако има регистрация в такъв...
Много се смях, благодаря за което!!! :D
 

Горе