Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Enjoy

Member
Откъде мога да привлека към сайт възможно най-евтин платен трафик (дори не-таргетиран)?
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Пробвай на Bux.to (ако наистина искаш да е нетаргетиран).

Какво ще го правиш тоя трафик? Ще наводняваш (англ. flood) сайт на конкуренцията ли?
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Току що пробвах uggicorp . com за $2,15 - доста бях скептичен, но си викам айде дарение че ме е излъгал пича. За 4 часа получих 5000 хита - от тях 7 клика на адсенса и печалба $9,30.
 
От: От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Току що пробвах uggicorp . Com за $2,15 - доста бях скептичен, но си викам айде дарение че ме е излъгал пича. За 4 часа получих 5000 хита - от тях 7 клика на адсенса и печалба $9,30.

И аз ще го изпробвам макар че на мен ми трябва за малко по различни цели :)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Хммм и аз ще го изпробвам сега :)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

с този трафик само да не получите някой бан от адсенс
 
Последно редактирано:
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

На мен не ми трябва за адсенс ;)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

а за какво тогава ...за продажба на линкове ли
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

не за продажба на виагра, се пак трафика е адулт :)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

съмнява ме да стане
все едно да ползваш трафик ексчейнж програма за продажба
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

еми и мен, ама имам 10$ които не мога да си ги взема от алерпей-а и ще ги опукам :)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

еми пиши после какво е станало все пак

а пък на другите за какви цели им е този нетаргетиран трафик така и не стана ясно
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Ако даваш нещо наглед "безплатно" може да имаш изгода. Не знам де, не съм го пробвал, но ще кажа като опитам :) А ако страницата е на обща тематика може и редовни потребители да си докараш в случай, че си струва страницата. За 2 долара 3ма да се зарибят пак ще съм предоволен. Иначе за продажба на линкове не става много много. Там още е актуална измамата с посещения от проксита ама тря постоянство там, иначе не минава номера :)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Ето ти един ads-points.info с който може безплатно.
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

еми и мен, ама имам 10$ които не мога да си ги взема от алерпей-а и ще ги опукам :)

Има ли резултат?

На сайта пише, че трафика е подходящ за сайтове с AdSense. В статистиките какво се вижда? Вижда ли се от къде идва трафика?
 
Последно редактирано:
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Има ли резултат?

На сайта пише, че трафика е подходящ за сайтове с AdSense


верно кажете резултата ако някой е рискувал с този трафик .. наистина пише на сайта че пакетите са AdSense safe
 
Последно редактирано:
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

абе, нещо не се ползват с особено уважение в нета, поне сред търсещите лесни пари кликери. Напишете uggicorp scam в гугъл и гледайте какъв списък са спретнали с измамници. Все пак и мен живо ме интересува резултата от аналитикса, въпреки, че като гледам впечатленията на евентуалните си посетители малко ми е трудно да си представя какъв точно ми е келепира от озлобен трафик
 
Последно редактирано:

Горе