Откъде идва Интернет

От: Откъде идва Интернет

Не е доказано, че съществуват, но не е доказано и че ги няма.
Е те това е ;)

Хора всякакви, вярвайте си, вярата е безплатна все още.
 
От: Откъде идва Интернет

Е те това е ;)

Хора всякакви, вярвайте си, вярата е безплатна все още.

Кажи го това на Наса. Доста обстойно се обяснява що е то Worm Hole на сайта им.
 
От: Откъде идва Интернет

tumblr_lk0f47GvIT1qa1o5zo1_500.jpg
 
От: Откъде идва Интернет

Много интересна тема.
Ами, то теорията на относителността се оказа, че не е вярна, но пък времето е линейно само в нашето измерение. За пренасяне през време и пространство - пример е експериментът "Филаделфия", но тайната май умира с Никола Тесла и Айнщайн.:) Ако някой е чувал повече, може да сподели, че трудно пътувам с тези самолети - голям кошмар:wink:
 
От: От: Откъде идва Интернет

Много интересна тема.
Ами, то теорията на относителността се оказа, че не е вярна, но пък времето е линейно само в нашето измерение. За пренасяне през време и пространство - пример е експериментът "Филаделфия", но тайната май умира с Никола Тесла и Айнщайн.:) Ако някой е чувал повече, може да сподели, че трудно пътувам с тези самолети - голям кошмар:wink:

Чети Dune. Там огъват пространството за да доставят пресни зеленчуци от една на друга планета. :)
 
От: Откъде идва Интернет

[video=youtube;UKjErC2JLQc]http://www.youtube.com/watch?v=UKjErC2JLQc[/video]
 
От: Откъде идва Интернет

Само тъпак би си помислил, че извънземни ни посещават, за справка най-близката галактика е на 2 милиона светлинни години, това ще рече, че пътя от андромеда до нашата галактика ще трае 2 милиона години ако се движите със 365 000км/секунда. Тъй че, не се надявайте скоро да се срещнем със ЖИВИ извънземни. Пък и небето се следи супер много от всякакви любители, станции, телескопи и т.н.. Пък и реално погледнато няма смисъл да ни посещават и да се крият, ако почнем да мислим - ако са дотолкова развити, че да пътуват по някакъв начин огромниииите разстояния и ако искат нещо от земята, биха дошли и биха си го взели, да я колонизират например или да убият всичко живо, не мисля, че ще правят контракти с хамериканците и т.н.. Да не говорим, че една извънземна форма на живот, не се знае как ще реагира на земята - летливи вещества, дали дишат с въздух, дали им влияе по някакъв начин някой елемент който го има в изобилие и т.н.., въобще е супер нереално някой да твърди, че извънземните са вече тук и още повече, че помагали тайно на някоя държава.

Защото се ограничаваш само в технологиите, и енергиите,които са познати на човека:).Това е все едно някой от античността да каже :Как ще обиколя Земята за 24 часа,ненормалник?Най-бързия ми кон не може да го направи това и за година:)
 
От: Откъде идва Интернет

Ти ако се сравняваш с хората от средновековието или тия с колелото и мислиш, че сме ограничени като тях, добре, твоя работа Валдесе.
 
От: Откъде идва Интернет

Само тъпак би си помислил, че извънземни ни посещават, за справка най-близката галактика е на 2 милиона светлинни години, това ще рече, че пътя от андромеда до нашата галактика ще трае 2 милиона години ако се движите със 365 000км/секунда. Тъй че, не се надявайте скоро да се срещнем със ЖИВИ извънземни. Пък и небето се следи супер много от всякакви любители, станции, телескопи и т.н.. Пък и реално погледнато няма смисъл да ни посещават и да се крият, ако почнем да мислим - ако са дотолкова развити, че да пътуват по някакъв начин огромниииите разстояния и ако искат нещо от земята, биха дошли и биха си го взели, да я колонизират например или да убият всичко живо, не мисля, че ще правят контракти с хамериканците и т.н.. Да не говорим, че една извънземна форма на живот, не се знае как ще реагира на земята - летливи вещества, дали дишат с въздух, дали им влияе по някакъв начин някой елемент който го има в изобилие и т.н.., въобще е супер нереално някой да твърди, че извънземните са вече тук и още повече, че помагали тайно на някоя държава.

Силно се надявам да си прав...

Абе да питам... никой тук ли не е гледал снимките на слънцето последните няколко месеца? и да каже нещо?
 
От: Откъде идва Интернет

Който не вярва в извънземните, значи още живее под крилото на майка си...Доказано е, че още египтяните и майте са получавали помощ от много по-напреднала раса от тях. Много пъти са срещани има снимки, клипове и т.н. Също така Зона51 също не е мит :) за това няма да се учудя ако цялата ни технология не е подпомогната от извънземни...И вярвам, че скоро ще имаме ОФИЦИАЛЕН първи контакт с тях
 
От: Откъде идва Интернет

За съжаление не може да се докаже с точност дали съществуват времеви дупки или не анализа е само математически. Относно проекта Филаделфия или Дъга има много спорни факти, до колкото съм чел самата идея е била да пречупват светлината чрез мощни магнити и така кораба да стане невидим. Имаше една теория на Тесла според, която е възможно всеки предмет да се разгради на атоми, чрез въздействието на външно мощно магнитно поле, след което атомите отново да се превърнат в материя, но тава е само теория не знам да са правени опити. Наса знае за съществуването на извънземни, но крият има един документален филм с много факти за това. Ако имате време гледайте това и сами си направете изводите.
 
От: Откъде идва Интернет

Предлагам админите да сложат един NOINDEX на тоя раздел, че всякакви екземпляри почнаха да намират форума, да се регват, и да спамят странните си, ограничени, и осакатени виждания за света...

Иначе мястото скоро ще стане достойна алтернатива на бгмама.
 
100% има живот някъде другаде, освен Земята, даже 1000%

Има 150+ милиарда звезди само във нашта галактика Milky Way, и още 100+ милиарда галактики като Milky Way във Вселената, за които се знае. По колко планети имат не може да се каже точно, но числото е мнооого голямо :)
Просто няма начин да няма живо същество другаде, да било и едноклетъчно, то даже и за нашата слънчева система има доказателства в марс, титан, ..
Бяха сметнали, ако във 0,00001% от всичките планети на вселената има живот, това прави над 1 000 000 000 цивилизации(така да ги нареча, може да са боболечки или рибки :Д)
 
От: Откъде идва Интернет

А накъде отива, ще правим ли нет между галактиките, ... какъв бизнес ще се върти в него, дебели ли са извънземните и т.н :(
Искрено се надявам да не им трябва –калния– ми гъз(както са ми писали при реп...):oops:
 
От: От: Откъде идва Интернет

Искрено се надявам да не им трябва –калния– ми гъз(както са ми писали при реп...):oops:
Някой нов weakling като тебе ше дъ е бил. :)
Понеже иначе щеше да светиш червено.
 
От: Откъде идва Интернет

От физика не разбирам, а и извънземни нямам спомени да съм срещал, но с помощта на основни исторически знания можем да направим някои изводи. Трябва да си спомним, че само преди няколкостотин години всички са били абсолютни убедени, че Земята е плоска. После пък всички са били абсолютно убедени, че за да се отиде от Европа до Северна Америка трябват месеци лашкане на някой кораб. Сега всички знаем, че до Америка се ходи за няколко часа със самолет и Земята е кръгла. Само преди 500 години с подобни твърдения щяха да ни затворят в някоя лудница до края на живота или да ни изгорят на кладата.

Вече излизаме в космоса, но мисля че е очевидно, че технологиите ни все още са твърде примитивни за работа в тая среда. Какви ли ще бъдат техническите ни възможности за бързо пътуване в космоса след 500 години примерно и какво пречи някоя друга цивилизация да е по-развита от нашата и да притежава технологии, за които дори не можем да си мечтаем, позволяващи бързо пътуване между различните звезди и галактики? Ние в момента сме много примитивни. Току що сме научили туй онуй, но наред с това сме разбрали колко много неща не знаем.

Сега за извънземните. Ако ги има и ни посещават значи имат или добри, или лоши намерения. Ако имаха лоши намерения вече щяхме да сме разбрали и да сме техни роби. Възможно е да има извънземни и те да имат лоши намерения, но все още да не са готови да ни ударят. Има и трети вариант. Да са настроени положително към нас. В този случай не биха се разкрили за нищо на света, защото това би означавало, че ще настъпи край на нашата цивилизация. Защо? Просто така е устроена вселената. При срещата на две цивилизации по-неразвитата изчезва, без значение какви са намеренията и мотивите на по-силната. Факт. Аз искрено се надявам да сме случили на извънземни от третия вид, но кой знае...
 
От: От: Откъде идва Интернет

Вече излизаме в космоса, но мисля че е очевидно, че технологиите ни все още са твърде примитивни за работа в тая среда. Какви ли ще бъдат техническите ни възможности за бързо пътуване в космоса след 500 години примерно и какво пречи някоя друга цивилизация да е по-развита от нашата и да притежава технологии, за които дори не можем да си мечтаем, позволяващи бързо пътуване между различните звезди и галактики? Ние в момента сме много примитивни. Току що сме научили туй онуй, но наред с това сме разбрали колко много неща не знаем.

Кажи го това на Alanfort. Той все още си мисли, че за да ни посетят, извънземните трябва да стигнат до нас пеша.
 
Последно редактирано:
От: Откъде идва Интернет

Когато прочетох статията от линка в първото мнение ми хрумна един малко известен факт за изследването на Марс. Мъчат се да го проучват от 30-40 години насам, но само американците са успели да приземят успешно машина там. Руснаците имат няколко опита до момента и всички са завършили катастрофално. Англичаните имат един опит, който също е бил неуспешен. Странно ми се вижда, че за толкова години само американците са успели да си закарат роувърите дотам. За капак на целия пейзаж, последният роувър Опортюнити вършее на Марс вече седма година, а е бил проектиран да работи само три месеца. Даже вчера е достигнал до ръба на някакъв огромен кратер и е пратил снимки до Земята. А руснаците нямат нито едно успешно приземяване да не говорим за някакви други успехи там. Това вече е много странно и се връзва с твърденията, че американците са получили техническа помощ от извънземните.
 

Горе