Отново проблем с Paypal - Забавяне на верификацията

k3i0ki

Guest
Здравейте, отварям нова тема, защото моят проблем е малко по-специфичен.
Господата от Paypal поискаха, да си потвърдя адреса, като им предоставя документ , чрез който да се уверят за неговата валидност.
Предоставих им лична карта, преди около месец и все още нямам отговор.
Дали е от това, че съм предоставил картата по електронен път, а не по факс не знам.
Ще съм благодарен, ако някой даде съвет, защото имам, да получавам пари и това ми спира цялата работа.
 
От: Отново проблем с Paypal

Проблема още повече се усложнява, защото гледам повечето сметки, които са на мое име, да ги плащам по интернет.
 
От: Отново проблем с Paypal

Тогава отиди до банката и вземи документ, на който да се вижда логото на банката, адреса и печат.
 
От: Отново проблем с Paypal

Пращала съм по електронен път и стана сравнително бързо (за около седмица по спомени).
 
От: Отново проблем с Paypal

Пратих pdf извлечение от услугата my.fibank.bg (понеже ползвам ПИБ) и всичко се оправи за няма и два дена. Без да излизам, без да ходя до банката или да търся факсове.
 
Здравейте, отварям нова тема, защото моят проблем е малко по-специфичен.
Господата от Paypal поискаха, да си потвърдя адреса, като им предоставя документ , чрез който да се уверят за неговата валидност.
Предоставих им лична карта, преди около месец и все още нямам отговор.
Дали е от това, че съм предоставил картата по електронен път, а не по факс не знам.
Ще съм благодарен, ако някой даде съвет, защото имам, да получавам пари и това ми спира цялата работа.
Няма да стане това с картата, тя е само за да имат снимка, както и адрес, който би трябвало да отговаря на някоя сметка или банкова разпечатка, пак съдържаща адреса, името ти нещо, доказващо, че документа е легитимен.

Да се бавят толкова време е нормално. Мен ме бавеха около месец и половина, два някъде. Но акаунта ти е реално активен и може да се оперира с него. Аз си го тормозех нон стоп, защото ще притеснявах, че може нещо от документацията, която пратих да не е ОК, а те да се сетят да ми пишат в последния момент, за да ми го кажат. А това не ме уреждаше, защото нямаше да имам време да реагирам и да продължа използването. Макар, че реално биха ми дали малко време, за да реагирам. Но все пак очаквах най-лошия сценарии и това ме подтикваше да бъдат по на зор от тях. :)

Така както си го описал тук и си го направил, остава само да чакаш. Всичко е изпълнено, а ако имаш за нещо съмнение - пита тук или там.

П.П: Абе този форум май е най-големият съпорт център в БГ за PayPal. :) Направо като гледам трябва една секция само за тази система да отделим. :D
 
От: Отново проблем с Paypal - Забавяне на верификацията

Първо да благодаря на админите, че са променили заглавието, така наистина звучи по-добре и се разбира за какво става дума.
За съжаление, варианта с факс не ми е удобен за това предпочитам, изцяло да работя с електронни документи.
Имам CCB online, ако от там взема извлечение, Ще стане ли?
 
Re: От: Отново проблем с Paypal - Забавяне на верификацията

Аз една година ги чаках ... Тормоз му е майката. И телефона.
Яаааа, явно съм бил от късметлиите в това отношение. Все си мислех, че съм случая, която не се среща често. Повече мислех, че ги обработват за по-малко от месец, даже седмица-две. Бъркал съм се. :)

Спомням си, че срока, в който трябваше да поддам всичко бе минал и нямах никакъв отговор, като се притеснявах, че ще се съобразят с него, а ревюто на документацията ще си тече успоредно, което не гарантираше активността на акаунта. Но явно срока си остана същия, ревюто не се знаеше до къде, а акаунти си бе само със съобщението но си работеше по старо му. Като цяло наистина могат да те докарат до паника, но няма причина за притеснение. Всичко се действа. Важното е да няма злоупотреби и шашми, защото са си чувствителни и не цепят много басма, ако се случи някоя нередност, нарушаваща техните правила за ползване.
 
Re: От: Отново проблем с Paypal - Забавяне на верификацията

Първо да благодаря на админите, че са променили заглавието, така наистина звучи по-добре и се разбира за какво става дума.
За съжаление, варианта с факс не ми е удобен за това предпочитам, изцяло да работя с електронни документи.
Имам CCB online, ако от там взема извлечение, Ще стане ли?
Моля, моля. Това ние целта на нас, да оправяме някои неща и успоредно с това да оптимизираме заглавията.

Тормози ги по телефона. И аз го правех. За тези 2 месеца чакане, ги чух поне 2-3 пъти, за да видя дали всичко върви по план. Не за друго, но този метод беше много използван от аф. програмите, но сега има други алтернативи и сякаш в момента, ако ми се случи не бих бил толкова настоятелен.

Относно разпечатката - гледай да има адреса, името ти и някой друг печат, лого и доказателство, че това е сериозен документ. Ако успееш да вземеш и тази разпечатка, в която има трансфера на PayPal, който ти е дръпнал сумата за верификация на картата, ще удариш в десетката, според мен. Така просто няма съмнение, че не си ти човека с този акаунт и тази сметка. :)

Ще стане това извлечение доколкото има горните задължителни елемента. Но за по-сигурно, ако няма - отиди и си направи една, за да има и лого и печат. Да я обърнеш в електронен вид, не би трябвало да ти създаде проблем, а ако случайно имаш този проблем, виж в някой клуб да ти го пратят. Така си спомням, че пращах документи от 35-цата в Студентски град. И се получи, не беше за PayPal, за друго, но свърши и този вариант работа.
 

Горе