Относно директориите

От: Относно директориите

Мисля, че да -> http://diet-perfect.blogspot.com/ . Поне аз си писах темите с изключение на 1-вите 2, които копирах и попормених малко от сайта на GB
 
От: Относно директориите

ами изчакай няколко седмици - пиши по една статия на седмица или на 5 дни и събмитвай в социални мрежи. Аз така измъкнах един блог и даже изведнъж ми индексира всичко. за 3 седмици бях обратно и след първия pr update бях с pagerank:3. Ако си с уникално съдържание няма какво да се притесняваш - скоро ще си обратно в индекса.
edited: не знам нещо да не се дразни на genbucks referral линковете, но дори и да е така пак ще се оправи до няколко седмици
 
От: Относно директориите

Еми аз вече научих малко гугъла как бачка и съм го забелязвал на предни блокове какво прави. Индексира ги(само с site:) , след 3 седмици пък вече си се индексирва как си трябва и си тръгва ;)

Та дано ме върне :) :)
 
От: Относно директориите

AnTrakS кратки са ти постовете, трябва 200-300 думи поне

а иначе линкове трябва ти май нямаш много за сега, поне не се виждат

ще те върне не се притеснявай
 
От: Относно директориите

Аз пък си мислих , че ми е прекалено дълго :d :d

Ми дано се върне...
 
От: Относно директориите

Добре, вече гледам се е индексирал , обаче от нито 1 ключова дума немога да го намеря като търся. Някакви идеи?
 
От: От: Относно директориите

Добре, вече гледам се е индексирал , обаче от нито 1 ключова дума немога да го намеря като търся. Някакви идеи?


ДОБРЕ ДОШЪЛ В GOOGLE !
 
От: Относно директориите

Още не го намира по никакви ключови думи , а уж го има индексиран в гъгула...?!
 
От: Относно директориите

На първа страница ли го търсиш?
Ако вчера те е индексирал, ще почакаш малко с ключовите думи. Индексирането не е гаранция някаква, че ще се намираш лесно.
 

Горе