Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Тролът от нашият лагер Noke е много по-добър от тролът на отсрещният. :D

13% смъртност, е уби коня с лопатата и то с един удър.... Посочи ми поне един източник, официален, където да се твърди нещо, което е близко до тоя процент. Сметките са ти криви, защото това е на база изследвани, не на база заразени.
Всички ли починали от грип и пневмония са диагностицирани?
 
Всички ли починали от грип и пневмония са диагностицирани?
Патологоанатоми:
- Причина за смъртта?
- КОВИД19 + придружаващи заболявания
- Ама той има 3 огнестрелни рани
- Е да де - придружаващи заболявания
 
Дай една официална статистика където има 13% смъртност бе травестит смотан. Бахти глупака, думи, думи, думи, и накрая нищо. Едно смислено нещо не си казал, освен глупости. По бездарен трол не съм виждал.

Дай ми телефона на мъжа ти да му се обадя да ти ограничи малко интернета, че простотията ти няма граници...

Ето това да е да си пълен простак и да повтаряш едно и също като папагал 58 страници вече. Не било на база изследвани, а на база заразени...

Статистиката за нормалния грип на база отишли на лекар ли е или на база заразени? Защото за всеки отишъл на лекар и изследван(вкаран в статистиката) има поне 1-2ма, които си карат грипа на крак, даже сигурно са и трима.

Ти си пълен каун, баце, официално, подпечатано и изпратено в космоса.
 
Голяма част да, грипозните ходят на личен лекар, статистиките там са доста точни.

Noke не е ваш трол, той е трол на свободна практика и има право да заема позицията и на двата лагера, според настроението... :) Вашия трол не е трол, а е обикновен дебил с дълги постове без никакъв смисъл....

Тролът от нашият лагер Noke е много по-добър от тролът на отсрещният. :D


Всички ли починали от грип и пневмония са диагностицирани?
 
е травестит смотан. Бахти глупака,
Тц, тц, тц... Гледай да не се гътнеш от нерви, че ще те изследват за корона... :hankey:
aMAAq8x_460s.jpg

Голяма част да, грипозните ходят на личен лекар, статистиките там са доста точни.

Ъхъъ... Към 1 милион и горница от българите, които не са осигурени здравно, веднага рипат да ходят на лекар, като ги смъкне грипа... Едвам ма нави..
 
Новото в политиката на правителствеото е, че досега тествахме само хора, за които имахме съмнения и които бяха контактни със заразени. Оттук нататък започваме масово тестване на българските граждани, за да обхванем много по-голяма част от населението. Имаме 20 хил. PCR теста, очакваме също много доставки и дарения от български и чуждестранни организации и граждани

За тия дето подпръцнаха днес след обявяването на критичните данни от тая сутрин. Повече тестове - повече установени.

До Великден азЕ лично очаквам още по-голЕм скоок, требе се оправдае АДА след двете следмици дето взеха да изтичат.
 
Не бе, не ходят... и в спешното не ходят... Общата ви култура е като коефицент смъртност от коронавирус :)



Тц, тц, тц... Гледай да не се гътнеш от нерви, че ще те изследват за корона... :hankey:
Виж файлът 19125



Ъхъъ... Към 1 милион и горница от българите, които не са осигурени здравно, веднага рипат да ходят на лекар, като ги смъкне грипа... Едвам ма нави..
 
...
Ти си пълен каун, баце, официално, подпечатано и изпратено в космоса.
Ей го - затворило се у къщи, играе на компютъра, и приплюва жлъч по форумите.
Бъдещото лице на нацията.

Вместо да обменят телесни течности и микроорганизми в най-подходящото за целта време, българите се барикадирали и обменят само умни мисли и мемета във Фейсбук...
 
Някой ще коментира ли какви яки фурми получихме от ОАЕ срещу 32 тона пилешко и кашкавал
Сега очакваме щабът да ги направи задължителни - фурмите. Кой с каквото може помага, няма да придиряме. :)

Аз лично съм притеснена за Бърни

92978769_2861839903893273_5397943162792574976_o.jpg
 
Ей сега ходих да посвърша малко работа - всичко си е отворено, а племето е мощно навън, с маски на гушата. Само фитнеси, заведения и кръчми не работят. А тук преди седмица се режеха вени, как сме щели да гътнем икономиката - ма то нищо не се е променило, бре!

Кварталните пияници си обсъждаха обичайното - как това е един голям заговор и искат да ни чипосват, псувайки държавата, че ги е принудила да цокат не в кръчмата, а по мазите на блоковете. :D
 
Ей сега ходих да посвърша малко работа - всичко си е отворено, а племето е мощно навън, с маски на гушата. Само фитнеси, заведения и кръчми не работят. А тук преди седмица се режеха вени, как сме щели да гътнем икономиката - ма то нищо не се е променило, бре!

Кварталните пияници си обсъждаха обичайното - как това е един голям заговор и искат да ни чипосват, псувайки държавата, че ги е принудила да цокат не в кръчмата, а по мазите на блоковете. :D
Да, затова всеки сега ще си каже: Понеже Джони не спазва, аз защо да спазвам? И така всички лека полека ще започнат да нарушават. Т.е. 30 процента да се душим вкъщи, а останалите 70 да си щъкат с маски или без...Ами не се чудете после като ни затегнат още мерките и ни се провали лятото.
 
Ти това заеби, ама големия купон ще бъде с желаещите кореняк софиянци да си отидат по родните места. Това са 1 000 000 и кусур човека с тежък селски манталитет. Дет се вика, вятъра ще спреш по лесно, отколкото софиянец, дето иска да си отиде на село :) Все пак, всички са наясно, с притегателната сила на родното място...

Колкото и да ви изглеждам краен, аз наще не съм ги виждал от повече от месец, за всеки случай.... Ама това с тея селяндури, може и да стане проблем.



Ей сега ходих да посвърша малко работа - всичко си е отворено, а племето е мощно навън, с маски на гушата. Само фитнеси, заведения и кръчми не работят. А тук преди седмица се режеха вени, как сме щели да гътнем икономиката - ма то нищо не се е променило, бре!

Кварталните пияници си обсъждаха обичайното - как това е един голям заговор и искат да ни чипосват, псувайки държавата, че ги е принудила да цокат не в кръчмата, а по мазите на блоковете. :D
 
Тука ми попадна нещо интересно, което доста ме обърка. Все си мислих, че сме №1 в Европа и ни дават за пример, а то не било точно така. Ко стаа тука, ебаси...

Източник: https://www.dkv.global/eurozone-ranking
Deep Knowledge Group is a consortium of commercial and non-profit organizations active on many fronts in the realm of DeepTech and Frontier Technologies (AI, Longevity, FinTech, GovTech, InvestTech), ranging from scientific research to investment, entrepreneurship, analytics, media, philanthropy and more.

Its subsidiaries include Deep Knowledge Ventures, Longevity.Capital, AI-Pharma.Capital, Longevity FinTech Company, Deep Knowledge Analytics, Aging Analytics Agency, NeuroTech Analytics, Biogerontology Research Foundation, Longevity Swiss Foundation, AI-Longevity Consortium at King’s College London, and Longevity International UK - Secretariat for the UK All Party Parliamentary Group for Longevity.


klasaciq_durjavi_covid_es.jpg
 
Тука ми попадна нещо интересно, което доста ме обърка. Все си мислих, че сме №1 в Европа и ни дават за пример, а то не било точно така. Ко стаа тука, ебаси...

Източник: https://www.dkv.global/eurozone-ranking
Deep Knowledge Group is a consortium of commercial and non-profit organizations active on many fronts in the realm of DeepTech and Frontier Technologies (AI, Longevity, FinTech, GovTech, InvestTech), ranging from scientific research to investment, entrepreneurship, analytics, media, philanthropy and more.

Its subsidiaries include Deep Knowledge Ventures, Longevity.Capital, AI-Pharma.Capital, Longevity FinTech Company, Deep Knowledge Analytics, Aging Analytics Agency, NeuroTech Analytics, Biogerontology Research Foundation, Longevity Swiss Foundation, AI-Longevity Consortium at King’s College London, and Longevity International UK - Secretariat for the UK All Party Parliamentary Group for Longevity.


Виж файлът 19126


На 27-мо място по безопасност след Швеция. Смешно ли е?
 
а останалите 70 да си щъкат с маски или без
Мангъров ви каза: Докато не преболедуват 70% няма да изчезне вирусът. Това е повод за радост, а не за безпокойство. Вижда му се края, братя! :)
 
Мангъров ви каза: Докато не преболедуват 70% няма да изчезне вирусът. Това е повод за радост, а не за безпокойство. Вижда му се края, братя! :)
Браво бе, погреба ми близките с това изказване! Ти не цениш ли човешкия живот?!?
 
Браво бе, погреба ми близките с това изказване! Ти не цениш ли човешкия живот?!?
Не знам какво толкова се спекулира с цената на човешкия живот последните седмици...

Аз разбирам да не ни очаква реинкарнация, да се плашим, ама при тия вселенски реалности какво толко се впрягате бахти?!
 
Не знам какво ѝ обръщате още внимание на тази тетка... Че и ми излиза оранжевичко, като я цитирате. :confused:
И нейната не е лесна, ама ако имаше бизнес за милиони, бих я разбрал що се пъне като костилка на задник и как би била пряко ощетена, ма това безплатно да си даваш гъза за незнайна кауза, която изначало е обречена на неуспех, си е стокхолмски синдром.

Който е решил да е сред 70-те процента, нека да ходи доброволец във ВМА, Пирогов и тн., пък после да погребва някой възрастен близък и да се миряса. Аз, а предполагам и всички нормални хора с близки, им е по-важно да не ги виждат на некролози, пък че плявата на стадото искала да ходи на мол... ще го преместя в другия крачол. То заради това и такива като нея, умнокрасиви клавиатурни бунтари, доста често са отритнати.

Постваха се тук призивите за протести, кви ли не бяха филми...
1OvdB8S.jpg


Аз разбирам да не ни очаква реинкарнация, да се плашим, ама при тия вселенски реалности какво толко се впрягате бахти?!
Леле... светна ми лампичката тук.
То сигурно затова повечето мангърковци не им пука за здравето и живота като цяло на близките им, щото така или иначе днес, ако умрат - утре се прераждат. Занапред ще съм една идея по-толерантен... :hankey: Ама пък те всички вярват, че не могат да се заразят от лъжичката на попа, а тук не вярват много много... Обърках сА...
 
Последно редактирано:
Истината е, че всяко стадо си има мърша. Такива като чакрата не са единичен случай.

Повечето от нас се заобикаляме със свестни хора след един момент в живота ни, но като си припомня съучениците ми от основното, средното и висшето образование, мога смело да заявя, че поне 1/3 от тях най-вероятно не са се спрели тази карантина да прегръщат дървета. Другата 1/3 и тях си ги представям как хем ги дърпат навън дърветата, хем се опитват да са примерни.

И с много мъка 1/3 сигурно спазват мерките както се предполага да се спазват.

Всичко със среден успех под 4 е в момента в някой парк, можете да си заложите главите за това, както те са го направили.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе