Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
93826582_10157116552815869_8301772097806401536_n.jpg




То така казваше и другият тоталитарен режим.

Ние обаче не се плашим. И грип сме карали, и радиационно облъчване...
 
И нещо за привържениците на германските мерки и разрешените им паркове :hankey: :

Германският байганьо-шарлатан веднага усмирен.
 
Този е показателен за всички чакри, бълхари и торбалан-педали в темата.

"ПУСНЕТЕЕЕЕ МЕ, МАСКАТА ОТ ФОЛИО ЗА ПЕЧЕНЕ Е ПОХОДЯЩА ЗА ПРОТЕСТ, ПЕТРОЛА СВЪРШИИИ, ПУСНЕТЕ МЕЕЕЕ, ИМА 5G КУЛА ДО ПОЛИЦЕЙСКИЯ УЧАСТЪК, ЩЕ МИ ДОКАРАТЕ КОРОНАВИРУС ТАМ, ПУСНЕТЕЕЕ МЕ!"
 
Айде съвсем скъса връзката с главния мозък...


Този е показателен за всички чакри, бълхари и торбалан-педали в темата.

"ПУСНЕТЕЕЕЕ МЕ, МАСКАТА ОТ ФОЛИО ЗА ПЕЧЕНЕ Е ПОХОДЯЩА ЗА ПРОТЕСТ, ПЕТРОЛА СВЪРШИИИ, ПУСНЕТЕ МЕЕЕЕ, ИМА 5G КУЛА ДО ПОЛИЦЕЙСКИЯ УЧАСТЪК, ЩЕ МИ ДОКАРАТЕ КОРОНАВИРУС ТАМ, ПУСНЕТЕЕЕ МЕ!"
 
Този е показателен за всички чакри, бълхари и торбалан-педали в темата.

"ПУСНЕТЕЕЕЕ МЕ, МАСКАТА ОТ ФОЛИО ЗА ПЕЧЕНЕ Е ПОХОДЯЩА ЗА ПРОТЕСТ, ПЕТРОЛА СВЪРШИИИ, ПУСНЕТЕ МЕЕЕЕ, ИМА 5G КУЛА ДО ПОЛИЦЕЙСКИЯ УЧАСТЪК, ЩЕ МИ ДОКАРАТЕ КОРОНАВИРУС ТАМ, ПУСНЕТЕЕЕ МЕ!"
Бакши, да не загуби връзка с кораба майка? Нещо съвсем ти изби чивията. Я беж при татко Джаба :D
 
Аз се плаша тия двамцата (сополо и бакшишо) как ще понесат обявяването на края на карантината. Толкова им е хубаво да са под строга забрана за водене на нормален начин на живот, че ако върнат на хората елементарната свобод на придвижване, прогнозирам ритуално рязане на вени.
 
Германският епидемиолог Михаел Майер-Херман обяснява, че за да се овладее ситуацията, трябва да се изчака подходящия момент за разхлабването на ограничителните мерки.

Целта е така наречената граница на репродуктивност да падне трайно под 1%. Това означава един болен да заразява по-малко от един човек.

Според германския учен единственият начин вирусът да бъде победен е чрез придобиването на стаден имунитет или откриването на ваксина.

На този етап се работи по над 100 ваксини, но нито една от тях не може да бъде пусната на пазара преди края на годината. По отношение на стадния имунитет, Херман е категоричен - той може да бъде изграден след най-малко 25 години.
Стаден мангъритет - на куково лято.
 
Аз се плаша тия двамцата (сополо и бакшишо) как ще понесат обявяването на края на карантината. Толкова им е хубаво да са под строга забрана за водене на нормален начин на живот, че ако върнат на хората елементарната свобод на придвижване, прогнозирам ритуално рязане на вени.
Аз ще си ударя гъза у тавана, защото автоматично ще ми се качат доходите с 4-цифрена сума.

Това не означава, че не съм готов да изчакам пандемията да мине, пък тогава да се връщам към пре-карантинния работен режим когато няма пак след 15 дена да ми паднат доходите със същата 4-цифрена сума, защото случаите са се одесетроили, и за много по-дълго време, защото тогава вече ще сме като Италия - ще броим карантината не в седмици, а в тримесечия.

Някои му викаме на това... инстинкт за самосъхранение както на себе и семействата ни, така и на икономика, която да не прави йо-йо движения две години, както ще стане, вместо сега всички да си стоят вкъщи като добри овци и да изчакат вълка да премине, пък тогава да се прави овчи купон у парка. И те така.

Проблема е, че не се иска едно пипи да го осъзнае това, за да има смисъл, а 6 милиона пипита, при налични на едва около 1млн. такива в 6-те милиона. Някои хора са толкова лишени от възможност да оценят реалността, че са ги хванали я петролна анемия, я чакра дефицит, а някой бакшиш им е из€укал жената и сега таят омраза към тази неблагодарна професия. Въобще, като бръкнеш до дъното на барела, всякаква утайка ще намериш да си гние морално някъде там. :)
 
Последно редактирано:
Аз ще си ударя гъза у тавана, защото автоматично ще ми се качат доходите с 4-цифрена сума.

Това не означава, че не съм готов да изчакам пандемията да мине, пък тогава да се връщам към пре-карантинния работен режим когато няма пак след 15 дена да ми паднат доходите със същата 4-цифрена сума, защото случаите са се одесетроили, и за много по-дълго време, защото тогава вече ще сме като Италия - ще броим карантината не в седмици, а в тримесечия.

Някои му викаме на това... инстинкт за самосъхранение както на себе и семействата ни, така и на икономика, която да не прави йо-йо движения две години, както ще стане, вместо сега всички да си стоят вкъщи като добри овци и да изчакат вълка да премине, пък тогава да се прави овчи купон у парка. И те така.

Проблема е, че не се иска едно пипи да го осъзнае това, за да има смисъл, а 6 милиона пипита, при налични на едва около 1млн. такива в 6-те милиона. Някои хора са толкова лишени от възможност да оценят реалността, че са ги хванали я петролна анемия, я чакра дефицит, а някой бакшиш им е из€укал жената и сега таят омраза към тази неблагодарна професия. Въобще, като бръкнеш до дъното на барела, всякаква утайка ще намериш да си гние морално някъде там. :)

Тя тая си мисли, че искаме карантина не щото ни харесва, а щото искаме всичко да свърши по-бързо. Ама мозък трябва, мозък, мозък...
 
Тя тая си мисли, че искаме карантина не щото ни харесва, а щото искаме всичко да свърши по-бързо.
Верно ти трябва мозък, и то мнооого спешно. Нали карантината беше, за да се забави разпространението на вируса, демек всичко да се случва по-бавно? За кво по-бързо свършване говориш тогава? За твоето в леглото? Вервам, че го постигаш перфектно. ;)

Виж сега какво казва тук едно проучване на проф. Айзък Бен-Ирзаел:

Ако си твърде тъп, за да го разбереш, ще ти подскажа, че карантината не оказва никакво влияние на процеса. Има си цикличност, която се наблюдава във всички страни, независимо от режима.
 
Виждал си четирицифрена сума ти, ама само докато си си броял въшките....

Сега, за да разбереш колко си прос, потърси из гугъл какво се случва на петролния пазара, дето твърдеше, че нищо такова няма да се случи, глупак. На петролния пазар се случват неща, каквито не са се случвали никога, откакто се добива петрол, ама разширения гъз вика няма нищо....


Аз ще си ударя гъза у тавана, защото автоматично ще ми се качат доходите с 4-цифрена сума.

Това не означава, че не съм готов да изчакам пандемията да мине, пък тогава да се връщам към пре-карантинния работен режим когато няма пак след 15 дена да ми паднат доходите със същата 4-цифрена сума, защото случаите са се одесетроили, и за много по-дълго време, защото тогава вече ще сме като Италия - ще броим карантината не в седмици, а в тримесечия.

Някои му викаме на това... инстинкт за самосъхранение както на себе и семействата ни, така и на икономика, която да не прави йо-йо движения две години, както ще стане, вместо сега всички да си стоят вкъщи като добри овци и да изчакат вълка да премине, пък тогава да се прави овчи купон у парка. И те така.

Проблема е, че не се иска едно пипи да го осъзнае това, за да има смисъл, а 6 милиона пипита, при налични на едва около 1млн. такива в 6-те милиона. Някои хора са толкова лишени от възможност да оценят реалността, че са ги хванали я петролна анемия, я чакра дефицит, а някой бакшиш им е из€укал жената и сега таят омраза към тази неблагодарна професия. Въобще, като бръкнеш до дъното на барела, всякаква утайка ще намериш да си гние морално някъде там. :)
 
Виждал си четирицифрена сума ти, ама само докато си си броял въшките....

Сега, за да разбереш колко си прос, потърси из гугъл какво се случва на петролния пазара, дето твърдеше, че нищо такова няма да се случи, глупак. На петролния пазар се случват неща, каквито не са се случвали никога, откакто се добива петрол, ама разширения гъз вика няма нищо....
Ти в мойта паница недей да зяпаш, брой си въшките там откъдето си, и недей да ми се правиш на отворен 3-токласник. Всички те разбраха, че си бълхар поД налягане, с икономически познания намерени във вестник ШОК.

Нищо не се случва, бълхаре, нищо не-икономическо най-малкото.

Държавите/компаниите-производители с по-евтин добив се опитват, при това доста успешно, да банкрутират производителите от държавите, в които е два пъти по-скъпо да се добива петрол, за да може като свърши карантината след 2-3 месеца, конкуренцията да е на половина.

Може да продават сега петрол на загуба, обаче това ще са 2 месеца, след това 20 години ще си джиткат на пазар с двойно по-малко конкуренти. Иска се пипи, мой чуек, да се осъзнаят тези неща.

Единствените, които в момента са в наистина шибано положение са Тексаските производители и техните контрагенти, всички други държави са още в режим "Закона на джунглата".

Като опада излишъка ще останат компаниите, които добиват и продават по-рентабилно. Както във всеки бизнес, всякога.

Но пак казвам - иска се пипи за тез' работи, твоето никога не е било там, само петролни изпарения имаш в бълхарската ти глава. :)
 
Последно редактирано:
Ох, леле, че глупост написа.... Добре, няма да споря повече с теб за пазари, обещавам. Каквото кажеш, това е!

Днес платих тока на само един от обектите, ебаси - четирицифрена сума :D


Ти в мойта паница недей да зяпаш, брой си въшките там откъдето си, и недей да ми се правиш на отворен 3-токласник. Всички те разбраха, че си бълхар поД налягане, с икономически познания намерени във вестник ШОК.

Нищо не се случва, бълхаре, нищо не-икономическо най-малкото.

Държавите/компаниите-производители с по-евтин добив се опитват, при това доста успешно, да банкрутират производителите от държавите, в които е два пъти по-скъпо да се добива петрол, за да може като свърши карантината след 2-3 месеца, конкуренцията да е на половина.

Може да продават сега петрол на загуба, обаче това ще са 2 месеца, след това 20 години ще си джиткат на пазар с двойно по-малко конкуренти. Иска се пипи, мой чуек, да се осъзнаят тези неща.

Единствените, които в момента са в наистина шибано положение са Тексаските производители и техните контрагенти, всички други държави са още в режим "Закона на джунглата".

Като опада излишъка ще останат компаниите, които добиват и продават порентабилно. Както във всеки бизнес, всякога.

Но пак казвам - иска се пипи за тез' работи, твоето никога не е било там, само петролни изпарения имаш в бълхарската ти глава. :)
 
Ох, леле, че глупост написа.... Добре, няма да споря повече с теб за пазари, обещавам. Каквото кажеш, това е!

Днес платих тока на само един от обектите, ебаси - четирицифрена сума :D
Единствената четирицифрена сума в твоя живот е баща ти като те забере до банката да си тегли пари и му видиш наличността по сметката. :)

То това е твоя отговор на всичко "Глупост", "Хубу", "Ай".

Ти си сигурно най-тъпото парче в интернет, на което някога съм попадал, при всеки че съм имал някои епични запитвания от купувачи в онлайн магазини, ти ги биеш в пъти.

В неразбирането няма нищо лошо, но такива като теб, които се правят че разбират докато не им пуснеш 1 ред отговор и ги прогониш като зли духове... Тези "Търси в Гугъл' и 'Глупост' аргументи могат да минат пред пишлеметата твои набори родени 2003, тук е форум за пораснали.
 
@ExTended, що им се връзваш още?
Пиши им с аргументи и никой няма да те цитира. Изпитано е и работи - и контра-клипчето "колко убу е у ГерманЯта и как не им взимат парковете", и германския доктор, който говори за стадния мангъритет. По-тихи от тревата. Харесват ми.
 
@ExTended, що им се връзваш още?
Пиши им с аргументи и никой няма да те цитира. Изпитано е и работи - и контра-клипчето "колко убу е у ГерманЯта и как не им взимат парковете", и германския доктор, който говори за стадния мангъритет. По-тихи от тревата. Харесват ми.
Недей така, човек, да ми отнемаш развлечението. :(

В нормалния живот съм се обградил с нормални хора, даже и в онлайн пространството, хубаво е сега като сме всички с повечко свободно време да имаме едно кътче в интернет, където да се наслаждаваме на Приключенията на Трите Ненормалници( Бълхар, педал-тролски и Чакрата), за да разнообразим ежедневието малко. :)
 
То да бях само аз, добре, ама то 100 човека ти казаха вече, че си тъп като галош, вероятно и грозен като умрял преди месец от коронавирус.

В нормалния живот си се обградил само от хора, дето да ти праят ануса ExTended, никакви други хора няма около теб. И майка ти, дето да те гледа и пере насраните гащи.

Ай кажи къде живееш, като си толкова отворен. На 28 години, още при мама и тате.... иначе живота много лесен, няма проблеми.

Глупако, на 28 години имах две деца, живеех на квартира и бях фалират 3-4 бизнеса вече. Ти още си седиш при ваще и си мислиш, че правиш нещо. Мишка си бил, мишка си сега и мишка ще бъдеш винаги....


Единствената четирицифрена сума в твоя живот е баща ти като те забере до банката да си тегли пари и му видиш наличността по сметката. :)

То това е твоя отговор на всичко "Глупост", "Хубу", "Ай".

Ти си сигурно най-тъпото парче в интернет, на което някога съм попадал, при всеки че съм имал някои епични запитвания от купувачи в онлайн магазини, ти ги биеш в пъти.

В неразбирането няма нищо лошо, но такива като теб, които се правят че разбират докато не им пуснеш 1 ред отговор и ги прогониш като зли духове... Тези "Търси в Гугъл' и 'Глупост' аргументи могат да минат пред пишлеметата твои набори родени 2003, тук е форум за пораснали.
 
Аз ще си ударя гъза у тавана, защото автоматично ще ми се качат доходите с 4-цифрена сума.
Ще сринеш хостинг индустрията и ще се купиш имение в Бевърли Хиллс с приходите от съдебните дела ли? ROFL

Недей така, човек, да ми отнемаш развлечението
Всъщност ти си най-голямото развлечение в тези скучни времена.

В нормалния живот съм се обградил с нормални хора,
Искрено се съмнявам озлобено и обидено от живота същество като теб, което избива комплексите за непълноценност с арогантност изобщо да има хора около себе си.

Пиши им с аргументи и никой няма да те цитира
Аргументи и "Разширения" в редно изречение?!? WTF
Сърдитият бакшиш само бълва злъч за да си разнообрази нещастния животец и си мисли, че някой му се връзва на детските епитети.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе