Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
В мътна вода най-много риба се лови. От "обикновен вирус" до "идва нещо страшно" след две седмици беше повече от ясно каква е разликата... Психоза, броене на трупове, невъзможност за каквито и да е протести и грабеж.

Да живее Корона вирус
 
Нанди е имунизиран още от свинския грип преди години, дреме му за този. Другите да му мислят.
 
Последно редактирано:
Не са 2000 в Америка. Те там коват празни ковчези, за да си мислим, че и те дават жертви, а всъщност те са си добре, нали те го пуснаха, да въдворят новия световен ред! :hankey:

tapatalk_1586324505508.jpeg
 
Почти 2000 в САЩ и 1500 Франция. Грипче е, няма спор...
То не е и грипче, а някакво театро, в което сме просто тъпи статисти.

Да ви пусна пак "тежкото" положение в щатските болници, щото явно не сте го гледали първия път:
 
Ебахти и тъпата уфсъ, честно.

Все едно тук като идеш до болницата и няма опашки от болни от коронавирус отпред и епидемията в България също е лъжа, или в Италия, те хората като се разболеят се нареждат за снимка първо, да може някакви загубени селянки да им се нарадват, и чак тогава им се дава помощ, като се уверят всички, че цялата болница е заразена от показност.

За жалост някои маймуни са еволюирали дотолкова, че могат да копи-пействат смешни клипчета в интернет, но още си чоплят чакрите по палмите през останалото време.
 
Все едно тук като идеш до болницата и няма опашки от болни от коронавирус отпред
Ти кога последно ходи до болница и видя опашки от "болни от коронавирус", бе кьопавия?
Има един много ефективен метод за защита срещу толкова опасната в момента чума по говедата - земи се гръмни, да не се мъчиш и ти, и хората около тебе. :)
Смешник...
 
Всеки чийто отговор на каквато и да е тема е "Иди се гръмни" първо трябва да последва своя собствен съвет, или в краен случай да се погледне в огледалото и да определени визуално към кой под-вид маймуна спада, за да бъде насочена към правилната клетка в зоологическата. :)

С това негативно отношение, което имаш към нещата, мога само да заключа, че освен мозъка, не ти работят и чакрите. Моят съвет е да спреш да носиш шапка от готварско фолио на главата по време на веган-йога сесиите, защото освен извънземните 5G микровълни, пречат и на позитивните индийски чакри да достигнат до малката душица, скрита под шапката.
 
С това негативно отношение,
Ти не спря да ми се катериш по главата, бе дебил. Игнорирах те, но разни хора те цитират, поставяйки те бързо на мястото ти (в миша дупка) - мятам по едно око. Общо взето ме забавляваш с безграничната си простотия. Я, ходи съди хостинг компаниите и не ми се пеняви като сприхава лелка.
И не ми давай съвети, а марш под юрганчето, че Торбалан тропа на вратата.

п.с. Преди това пусни лично направен от теб клип, на който се виждат "опашките от болни от коронавирус" в бг-болниците. Така си ги шляпаш, колкото да не заспиш.
 
То не е и грипче, а някакво театро, в което сме просто тъпи статисти.

Да ви пусна пак "тежкото" положение в щатските болници, щото явно не сте го гледали първия път:
...
Предвиждане и превенция. Добре е да се прилагат в някои случаи.

Пост-фактум и наготово всеки може да прави "анализи" и "реакции" - като тоя истеричен лумпен във видеото.
 
Бахти и предприемачите сте се събрали. Гледайте консула в Холандия и се учете как се правят пари с такса корона :D
 
Ти не спря да ми се катериш по главата, бе дебил. Игнорирах те, но разни хора те цитират, поставяйки те бързо на мястото ти (в миша дупка) - мятам по едно око. Общо взето ме забавляваш с безграничната си простотия. Я, ходи съди хостинг компаниите и не ми се пеняви като сприхава лелка.
И не ми давай съвети, а марш под юрганчето, че Торбалан тропа на вратата.

п.с. Преди това пусни лично направен от теб клип, на който се виждат "опашките от болни от коронавирус" в бг-болниците. Така си ги шляпаш, колкото да не заспиш.
1. Форума не показва цитати на игнорирани потребители, селска зелке. :)
2. Както всички нормални знаем, опашки по болниците няма как да има, защото първо са предприети мерки да няма много заболели наведнъж и второ дори да имаше наплив, хората или отиват смаи по единично, или ги карат със специална кола.

Предлагам ти да се съсредоточиш да пишеш в твоите обичайни форуми, Flat-Earth, Anti-Vax, Vegan-Power и т.н.

Но докато си тук поне малко да те образоваме.

Урок номер 1: Светът не изглежда така, както на снимката по-долу. Относително закръглен е и няма как да паднеш от ръба.

#MindBlown #ChakraEducation #TurnChiIntoKnowledge

discworld-atuin-from-film.jpg
 
Очевидно ситуацията е дар божи за поплювковците - "журналисти", влогъри и тем подобна паплач.

Хем матриал бол, хем консумацията увеличена :D
 
тоя истеричен лумпен във видеото
Е, не всяка нация е добитък, все пак. Някои се дразнят, когато виждат колко мърляво се опитват да ги манипулират.

"Предвиждане и превенция" - Noke?! Затварят болниците, понеже върлува някаква болест? Ти сериозно ли?

Между другото, нещо мнооого интересно има в интервютата на доц, Мангъров - той никога не използва термина COVID-19. Винаги казва коронавирус/коронавирусна инфекция. За мен това е знак, че отрича съществуването на "Торбалан". ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе