Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
какво търсиш в този форум и какво предприемаческо има в теб?
Входна такса ще ми поискаш ли? :)

Иначе въпросът е за милион долара. Много хора се чудят... Истината е, че в реалността не общувам с толкова тъпи хора. Тук е безопасната среда да им дърпам плитките от време на време. :)
 
Африка е следващият континент, който ще пламне. Просто там се пътува по-малко, има повече изолирани общества и села. Отдено нямат капацитет да изследват толкова активно. Както казах - страните с ебола имат готовност за подобно нещо, но навсякъде другъде ще настъпи ад. Дано се открие лек и ваксина преди да плъзне там тая гад.

Що се отнася до това че разни хора останаха гладни за 20 дена никой не им е виновен. 20 дни е платения годишен отпуск по закон, ако работиш редовна работа. Ако си толкова на зор, ще си го пуснеш и няма да ходиш на морето лятото. Ако си толкова на зор и са те съкратили би трябвало да имаш право на пари от борсата по труда. Ама като си се правил на хитър да не плащаш осигуровки е трябвало да си толкова хитър, да си отделиш поне няколко хиляди лева за черни дни. С 4-5 хиляди лева семейство с 1 дете спокойно може да оцеле поне половин година. Не казвам да живее добре, но да оцелее без да гладува.


Например, аз може да съм цял ден зад компютъра и телефона, но при криза с този сектор, нито стоителната във всяка една област, нито земеделската работа ми е чужда, веднага ще оцелея, ако компютрите мигом изчезнат. Имам и шофьорска книжка, няма нарушения, което също отворя мтого врати, ако човек реши да търси работа. В момента карам и магистратура, за да придобия друга специалност освен програмист и да мога да работя нещо съвсем друго, ако реша. Отделно все пак съм и компютърно грамотен на достатъчно добро ниво, за да знам че мога да заема много административни позиции в различни типове компании и бизнеси. Човек трябва да гледа да се диверсифицира. Стига да е здрав и прав, няма оправдание.

Простотията и невежеството е личен избор и няма как да бъде оправдано. Никой не е длъжен на другите. Още повече на разни ФБ тарикатчета. Времето което го е отделил за ФБ да беше го отделил същия тарикат да прочете нещо, да научи, да се квалифицира, сега нямаше да мрънка. Много фирми процъвтяват в момент на подобна криза - куриери, доставки на храна и т.н. Някои от тях вече удвоиха персонала. Т.е има някакви възможности, ако им се работи и умеят.
 
Не съм толкова засегнат, 50000 лв. инвестиция е на пауза, с тенденция към отказ и пълна загуба и около 70% спад при физическите обекти, онлайн леко ръст. Търпи се. Хора на този етап не съм освобождавал....


Като цяло може ли да ми отговориш на следния въпрос какво търсиш в този форум и какво предприемаческо има в теб? Искаш да се научиш или имаш бизнес? biaaro го разбирам засегнат е от кризата но съм сигурен че ще се възстанови и пак ще мисли за разрастване с времето :)

Но ти драга? Или просто отбиваш времето :)
 
Входна такса ще ми поискаш ли? :)

Иначе въпросът е за милион долара. Много хора се чудят... Истината е, че в реалността не общувам с толкова тъпи хора. Тук е безопасната среда да им дърпам плитките от време на време. :)
Ясно, освобождавам те от присъствието си :) това е последния ми коментар към теб :)
 
Ясно, освобождавам те от присъствието си :) това е последния ми коментар към теб :)
Супер! Мерси. :)
Тогава няма да ти задавам въпроса: ако бяхме на едно мнение, щеше ли да ми държиш сметка какво правя тук? Странно, винаги ме питат тези, с които сме на различно мнение по някакъв въпрос.
Хубав ден ти пожелавам. :)
 
Супер! Мерси. :)
Тогава няма да ти задавам въпроса: ако бяхме на едно мнение, щеше ли да ми държиш сметка какво правя тук? Странно, винаги ме питат тези, с които сме на различно мнение по някакъв въпрос.
Хубав ден ти пожелавам. :)

Бъркаш, аз не съм те питал. Темата за чернилките и други по-назад у времето :)
Ма взе да ми доскучава, обмислям да те препсувам тия дни.
 
Да обобщим:

Американски илюминати, финансирани от Сорос, Ротшилд и Рокфелер (същите, които вдигнаха цената на парното в Плевен през 2007), създават коронавируса и решават за по-бързото му разпространение да го пуснат през 5G мрежата (и по 4G става, но е доста по-бавно и ако дропне, има вероятност да се заразиш само с краста).

Най-много 5G антени има в Китай, като най-много от тях са в град Ухан, където фирмата Хуявей (позната у нас с телефоните си, чиито притежатели твърдят, че са най-добрите, но всички знаем, че се стискат за Айфон) е сложила най-много 5G антени там и в Милано. За този китайски град, за който доскоро не знаехме нищо (и не е сигурно дали изобщо го има), коронавирусът се разпространява и за няма и месец всички там се разболяват, но китайските власти го блокират и така донякъде забавят плановете на Сорос, Ротшилд и Рокфелер за бързо налагане на Новият ред. Въпреки това няколко уханци успяват да избягат от града, като се представят за аржентински циркови артисти, нямащи нищо общо с Ухан. Те занасят заразата в Пекин, където посредством китайските ресторанти (които в Китай са просто ресторанти) заразили много други китайци, които след това тръгнали по белия свят да продават ориз, пролетни рулца и съмнителни умения по кунг-фу.
Така почти целия свят се натръшкал или от коронавирус или от страх, и всички се прибрали по домовете си с по 200 ролки тоалетна хартия.
После Сорос и Рокфелер заразили и Тръмп през Туитър акаунта му, но му казали, че ще му дадат ваксина и ще се излекува, ако прати 30 000 американски войници да превземат Европа. Тръмп ги попитал дали изобщо някой ще разбере, че са я превзели, щом като всички са си по къщите, но предпочел да не задълбава в темата, а да изпие ваксината и да каже на медиите, че не е болен и ще ги забавлява още един мандат.

Още едно достоверно предположение:
Ваксина има, ама не я пускат още, защото "Емека" има бая залежали количества тоалетна хартия на склад.
 
Последно редактирано:
Забравил си да добавиш, че дъртия Рокфелер се е заразил без да иска със собствения си вирус, докато е ръсил заразата над Италия, Испания И Щатите. От което пукна преди няколко дни. Точно това обяснява, защото там са най-пострадалите. Просто не е успял да наръси качествено на другите места, а само с 5G не става. Казаха че се гътнал от сърдечен удър, но ние знаем истината!



Да обобщим:

Американски илюминати, финансирани от Сорос, Ротшилд и Рокфелер (същите, които вдигнаха цената на парното в Плевен през 2007), създават коронавируса и решават за по-бързото му разпространение да го пуснат през 5G мрежата (и по 4G става, но е доста по-бавно и ако дропне, има вероятност да се заразиш само с краста).

Най-много 5G антени има в Китай, като най-много от тях са в град Ухан, където фирмата Хуявей (позната у нас с телефоните си, чиито притежатели твърдят, че са най-добрите, но всички знаем, че се стискат за Айфон) е сложила много 5G антени там и в Милано. За този китайски град, за който доскоро не знаехме нищо (и не е сигурно дали изобщо го има), коронавирусът се разпространява и за няма и месец всички там се разболяват, но китайските власти го блокират и така донякъде забавят плановете на Сорос, Ротшилд и Рокфелер за бързо налагане на Новият ред. Въпреки това няколко уханци успяват да избягат от града, като се представят за аржентински циркови артисти, нямащи нищо общо с Ухан. Те занасят заразата в Пекин, където посредством китайските ресторанти (които в Китай са просто ресторанти) заразили много други китайци, които след това тръгнали по белия свят да продават ориз, пролетни рулца и съмнителни умения по кунг-фу.
Така почти целия свят се натръшкал или от коронавирус или от страх, и всички се прибрали по домовете си с по 200 ролки тоалетна хартия.
После Сорос и Рокфелер заразили и Тръмп през Туитър акаунта му, но му казали, че ще му дадат ваксина и ще се излекува, ако прати 30 000 американски войници да превземат Европа. Тръмп ги попитал дали изобщо някой ще разбере, че са я превзели, щом като всички са си по къщите, но предпочел да не задълбава в темата, а да изпие ваксината и да каже на медиите, че не е болен и ще ги забавлява още един мандат.

Още едно достоверно предположение:
Ваксина има, ама не я пускат още, защото "Емека" има бая залежали количества тоалетна хартия на склад.
 
Темата за чернилките и други по-назад у времето
Нямам идея за какво говориш?! :)
Иначе, псувай на воля. Държиш ли да ти отвръщам или сам ще се забавляваш? :)
 
Забравил си да добавиш, че дъртия Рокфелер се е заразил без да иска със собствения си вирус, докато е ръсил заразата над Италия, Испания И Щатите. От което пукна преди няколко дни. Точно това обяснява, защото там са най-пострадалите. Просто не е успял да наръси качествено на другите места, а само с 5G не става. Казаха че се гътнал от сърдечен удър, но ние знаем истината!
От надежден източник знам, че скоро Путин ще ни изпрати ваксина, щото КГБ са откраднали рецептата още лани по време на авто изложението в Женева, когато всички се заплеснали по новата Лада Калина и докато охкали и ахкали по нея, тайните служби я взели от малкото джобче на сакото на Сорос, който в това време си поръчвал комби версията с парктроник, за която се чакало най-дълго.
 
Той в действителност почина преди няколко дена, тоя дето почина 2017-та му беше двойника, който използваше за пред хората. Три години, докато го мислиха за мъртъв, на спокойствие планираше операция Covid 19 :D


За Рокфелера дет почина преди 3 години ли говорите, щот видях такива шервания у фб. :)
 
Той в действителност почина преди няколко дена, тоя дето почина 2017-та му беше двойника, който използваше за пред хората. Три години, докато го мислиха за мъртъв, на спокойствие планираше операция Covid 19 :D
В комбина с фондацията на Бил Гейтс, която уж разработва ваксина срещу спин, е създаден този вирус. В началото са мислели да го пуснат през 5G мрежата, но както всички знаем, в цял свят хората разбраха за пъкления план и забраниха изграждането й. Затова, за по-бързото разпространение се използва последния ъпдейт на windows 10, в който антивирусните биват блокирани специално срещу Covid 19. И това е само началото. Втората стъпка е масовото заразяване на хората чрез интернет - това се случва и в момента чрез новия ъпдейт на WP. А третата и най-страшна стъпка е, като го пуснат като ъпдейт за Андроид...
 
Та разбрахте ли защо всички и на всякъде се изтрепваха да купуват тоалетна хартия?

Всичко било стаден инстинкт, но с една огромна разлика, Китайците от където всичко тръгна изкупували хартията с една цел, а европейците и американците с друга.
И така Китайците я купували с цел да късат парчета от нея за да натискат копчето на асансьора и дръжки разни, след което я изхвърлят тоест за да се предпазят, а ние с цел да не се осерем и да няма с какво да си изчистим задниците, е някой може да са имали и други идеи де не знам, ама жълтите се оказаха по-умни и практични от нас.
 
Ето и как е обстановката където вируса вече е в спад, Сеул Южна Корея, там никога не са въвеждали карантина, но имат по-технологични начини за справяне

 
Точно така. Единствено остава загадка къде е ролята на фейсбук във всичкото това и картинките, които искаше да ни открадне. Добре че му забранихме, че щеше да стане страшно.



В комбина с фондацията на Бил Гейтс, която уж разработва ваксина срещу спин, е създаден този вирус. В началото са мислели да го пуснат през 5G мрежата, но както всички знаем, в цял свят хората разбраха за пъкления план и забраниха изграждането й. Затова, за по-бързото разпространение се използва последния ъпдейт на windows 10, в който антивирусните биват блокирани специално срещу Covid 19. И това е само началото. Втората стъпка е масовото заразяване на хората чрез интернет - това се случва и в момента чрез новия ъпдейт на WP. А третата и най-страшна стъпка е, като го пуснат като ъпдейт за Андроид...
 
Точно така. Единствено остава загадка къде е ролята на фейсбук във всичкото това и картинките, които искаше да ни открадне. Добре че му забранихме, че щеше да стане страшно.
Ролята на фейсбук е много важна в момента. Чрез него се събират данни и се правят статистики за това кой е болен, кой е здрав и кой е само преносител. Чрез специални рекламни кампании, насочени към цялото населени на земята и на всички говорими и неговорими езици, се създават общности от по-горе изброените групи и се вкарват в специални фейсбук групи, където да се омешат и да се изпозаразят взаимно. Така се създават мутации на вируса, за да е още по-трудно да се намери ваксина и лечение.
 
Точно така. Единствено остава загадка къде е ролята на фейсбук във всичкото това и картинките, които искаше да ни открадне. Добре че му забранихме, че щеше да стане страшно.

Не е загадка, спомняш ли си постовете...
1. За да спечелите този лилав джип с панделка, напишете "участвам" като коментар и споделете поста в три групи.
2. Това вече е истина: Дуейн Джонсън (Скалата) ще раздава пари, напиши в коментар първата буква от името ти, за да видиш колко милиона се падат на тебе.
3. Есе.

Е.. това беше преброяването... :)
 
Бах мамаму....


Не е загадка, спомняш ли си постовете...
1. За да спечелите този лилав джип с панделка, напишете "участвам" като коментар и споделете поста в три групи.
2. Това вече е истина: Дуейн Джонсън (Скалата) ще раздава пари, напиши в коментар първата буква от името ти, за да видиш колко милиона се падат на тебе.
3. Есе.

Е.. това беше преброяването... :)
 
Гледам да се говори, че някакво лекарство против малария - Hydroxychloroquine - действало много добре против короната. Още известно като Plaquenil. В БГ не се внасяло от години. Имало аналог Резохин, но май и той вече не се продава. Трябва да е случайност, че хапчетата дето вършат работа не се намират на пазара :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе