Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Най-интересно ми е как хората с мулти-милиардните и мулти-милионните бизнеси приеха мерките като резонни и ефективни без да мрънкат, а дори помагат на изолацията да бъде по-ефективна, а хората и маймуните в тази тема, които нямат пари да си купят една дъвка Орбит намериха доказателства за правителствена манипулация на ситуацията.
Мрънкачи, братко.
Една камара спортисти, които ако не се подготвят физически им пада тонус и резултатите им отиват на кино - един не съм чул да се оплаква.

И понеже следя доста хора във фитнес нишата, има бодибилдъри (натурални или не), които си печелят парите от това, а вкъщи не могат да се поддържат - никого не съм чул да мрънка. Адаптират се със ситуацията, понеже така или иначе няма какво да направят.
Пък тук положението е тежко - ни мои ги накараш да си седят малко вкъщи. Вечно засегнати и отритнати. :confused:

Вземете поспортувайте малко вкъщи, ще разпуснете тоя вътрешен яд. Или ще се сетите, ако Мутафчийски ви каже, че е забранено? :)
 
Няма никакво значение кой ще се окаже прав в кракосрочен план. Важното е че всички, които сме живели по това време, ще останем в истрорията на света, като най-големите идиоти в историятаа на човечеството. :) Това ще се помни хиляди години, както споменаваме черната смърт примерно.

Но ако Мангъров се окаже прав, което не е изключено, тежко ни.
 
Да лумне цяло Своге може би?
Ма то вече е свършен факт. Пациентите са били в контакт, когато докторът е отделял вируса. Я е носил маска, я не. Сградата се дезинфектира, така или иначе, особено с тая истерия в момента. При другите грипове пак така е било. Разберете, че този вирус не е по-страшен от останалите. Просто сега се всява изкуствена паника, не знам с каква цел.
 
IMG_20200408_234610.jpg

Някой да разясни, че се обърках. Нали нямаше смисъл от мерки? Ще я борим с групов имунитет, няма страшно, а у...? Какво стана?
Ще му налеят кеш, посредством лабораторията и ще спре да говори глупости ли?

Жалка история, ма то си миришеше от километри.
 
То не бяха опити да насадят ужас, то не беше чудо...
Ей го де тука един фейк доктор описва някакъв хорър.
Забележете как си държи ръката отзад... За незапознатите: това е тайният знак на илюминатите!

 
Ма то вече е свършен факт. Пациентите са били в контакт, когато докторът е отделял вируса. Я е носил маска, я не. Сградата се дезинфектира, така или иначе, особено с тая истерия в момента. При другите грипове пак така е било. Разберете, че този вирус не е по-страшен от останалите. Просто сега се всява изкуствена паника, не знам с каква цел.
Остави ги! Нека ти ядат мерудията сега, а после ще се осъзнаят и ще ядът колците, щото домати няма да има! Отдавна спрях да се впрягам в тази тема. Да е к,р, да им го набиеш, но мозък не можеш! :cool::cool::cool:
 
Чайте малко конспирация, че пак взехте да въртите в кръг, а вече си отворих биричката :D

В тоя, модерния сайт, имаше една графичка за регистриран 1-ви случай, където се виждаше, че разликата у Китай и останалия свят е 10 дена. Е как през цялото време се знаше(втълпяваше), че след Китай е Европа, а след Европа - Сащ, що нещата не се случиха едновременно като е толко заразно-опасно?!

Графичката вече я няма ( :D ) ма може да я видите тук:
 
Кратка почивка от конспирациите:
  • Около 80% от (установено) заразените с КОВИД-19 го изкарват на крак, без особени проблеми.
  • При останалите 20% се налага хоспитализация.
  • При 25% от хоспитализираните се налагат интензивни грижи (интубация и пр.).
Наложат ли се интензивни грижи, нещата ескалират доста бързо:
  • Средна възраст на тия дето са в интензивното ("интубирани" за по-кратко) - около 60 години (широк диапазон, има и млади).
  • 80% от горните (интубирани и т.н.) са мъже = ако си мъж е по-вероятно да се наложат интензивни мерки.
  • Около половината от интубираните умират.
Дава се сравнение с вирусната пневмония - при КОВИД изкарването "на крак" е по-леко, симптомите не чак толкова тежки, но ако има влошаване, нещата се обръщат и умирачката е много по-вероятна.

Данните са от UK от края на миналия месец и от това видео:

 
Последно редактирано:
Иначе някой сектант тия дни тук опяваше, как малко ни трябвало, повечето сме го изкарали.

Потвърждение на обратното: От 1000 изследвани полицаи, за двама има съмнения, че са болни, а антитела са намерени в 5 човека.
Което прави максимум 0.5% преболедували, досега.

Дотук с малоумните и безпочвени хипотези.
 
Последно редактирано:
Споко, ще ти донесат от 1000 кладенеца вода, че тестовете са неточни и са разработени от новия световен ред с цел да ни манипулират и епидемията ще се оправи когато уран влезе в трети дом. Тя нали чакрата го беше изкарала миналата година...

Истината е, че заболеваемостта в страната е доста доста ниска. Дори нездравословно ниска, според мен. Това може да доведе до по-дълга карантина иреск от повторен пик. Дано по празниците да се покоригират нещата, естествено, дано и не ескалират.
 
Иначе някой сектант тия дни тук опяваше, как малко ни трябвало, повечето сме го изкарали.

Потвърждение на обратното: От 1000 изследвани полицаи, за двама има съмнения, че са болни, а антитела са намерени в 5 човека.
Което прави максимум 0.5% преболедували, досега.

Дотук с малоумните и безпочвени хипотези.
Значи 0.7% се заразяват с COVID-19 :D

Дано тиран... упсс карантината продължи по-дълго. Нека ни пазят.
 
Тая страница много прилича на някакъв фалшив плювалник по всичко.

Иначе не е ясно кога и как човек може да е прекарал вируса, дори и без симптоми. Още повече щеше да е редно тоя човек даизлезе с името и лицето си, а не да хвърля някаква бележка. Каква е гаранцията, че не е излекуват от вируса в болница.

Очевидно е че има случаи които остават скрити и безсимптомни, но изследванията на държавата са по-достоверни и разбираме, че антитела има в по-малко от 1% от населението.
 
Значи 0.7% се заразяват с COVID-19 :D
Ако се облегнем на тази извадка - толкоз - засега, с всичките наложени временни рестрикции и карантини.

Остават още 100 пъти по толкова, докато изградим имунитет. ;)

Ясно е, че няма как до нова година да сме под карантина. Давам макс края на май, евентуално някои бизнеси да си започнат работата, а границите да останат затворени, от което да пострада туризмът. Най-вероятно в разработването на някое лекарство/ваксина, кое/ято действа добре, ще бъдат пропуснати стъпала в изследванията (щото се гони време) и всичко ще бъде половинчато, народът ще напира.

В такъв случай - ОК, местните бизнеси ще работят. Но какво правим, ако Италия и другите държави, към които има сериозен износ са си все още под карантина? Пак половинчата работа, с риск да пламнем и тогава ще има мрънкане от два фронта, че толкова време се пазихме за нищо.

С две думи - в момента няма правилен ход, ако някой не направи магия и намери лекуващ препарат.
 
Последно редактирано:
Интересно ми е дали наистина е възможно да сме го прекарали по-рано или е поредната малоумна конспирация?
При такова поляризиране на мненията (в световен мащаб), няма как да липсват конспирации. Просто цялото това безумие смърди от километри.
Дали сме го изкарали? Твърде вероятно. Аз, както вече казах, по коледа винаги съм на антибиотик, а преди 2-3 години на 2 ( на 12 и на 24часа), заради съмнение за пневмония. Казвам съмнение, защото отказах да правя снимка, но личната беше сигурна, че е. Лекувах се вкъщи, както се лекуват и болшинството, които са пипнали чак сега тоя ужасен ужас, невиждан досега по ярост, злоба и садизъм...
 
На мен познати в Италия и Испания ми казаха, че положението там е много зле. Не ги пускат да излизат, особено в Испания, а смъртните случаи наистина са доста голям брой. Техни познати също са умрели и то не само възрастни хора.
 
На мен познати в Италия и Испания ми казаха, че положението там е много зле. Не ги пускат да излизат, особено в Испания, а смъртните случаи наистина са доста голям брой. Техни познати също са умрели и то не само възрастни хора.
Глупости на търкалета - нанди банди и ко не вярват на такива подпорки. Не падат ли трупове по улиците и да ги видиш със собствените си очи - нямай вяра. Всичко е конспирация, цифрите са манипулирани, болниците си почиват и седят празни. Всички сме го преболедували и сега просто искат да ни чипосат .
 
На мен познати в Италия и Испания ми казаха, че положението там е много зле. Не ги пускат да излизат, особено в Испания, а смъртните случаи наистина са доста голям брой. Техни познати също са умрели и то не само възрастни хора.
Добър подпис! Дано се класира добре!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе