Относно моят блог

elfish

New Member
Искам да попитам какво мислите за блога ми - още е в процес на обработка откъм курса по мениджмънт, но курса по икономика е готов. Искам да попитам да добавя ли още някой друг курс например AutoCad, Matlab (всичко ми е от записки от лекциите). Искам да направя печеливш сайт, с който да си набавям малко допълнителни доходи (поне стотина лева на месец), защото живота е суров и не мога да разчитам постоянно на родителите си, а някой път заплатата ми не стига.... Благодаря предварително за съветите. Блога ми е uroci2010 дот blogspot дот ком
 
От: Относно моят блог

Като за начало, трябва да изглежда малко по-професионално блога. Махни лентата на blogger и купи един домейн (намират се между $1 и $10).

Има един потребител Bullblogger, виж му сайта и ще разбереш как да махнеш лентата и да сложиш домейн.
 
От: Относно моят блог

Реших да спра със сайта за сега (всмисъл първо да направя статиите от курсовете и ако реша да добавя още някой курс и неговите статии). След това си плащам за домейн с дот ком, който вчера го гледах, че е 10 щатски долара за една година и да си оптимизирам сайта в различни директории и да чакам мангизите :D

П.П. - мисля да попрочета малко относно affliate и ако се продават някои книги свързани с курсовете ми да ги добавя и да оставя адсенс докато не си изградя докрай сайта (блога). След това ако имам достатъчно уникални посетители ще сложа easytrader (което са си мои мечти) и те така :D Бе да ви кажа очаква ме яко четене без право на обжалване :p
 

Горе