Относно нашият приятел Гугъл.

Daten

Member
Здравейте, до преди 2-3 дена излизах за една ключова дума на 4-та страница, ( постоянно следя за тази ключова дума къде съм). Изведнъж ще кажеш, че се изгубих от интернет пространството и на същата дума вече ме няма до 35 страница, някой ако може да помогне с някой тоол или каквото е там да проверя за дадена дума на коя позиция съм.
А и да добавя че си смених домейна може ли да е от това ?
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

направи си търсенията по 100 страници и виж сам
на последната страница кликни на линка най-отдолу за да ти покаже всички резултати
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

Въпроса е , че въобще не мога да го открия колкото и страници да претърся. Аз търся нещо което да ми покаже на коя позиция съм защото какво и да правя не мога се открия.
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

значи го няма потърси за domain.com
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

Звучи ми като Гугъл танц. Но някой друг рилейтед линк би трябвало да оправи нещата, както и всеки хубав от някой добър сайт. Продължавайте да гледате класитрането, има случаи в които изплюва сайта в 8-ма глуха и после до връща с няколко позиции напред, след като е отчело някой нов линк към него.

Аз лично съм забелязал че когато отчита линкове към сайта ти (прибавя ги към СЕО "кошничката") сайта пада и при определянето на такива към него, както и добавен контент се връщз по-силен.

Мисля си че нещата ще се върнат по старому + това че ще прибваи бонус към ранкинга, освен ако не говориме за отнасянето на пеналти или прекаляването в някоя област от оптимизацията. Тогава сайта пада, като наказание, както и му е трудно да се вдигне с това което му е сторено, независимо от линковете към него.

Но в случая, поне от това което прочетох, става дума за денс или просто лек пад, преди растеж. Спокойното...:)
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

то ме има, но преди имаше постоянно посещения от гугъл а сега нищо, просто ме няма при думите, при които преди имаше ;) Сега ще пусна тема за размяна на линкове :)
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

Мисля си че никой не си направи труда да прочете последното изречение на човека...

А и да добавя че си смених домейна може ли да е от това ?

Google ти гледа домейна... за него сайта ти без домейна нищо не означава. Направи си redirect и до 2-3 седмици Google трябва да го хване и да почне да ти връща позициите.
 
От: От: Относно нашият приятел Гугъл.

Мисля си че никой не си направи труда да прочете последното изречение на човека...

Google ти гледа домейна... за него сайта ти без домейна нищо не означава. Направи си redirect и до 2-3 седмици Google трябва да го хване и да почне да ти връща позициите.

Сайта беше на блогспот и след като си взе домейн му се редиректнаха всички статии.

Слагай линкове към отделните статии, не само към главния и като слагаш към главния променяи на места анхор текста, да не е само Футболни прогнози.

Можеш да напишеш някоя статия, която ще е интересна за залагащите, смисъл не само прогнози. Примерно превю на бет365.

Може да разгледаш и тази статия : Crossposting смятам, че ще ти е от полза.
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

Преди да метнеш прогнозата в форума на ЕФУ изчакай Гугъл да ти я индексира, че може да го води като дубликейт контент. Примерно последната Сп. Хихон - Кордоба си я писал в форума на ЕФУ а в твоя сайт не е индексирана.
 
От: Относно нашият приятел Гугъл.

Мдам, прехвърлянето на нов домейн е куца работа. Писал съм по този въпрос и мога да те посъветвам да върнеш стария поддомейн и от него да налинкваш новия. Редиректът НЕ ПРЕДАВА SERP, поне не в краткосрочен аспект (2-3 месеца, вероятно и много повече, но никога не съм имал търпение да чакам резултат). Аз още сърбам попарата преместването на нов домаин.
 

Горе