Относно проблем с МВР

omrazo

Member
Здравейте колеги,

Искам да ви попитам могат ли да ми направят проблеми органите на реда ако притежавам сайт за онлайн филми. Филмите се гледат при мен чрез Iframe Embed иначе се хостват в PutLocker филмите не ги качвам аз в PutLocker просто ползвам вече качени от другите потребители.
 
От: Относно проблем с МВР

Най-много да дойдат качулатите и да те пречукат и да ти вземат компютъра, ще изгърмят и медиите с новина : " ХВАНАХА УЕБМАСТЕР ОЩЕТИЛ КОМПАНИИ С МИЛИОНИ ДОЛАРИ" и понеже цялата тая акция ще е нерегламентирана и неоснователна, ще те пуснат след 24 часа и ще ти кажат да не правиш повече така, апропо - ще си направят ПР акция чрез теб.
 
От: Относно проблем с МВР

и после хвани един адвокат и да ги съдиш.. до дупка да вземеш на МВР един два милиона и изчезвай някъде другаде
 
От: Относно проблем с МВР

и после хвани един адвокат и да ги съдиш.. до дупка да вземеш на МВР един два милиона и изчезвай някъде другаде

Мислиш ли, че някой ще ти позволи да направиш това?
 
От: Относно проблем с МВР

От ГДБОП много обичат да хващат такива като теб.
 
От: Относно проблем с МВР

Ако ти се случи гореописаното няма почти никакъв начин да ги осъдиш в България (т.е. по българските закони). Единственият вариант е съдът в Страсбург, но тях ще ги чакаш с години. Дори и те (страсбургци) са казали, че мудното правосъдие не е правосъдие. От толкова бавно осъждане ГДБОП не ги е страх, а дори да бъде осъдена държавата заради тях, те няма да са тези, които ще трябва да плащат.
 
От: Относно проблем с МВР

Кажи си сайта, стига ни подфърля тия шитни "..ако съм бил имал такъв сайт", та да те репортнем и да се свършва...
 

Горе