Отстъпка "края на света" - end of the world sale

happyslacker

New Member
Датата на "края на света" 21.12.2012 наближава. На тази дата се очаква да се правят отстъпки (като черния петък).
 
От: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Аз пък приемам облози 1 към 10 000 000, че края на света няма да е на 21.12.2012 и даже няма да е тази година.
Давате ми 1 лв. Ако края на света настъпи от 21.12.2012 до 31.12.2012 ви давам 10 000 000 лв. Ако не настъпи си задържам левчето :)
 
Аз емигрирам за Русия тези дни. Нали по стар стил Коледата на 19-ти януари, ли кога я празнуваха, респективно края на света ще дойде чааааак на 15-ти януари.
 
От: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Аз пък приемам облози 1 към 10 000 000, че края на света няма да е на 21.12.2012 и даже няма да е тази година.
Давате ми 1 лв. Ако края на света настъпи от 21.12.2012 до 31.12.2012 ви давам 10 000 000 лв. Ако не настъпи си задържам левчето :)

Ако настъпи края на света дали ще си в състояние да дадеш тези пари или дали някой ще може да ти ги поиска :D
 
От: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Ако настъпи края на света дали ще си в състояние да дадеш тези пари или дали някой ще може да ти ги поиска :D

Ще ги дам споко. Вие заложете и ще ви дам сметка къде да ги пратите. Ако дойде края на света ще ви върна обещания залог :D
 
От: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Ето прогнозата за времето в следващите дни:61419_10152339853140707_1504705674_n.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Ето прогнозата за времето в следващите дни:

Виж файлът 5209
 
От: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Наближава 21.12.2012 г. и ето почна се

НЛО се разби в Черно море (видео)

[video=youtube;BGlFlURlfI8]http://www.youtube.com/watch?v=BGlFlURlfI8&feature=player_embedded[/video]

Няма точни данни дали са извънземни или метеорит който не е успял да изгори напълно в атмосферата, но важното е че с наближаващата въпросна дата, започнаха да падат разни светещи неща от небето и то наблизо около нас д'еба... :oops: Лягам да спя, и дано до като спя не ми падне някой метеорит през тавана, че да ми наруши съня, че вече е 20-ти... Абе ако ще става нещо - да става до като спя да не го усетя. Ще стане некъв филм ама да видим. :) Нали днеска е 20-ти и остават броени часове до 21 д'еба...
 
От: Re: Отстъпка "края на света" - end of the world sale

Аз емигрирам за Русия тези дни. Нали по стар стил Коледата на 19-ти януари, ли кога я празнуваха, респективно края на света ще дойде чааааак на 15-ти януари.

Аз отивам в Аляска. От там цял ден ще гледам как в Чукотка свършва света. Ще съм последния жив човек. :beer:
 

Горе