От къде да си закупя Win XP ?

От: От къде да си закупя Win XP ?

Имаш късмет, че съм в добро настроение иначе да те бях святнал като коледна елха.
.

Мярнах темата случайно влезнах от любопитство и направо ми се отщя да влезна във форума отново. Не знам яд ли те е на нещо, комплекси ли избиваш или нещо друго, че се заяждаш на човека поискал съвет. С това изказване звучиш все едно си боса на " интернет мафията " ... жалка работа
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Да, виж как правилно си го разбрал, боса на нет мафията съм.
Мярнах темата случайно влезнах от любопитство и направо ми се отщя да влезна във форума отново. Не знам яд ли те е на нещо, комплекси ли избиваш или нещо друго, че се заяждаш на човека поискал съвет. С това изказване звучиш все едно си боса на " интернет мафията " ... жалка работа
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

Баси льохмана е унито, бухай на мен червени
 
От: От къде да си закупя Win XP ?

XP-то не се поддържа вече от години. И да си го купиш, по цял ден ще ти пищи, че ползваш неподдържана ОС, антивирусни, скайп, и т.н. също.

Миналия един месец бях с ХР - всичките ми двайсетина обичайни програми си работеха, с изключение на старата версия на Скайп. Нарочно не го ъпдейтнах - преди да го купят от МС дори версия 2.0 тръгваше.
AVG 2015 се инсталира и заработи без никакъв проблем.
Може би след година-две някои браузъри ще почнат да мънкат, но повечето софтуер ще си работи на ХР.
 

Горе