От къде знаете всичко за Wordpress?

От: От: От: От: От: От къде знаете всичко за Wordpress?

Пич незнам дали има грешка, но след като кликнах върху линка аваста ми алармира за троянски кон.

сайта е временно спрян, явно точно сега има някакъв проблем, иначе видео туториала е много полезен от гледна точка на синтезираната и семпло поднесена информация, надявам се скоро да бъде достъпен
 
От: От къде знаете всичко за Wordpress?

Пробвах, пробвах и така се научих. Преди това съм си играл с e107 и php-fusion
 
От: От: От къде знаете всичко за Wordpress?

Ако знаеш други езици освен български ще си намериш достатъчно отговори!Питай чичо гугъл , той все пак знае всичко8)

Да това ми е проблема, в момента уча английски..... Мисля, че ако наистина се направят клипчета на български ще е супер!
Какво може да се включи в тях, някакви предложения?
 
От: От: От: От къде знаете всичко за Wordpress?

Да това ми е проблема, в момента уча английски..... Мисля, че ако наистина се направят клипчета на български ще е супер!
Какво може да се включи в тях, някакви предложения?
Просто отвори един (компютърен) речник и чети, чети, чети... Проверявай всяка непозната дума. Ще забележиш, че понятията и термините се повтарят и скоро ще четеш спокойно техническа литература. Малко тегаво, но се отплаща богато.
 
От: От къде знаете всичко за Wordpress?

пробвай първо на wordpress.org форума, там може да откриеш отговори на повечето ти въпроси, плюс това функцията за търсене на плъгини на самия WP е добра, намира много и подходящи такива, според това какво търсиш разбира се. Ако имаш проблем винаги питаш google, ще ти отговори мигновенно, вярно е че трябва да знаеш малко английски поне.
 

Горе